Kuredu Island Resort
Dĺžka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
2 193 EUR
Vhodné pre: 
páry i rodiny s deťmi
Transfer: 
hydroplán, 45 minút
Stravovanie: 

V cene zájazdu

 • all inclusive pri plážových a záhradných bungalovoch Bonthi
 • polopenzia pri ostatných typoch ubytovania

Za príplatok

 • plná penzia (raňajky, obedy, večere)
 • all inclusive
 • all inclusive Gold
Počet izieb celkom: 

40 záhradných bungalovov
90 plážových bungalovov
93 plážových vil
100 plážových vil s jacuzzou
49 vodných vil
11 vil s bazénom
1 vodná suita pre novomanželov
 

Ďalšie detaily: 

Zájazdy 10 dní/ 7 nocí

Pobyt v období:Cena zájazdu od:
5.9. - 31.10.20172 193 EUR
1.11. - 20.12.20172 392 EUR
19.12. - 5.1.20182 812 EUR*
6.1. - 15.4.20172 638 EUR
16.4. - 30.4.20172 402 EUR

* v cene nie je zahrnutý povinný príplatok za gala večeru 24.12. a 31.12. 

> zľavy na ubytovanie a stravovanie pre deti do 12 rokov

KUREDU ISLAND RESORT & SPA ****

 • ostrovný raj
 • rezort vhodný pre páry i rodiny s deťmi
 • pre pokojnú dovolenku alebo svadobnú cestu
 • transfer hydroplánom 45 minút od letiska
 • nádherné pláže
 • skvelé potápačské lokality
 • šnorchlovanie
 • golfové ihrisko

Kuredu Island Resort je skutočným rajom. Ostrov obklopujú nádherné biele pláže, tyrkysová lagúna a niekoľko výborných potápačských lokalít. Rezort ponúka rôzne druhy aktivít a zábavy a nájdete tu aj 6-jamkové golfové ihrisko. Vďaka veľkosti ostrova však Kuredu poskytuje aj dostatočné súkromie tým, ktorí tu chcú stráviť pohodovú a pokojnú dovolenku alebo svadobnú cestu. Kuredu sa nachádza na ostrove s rozmermi 1500x300 metrov na atole Lhaviyani, severne od Malé.

Popis resortu: 

Rezort ponúka niekoľko typov ubytovania, od jednoduchých bungalovov so strechami z palmových listov až po luxusnejšie vodné vily a vily s vlastnými bazénmi.

Reštaurácie

Hlavná reštaurácia Bonthe a reštaurácie Koamas servírujú lahodné pokrmy medzinárodnej a miestnej kuchyne formou bufetu. Na ostrove je niekoľko ďalších reštaurácií a barov, v ktorých môžete ochutnať špeciality talianskej a ázijskej kuchyne alebo grilované špeciality, prípadne aj ostré maledivskej pokrmy. Do reštaurácií určených pre vodné bungalovy a plážové vily je povolený vstup deťom nad 12 rokov. Hostia týchto ubytovacích zariadení sa môžu stravovať aj v hlavnej hotelovej reštaurácii Bonthe. 

Zábava a voľný čas

V okolí Kuredu nájdete dobré podmienky na šnorchlovanie a potápanie. Z ďalších aktivít je tu tenis, bedminton, stolný tenis, volejbal, golf, telocvičňa, windsurfing, jazda na banáne, kanoistika, plachtenie, vodné športy (vodné lyže, parasailing apod.), rybolov a nočný rybolov, výlety na blízke ostrovy, sauna, kúpele a masáže, bazén, obchod so suvenírmi, internetová kaviareň, WiFi za poplatok.

Pozornosť rezortu (zdarma)

 • uvítací drink
 • šampanské a košík ovocia pre novomanželov na svadobnej ceste do 6 mesiacov od svadby a na oslavu striebornej a zlatej svadby
Popis hotelu a pokojů: 

Plážové alebo záhradné bungalovy Bonthi (56m2)
Bungalovy so slamenou strechou sa nachádzajú na severe ostrova. Bungalovy majú polootvorenú kúpeľňu, ktorej súčasťou je malá záhradka. Sú jednoducho a účelne zariadené kovovým a ratanovým nábytkom. Súčasťou vybavenia je klimatizácia, stropný ventilátor, minibar, trezor, CD prehrávač, set na prípravu kávy/čaju, telefón. Sušič vlasov na požiadanie. Každý bungalov má terasu s plážovými lehátkami.

Plážové vily Koamas (60m2)
Vily Koamas sú rozmiestnené pozdĺž pláže na južnej strane ostrova s nádherným výhľadom na oceán. Sú zariadené romantickým kovovým nábytkom a oproti plážovým a záhradným bungalovom majú ešte televízii a v kúpeľni sušič vlasov.

Plážové vily Koamas jacuzzi (72m2)
Tieto vily sú tiež v južnej časti ostrova. Sú zariadené rovnako ako plážové vily Koamas, majú väčšiu polootvorenú kúpeľňu s drevenou podlahou a vírivkou.

Vodné vily Sangu (70m2)
Bungalovy s priamym vstupom do vody sú situované na severozápadnej strane lagúny a tvoria rezort v rezorte. Sú zariadené kovovým nábytkom a vybavené zariadením na prípravu kávy , CD prehrávačom a televízorom s plochou obrazovkou. Ubytovať sa tu môžu iba osoby staršie ako 18 rokov. 

Sultánove vily s vírivkami a vlastnými bazénmi (300m2).
Tieto vily poskytujú svojim hosťom absolútne súkromie. Vo vilách s nachádza spálňa, priechodná šatňa, minibar, vinotéka, trezor, vaňa s jacuzzi, televízia s plochou obrazovkou a satelitom, CD prehrávač, dokovacia stanica pre iPod, pressovar, kávovar. Na veľkej vonkajšej terase je bazén a plážové ležadlá.