Incentíva a incentivné zájazdy na Maledivy
Incentívne zájazy na Maledivy môžu byť odmenou pre najlepšie tímy firmy a motivačným nástrojom podporujúcim výkonnosť a lojalitu zamestnancov.
 
Na rozdiel od finančnej odmeny, na odmenu vo forme zájazdu na exotické Maledivy zamestnanci a obchodní partneri nikdy nezabudnú.
 
Svadba na Maledivách
Svadba na Maledivách už nemusí byť len Vaším splneným snom. S nami sa Vaše sny stanú skutočnosťou!
 
Maledivy patria k najromantickejším miestam pre svadobné obrady. Prežite svadbu na Maledivách alebo obnovenie manželského sľubu na bielych plážach Malediv a získajte nezabudnuteľné zážitky na celý život, ktoré Vám nikto nevezme.
 
Spojte Vašu svadobnú cestu so svadbou v raji na Maledivách.
Dovolenka Srí Lanka a Maledivy
Z hľadiska cien leteniek, ktorých cena ovplyvňuje celkovú cenu zájazdu, sú tri hlavné vrcholy sezóny: február, júl/august a obdobie okolo Nového roka.
 
Vo februári a v júli/auguste sú prázdniny ako v SR, tak aj vo veľkej časti západnej Európy a zvýšený dopyt po letenkách vedie k rastu ich cien. Ubytovacie kapacity sú rýchlo vypredané aj z dôvodu čínskeho Nového roku, ktorý pripadá na koniec januára alebo február.
Na dovolenky okolo Nového roku je dopyt po letenkách extrémny a už v júni sa ceny leteniek pohybujú medzi 926 - 1 111 EUR.
 
Prečítajte si naše odporúčania pre plánovanie dovolenky a optimalizáciu ceny zájazdu.
Dovolenka Maledivy - kedy ísť na Maledivy

Najvhodnejšou dobou pre dovolenku na Maledivách je obdobie od januára do konca apríla. Počasie na Maledivách je v tomto období bez dažďov. V tomto termíne čakajte ďaleko vyššie ceny za ubytovanie ako po zvyšok roka. Napriek vysokým cenám je však obsadenosť hotelov vysoká. 
Maledivy je možné navštíviť aj od júla do októbra, je ale treba počítať s občasnými dažďovými prehánkami. Ceny hotelov sú však prijateľnejšie.

Najdaždivejšími mesiacmi na Maledivách sú máj (hlavne jeho druhá polovica) a jún. Daždivá býva v posledných rokoch aj druhá polovica novembra a začiatok decembra.

Maledivy dovolenka - počasie Maledivy

Počasie na súostroví Maledivy je tropické a teplotne stále s vysokou vlhkosťou vzduchu. Najvhodnejšou dobou na dovolenku na Maledivách je z hľadiska počasia obdobie od polovice decembra do konca apríla, kedy je výskyt zrážok vďaka prúdeniu suchého monzúnu minimálny.
Vhodnými mesiacmi sú aj júl až október, kedy sa ale môžu vyskytovať občasné dažďové prehánky. Teplota vzduchu i vody v oceáne sa pohybuje okolo 29 ° C.

Maledivy

Geografická blízkosť, rovnaké podnebie a rovnaké obdobie hlavnej turistickej sezóny ponúka spojenie dovolenky na Srí Lanke s dovolenkou na Maledivách. Relaxujte na belostných plážach Malediv a spoznajte exotickú prírodu a kultúru ostrova Srí Lanka v rámci jednej dovolenky. Cena takejto dovolenky bude výrazne nižšia ako keby ste sa rozhodli stráviť dovolenku v každej krajine zvlášť. Krajiny sú od seba vzdialené iba hodinu letu.


Pozrite si kombinovaný zájazd od Go2 v sekcii  ZÁJAZDY SRÍ LANKA

Maledivy dovolenka - letenky

Letenky na Maledivy už od 609,- EUR

Ponúkame lacné letenky na Maledivy za najlepšie ceny. Vyberte si termín dovolenky a my vyhľadáme tie najlepšie letenky na Maledivy s ohľadom na cenu a dĺžku čakacej doby pri prestupe. Využívame touroperátorské ceny a akčné ponuky leteckých spoločností, s ktorými dlhodobo spolupracujeme.

Kontaktujte nás telefonicky alebo emailom na zajazdy@maledivy-sri-lanka.sk

V rámci našich služieb ponúkame poistenie storna letenky na Maledivy iba za 12,- EUR za osobu.

Maledivy dovolenka - let na Maledivy

 

Let na Maledivy trvá približne 10 hodín. V uvedenej dobe nie sú započítané čakacie doby pri prestupoch. Z Prahy ani z Bratislavy v súčasnej dobe nie sú prevádzkované žiadne priame lety na Maledivy.

Priamy let na Maledivy
Priamy let na Maledivy je možný z Viedne, Mníchova, Frankfurtu, Düsseldorfu alebo Londýna. Let trvá približne 10 hodín.

Maledivy dovolenka - letisko Maledivy

Letisko na súostrovie Maledivy je označované ako Velana International Airport, Malé (MLE) a nachádza sa na miniatúrnom ostrove Hulhulé, dva kilometre od ostrova, na ktorom sa rozkladá hlavné mesto Maledív Malé. Pristávacia dráha je 3 200 metrov dlhá a je obklopená korálovým útesom a lagúnami. S letiskom susedia prístaviska hydroplánov a rýchlolodí, ktoré zaisťujú prepravu turistov do jednotlivých rezortov. Prepravu medzi terminálom a prístaviskom zaisťujú autobusy. 


Lacné letenky na Maledivy zakúpite v cestovnej kancelárii Go2. Viac informácií v sekcii LETENKY MALEDIVY

Maledivy dovolenka - víza

Vízum na Maledivy netreba zariaďovať pred odletom. Krátkodobé 30 dňové vízum dostane každý turista po prílete na Maledivy priamo na letisku po predložení vyplnenej príletovej karty zadarmo.

Maledivy dovolenka - informace

Tu je niekoľko užitočných informácií, ktoré by ste mali poznať pred cestou na dovolenku na Maledivy. Nájdete tu okrem iného informácie o časovom posune, elektrine, telefonovaní a internete na Maledivách, s akou menou ísť na Maledivy a aké zvoliť oblečenie na dovolenku na Maledivách.

Maledivy dovolenka- ceny

Ceny na súostroví Maledivy sú vyššie ako v iných krajinách južnej a juhovýchodnej Ázie. Je to spôsobené jednak výnimočnosťou Maledív a ďalej skutočnosťou, že prakticky všetko sa na Maledivy dováža. Ryby, kokosové orechy, mango, ananás, banány a papáju Maledivy síce produkujú, ale nie v takom množstve, aké by uspokojilo dopyt ostrovných rezortov.

Maledivy dovolenka - jedlo

Jedlo v hotelových reštauráciách na Maledivách je vo všetkých rezortoch veľmi chutné, ovplyvnené stredomorskou, indickou, arabskou a ázijskou kuchyňou. Základnými surovinami sú tradične ryby a morské plody, kuracie a hovädzie mäso, ryža, zelenina a korenie. Hotelové reštaurácie servírujú jedlo často formou bufetu so širokou ponukou predkrmov, polievok, hlavných jedál a zákuskov. Lahodné čerstvé džúsy sú vyrábané najčastejšie z banánov, ananásu, limetky a papáje.

Maledivy dovolenka - ubytovánie Maledivy

Maledivy ponúkajú ubytovanie v 150 letoviskách od jednoduchých bungalovov na pláži až po superluxusné vily s vlastnými bazénmi a služobníctvom, v ktorých Vám nebude chýbať vôbec nič. Ceny za ubytovanie na Maledivách dosahujú maximum počas vianočných a novoročných sviatkov a vyššie sú aj počas Veľkej noci a v auguste. Každé ostrovné letovisko obklopujú nádherné belostné pláže s jemným pieskom a dobrými podmienkami na šnorchlovanie a vodné športy.