Zájazd KUREDU ISLAND RESORT ****

Kuredu Island Resort
Zájazd KUREDU ISLAND RESORT ****
10dní / 7nocí
Termín: 
celoročne
Dní: 
10 dní
Cena od: 
2 193 EUR
Cena obsahuje: 
  • ubytovanie s all inclusive
  • medzinárodnú letenku vr. táx
  • transfer z letiska Malé do rezortu a späť
  • služby českého delegáta
  • poistenie úpadku CK
Cena neobsahuje: 
  • poistenie storna letenky a zájazdu
  • poistenie liečebných nákladov
  • ostatné stravovanie a výdavky
 
40 záhradných bungalovov
90 plážových bungalovov
93 plážových vil
100 plážových vil s jacuzzou
49 vodných vil
11 vil s bazénom
1 vodná suita pre novomanželov
Kuredu Island resort - Plážový/zahradný bungalov
Kuredu Island resort - Izba v plážovom/zahradnom bungalove
Kuredu Island resort - Izba v plážovom/zahradnom bungalove
Kuredu Island resort - Izba v plážovej vile Koamas
Kuredu Island resort - Plážová vila Koamas s jacuzzi
Kuredu Island resort - Plážová vila Koamas s jacuzzi
Kuredu Island resort - Vodná vila Sangu
Kuredu Island resort - Vodná vila Sangu
Kuredu Island resort - Sultánova vila s bazénom
Kuredu Island resort - Sultánova vila
Kuredu Island resort - Sultánova vila
Kuredu Island resort - Plážová vila Koamas
Pláž Kuredu Island Resort
Na Kuredu hydroplánom
Jedlo v Kuredu
Pláž Kuredu Island resort
Pláž Kuredu
Pláž Kuredu
Kuredu Island resort - Bar
Kuredu Island resort - Korytnačka
Šnorchlovánie na Kuredu

Zájazd KUREDU ISLAND RESORT ****

10dní / 7nocí

Počet nocí: 7
Stravovanie v cene zájazdu: all inclusive
Ďaľšie možné stravovanie: all inclusive gold
Typ ubytovania: plážová vila
Kapacita izieb: 3 dospelí / 2 dospelí a 1 dieťa
Doprava na Maledivy: letecky z Viedne/Budapešti
Doprava do rezortu: hydroplán 45 min

 

Kuredu Island Resort je skutočným rajom. Ostrov obklopujú nádherné biele pláže, tyrkysová lagúna a niekoľko výborných potápačských lokalít. Rezort ponúka rôzne druhy aktivít a zábavy a nájdete tu aj 6-jamkové golfové ihrisko. Vďaka veľkosti ostrova však Kuredu poskytuje aj dostatočné súkromie tým, ktorí tu chcú stráviť pohodovú a pokojnú dovolenku alebo svadobnú cestu. Kuredu sa nachádza na ostrove s rozmermi 1500x300 metrov na atole Lhaviyani, severne od Malé.

Popis zájezdu: 

VAŠA DOVOLENKA NA REZORTE KUREDU ISLAND

Odlet na Maldivy z Prahy/ Viedne / Budapešti. Prílet na Maldivy nasledujúci deň. Stretnutie s česky hovoriacim delegátom na letisku Malé a transfer k rezortu Kuredu Island. Ubytovanie a oddych.
Relaxácia na tropickom ostrove, kúpanie, šnorchlovanie, možnosť využitia širokej ponuky zábavy, vodných športov a výletov ponúkaných rezortami.

Pobyt je možné predĺžiť o ľubovoľný počet dníV prípade záujmu o inú dĺžku pobytu, typ stravy alebo typ ubytovania (plážové bungalovy, plážové vily Koamas bez/s jacuzzi, vodné vily Sangu, Sultánove vily s bazénmi) nás kontaktujte.

CENY ZÁJAZDOV DO HOTELA KUREDU ISLAND RESORT 10 DNÍ/ 7 NOCÍ (EUR/osoba)

Pobyt v období:Cena zájazdu od:
máj - október1 968 EUR
november - december*2 514 EUR*
januar - apríl2 745 EUR

* mimo obdobia Vianoc a Nového roka (príplatok cca 775,- Eur /os.)
Cena zájazdu je kalkulovaná na osobu v dvojlôžkovom záhradnom bungalove s all inclusive na 10 dní/ 7nocí. Vyššie uvedené ceny neobsahujú špeciálne akcie a ponuky, ktoré hotely ponúkajú mimo sezónu. V prípade záujmu o špeciálnu ponuku nás kontaktujte.

Pozn: Uvedené ceny sa môžu zmeniť v závislosti na aktuálnej cene letenky a cenových akciách ponúkaných rezortom.

POPIS RESORTU

Rezort ponúka niekoľko typov ubytovania, od jednoduchých bungalovov so strechami z palmových listov až po luxusnejšie vodné vily a vily s vlastnými bazénmi.

Plážové alebo záhradné bungalovy Bonthi (56m2)

Bungalovy so slamenou strechou sa nachádzajú na severe ostrova. Bungalovy majú polootvorenú kúpeľňu, ktorej súčasťou je malá záhradka. Sú jednoducho a účelne zariadené kovovým a ratanovým nábytkom. Súčasťou vybavenia je klimatizácia, stropný ventilátor, minibar, trezor, CD prehrávač, set na prípravu kávy/čaju, telefón. Sušič vlasov na požiadanie. Každý bungalov má terasu s plážovými lehátkami.

Plážové vily Koamas(60m2)

Vily Koamas sú rozmiestnené pozdĺž pláže na južnej strane ostrova s nádherným výhľadom na oceán. Sú zariadené romantickým kovovým nábytkom a oproti plážovým a záhradným bungalovom majú ešte televízii a v kúpeľni sušič vlasov.

Plážové vily Koamas jacuzzi(72m2)

Tieto vily sú tiež v južnej časti ostrova. Sú zariadené rovnako ako plážové vily Koamas, majú väčšiu polootvorenú kúpeľňu s drevenou podlahou a vírivkou.

´O´ plážové vily (60 m2)

´O´ plážové vily sú situované pozdĺž pláže na severovýchodnom konci ostrova s nádherným výhľadom na oceán. Nachádzajú sa mimo hlavného ruchu ostrova a ubytovávajú hostí nad 12 rokov. Do reštaurácie je pre tieto vily takisto prístup pre deti nad 12 rokov. Tieto podmienky zaručujú pokoj pre hostí tejto časti rezortu. Vily sú zariadené moderne a poskytujú viac priestoru.

Vodné vily Sangu(70m2)

Bungalovy s priamym vstupom do vody sú situované na severozápadnej strane lagúny a tvoria rezort v rezorte. Sú zariadené kovovým nábytkom a vybavené zariadením na prípravu kávy , CD prehrávačom a televízorom s plochou obrazovkou. Ubytovať sa tu môžu iba osoby staršie ako 18 rokov. 

Sultánove vily s vírivkami a vlastnými bazénmi(300m2)

Tieto vily poskytujú svojim hosťom absolútne súkromie. Vo vilách s nachádza spálňa, priechodná šatňa, minibar, vinotéka, trezor, vaňa s jacuzzi, televízia s plochou obrazovkou a satelitom, CD prehrávač, dokovacia stanica pre iPod, pressovar, kávovar. Na veľkej vonkajšej terase je bazén a plážové ležadlá. 

Reštaurácie

Hlavná reštaurácia Bonthe a reštaurácie Koamas servírujú lahodné pokrmy medzinárodnej a miestnej kuchyne formou bufetu. Na ostrove je niekoľko ďalších reštaurácií a barov, v ktorých môžete ochutnať špeciality talianskej a ázijskej kuchyne alebo grilované špeciality, prípadne aj ostré maledivskej pokrmy. Do reštaurácií určených pre vodné bungalovy a plážové vily je povolený vstup deťom nad 12 rokov. Hostia týchto ubytovacích zariadení sa môžu stravovať aj v hlavnej hotelovej reštaurácii Bonthe. 

Zábava a voľný čas

V okolí Kuredu nájdete dobré podmienky na šnorchlovanie a potápanie. Z ďalších aktivít je tu tenis, bedminton, stolný tenis, volejbal, golf, telocvičňa, windsurfing, jazda na banáne, kanoistika, plachtenie, vodné športy (vodné lyže, parasailing apod.), rybolov a nočný rybolov, výlety na blízke ostrovy, sauna, kúpele a masáže, bazén, obchod so suvenírmi, internetová kaviareň, WiFi za poplatok.

Pozornosť rezortu (zdarma): uvítací drink, šampanské a košík ovocia pre novomanželov na svadobnej cestedo 6 mesiacov od svadby a na oslavu striebornej a zlatej svadby