Kuramathi Island Resort, Maledivy
Dĺžka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
2 018 EUR
Vhodné pre: 
páry i rodiny s deťmi
Transfer: 
hydroplán, 20 minút
Stravovanie: 

V cene zájazdu

 • plná penzia (raňajky, obedy, večere)

Za príplatok

 • all inclusive - basic
 • all inclusive - select

Zdarma pre novomanželov

 • košík s ovocím, kvetinová dekorácia na posteli a fľaša vína pre novomanželov na svadobnej ceste do 6 mesiacov od svadby pri pobyte minimálne 7 nocí
   
Počet izieb celkom: 

71 plážových vil (70m2)
36 deluxe plážových vil (51m2)
33 plážových vil s jacuzzi  (90m2)
35 superior plážových vil s jacuzzi (90m2)
31 deluxe plážových vil s jacuzzi (95m2)
20 vodných vil (52m2)
50 vodných vil s jacuzzi (90m2)
2 plážové vily pre novomanželov (310m2)
 

Ďalšie detaily: 

Zájazdy 10 dní/ 7 nocí

Pobyt v období:Cena zájazdu od:
1.8. - 31.10.20162 129 EUR
1.11. - 23.12.20162 444  EUR
24.12. - 5.1.20173 207 EUR*
6.1. - 30.4.20172 607  EUR
1.5. - 19.7.20172 018 EUR
20.7. - 31.10.20172 183 EUR

* v cene nie je zahrnutý povinný príplatok za gala večeru

> zľavy na ubytovaní, stravovaní a transfer pre deti do 12 rokov

 

 

 

KURAMATHI ISLAND RESORT ****

 • moderne zrenovovaný rezort
 • rezort pre páry i rodiny s deťmi
 • romantická dovolenka
 • svadobná cesta
 • 20 minút letu hydroplánom od letiska
 • veľká ponuka zábavy
 • nádherné pláže
 • krištáľovo čistá voda
 • potápačské lokality
 • šnorchlovanie
 • príjemná atmosféra
 • vynikajúca kuchyňa
 • kŕmenie rají

Nedávno zrenovovaný moderný rezort Kuramathi bol postavený na ostrove v tvare kosy s orientáciou východ-západ. Pláže sú belostné a lagúna nádherne modrá presne tak, ako je od Maledív očakávané. Pláž na západnom konci tvorí dlhý belostný cíp, ktorý len veľmi pozvoľne mizne v tyrkysovom oceáne. V okolí sa nachádza niekoľko výborných potápačských lokalít, kde môžete uvidieť aj žraloky kladivohlavé. Šnorchlovanie na južnej strane ostrova je výborné. Severná strana ostrova je veternejšia s väčšími vlnami. Rezort sa nachádza na atole Rasdhoo, 56km severozápadne od Malé pri severovýchodnom konci atolu Ari. Dĺžka ostrova je 1,8 kilometra a šírka v najširšom mieste na východe 350 metrov. Dopravu po ostrove zaisťujú elektromobily.

Popis resortu: 

Tento rezort ponúka komfortné ubytovanie v niekoľkých typoch vil rozmiestnených pozdĺž pláží, v tropickej záhrade porastenej kokosovými palmami, banánovníkmi a inými exotickými rastlinami. Najlepšie pozície majú vily na južnej strane ostrova.

K dispozícii je :
71 plážových vil -  samostatné vily so strechami z palmových listov sú umiestnené v rovnakej časti ostrova ako záhradné vily
36 deluxe plážových vil - dvojvily na západnom cípe ostrova
33 plážových vil s jacuzzi - na východnej strane južnej pláže a na východnej pláži
35 superior plážových vil s jacuzzi - na východnom konci južnej pláže
31 deluxe plážových vil s jacuzzi - uprostred severnej pláže
20 vodných vil - v západnej časti severnej pláže
50 vodných vil s jacuzzi - nad vodou uprostred južnej pláže
2 plážové vily pre novomanželov - uprostred severnej pláže

 

Reštaurácia

Strava v tomto rezorte je pre mnohých hostí nezabudnuteľným gurmánskym zážitkom. Jedlo je každý deň zamerané na niektorú zo svetových kuchýň - maledivskú, taliansku, japonskú, thajskú, indickú, mexickú apod.. Veľká je ponuka zeleniny, ovocia, šalátov a zákuskov. Niekoľko ďalších reštaurácií ponúka špeciality napr. indickej, thajskej kuchyne alebo rybie špeciality. Je tu tiež pizzéria, grilovanie na pláži a niekoľko barov.

 

Zábava a aktivity

tenis, bedminton, volejbal, telocvičňa, dva bazény a detský bazén, sauna, jacuzzi, šnorchlovanie, potápanie, windsurfing, plachtenie, kanoistika, vodné lyžovanie, wake boarding, jazda na banáne, jet - ski, výlety katamaránom a rýchloloďou, výlety na obývané ostrovy, rybolov a veľký rybolov (rezort neponúka nočný rybolov, pretože chce týmto prístupom chrániť jedinečné okolie ostrova), masáže a kúpele, detský klub pre deti od 3 do 12 rokov, obchod so suvenírmi, diskotéka, animačné programy, výlet do Malé

Popis hotelu a pokojů: 

Plážové vily
Plážové vily sú umiestnené priamo na pláži a sú zariadené dreveným nábytkom. Vily sú vybavené klimatizáciou, stropným ventilátorom, trezorom, minibarom, telefónom, televíziou, setom na prípravu kávy/čaju, DVD prehrávačom, dokovacou stanicou pre iPod, WiFi, kúpeľňou a vonkajšou sprchou, županmi, kúpeľňovou kozmetikou, sušičom vlasov a pohodlnými ležadlami na terase.

Deluxe plážové vily
Deluxe plážové vily majú okrem štandardného vybavenia kúpeľňu s vaňou. Z terasy s ležadlami je nádherný výhľad na tyrkysovú lagúnu.

Plážové vily s jacuzzi
Plážové vily s jacuzzi sú okrem štandardného vybavenia vybavené pohodlnou pohovkou, kúpeľňou so sprchou a veľkou polootvorenou kúpeľňou so sprchou a jacuzzi. Z veľkej drevenej terasy s ležadlami je tiež nádherný výhľad na oceán. Tieto vily sú umiestnené na najkrajšom mieste ostrova.

Superior plážové vily s jacuzzi
Superior vily majú kruhový pôdorys a sú zariadené v modernom minimalistickom štýle. Okrem priestrannej spálne majú samostatnú šatňu, kúpeľňu so sprchou a veľkou polootvorenú kúpeľňu s jacuzzi. Výhľad z priestrannej terasy s ležadlami je na oceán.

Deluxe plážové vily s jacuzzi
Tieto vily majú okrem spálne, samostatnú šatňu, kúpeľňu s vaňou a priestrannú vonkajšiu polootvorenú kúpeľňu so sprchou, jacuzzi a sofa. Na veľkej vonkajšej terase sú ležadlá a takisto sofa. K dispozícii je pressovar.

Vodné vily
Vodné vily sú vybavené pressovarom, kúpeľňou so sprchou a drevenou terasou s ležadlami, z ktorej je priamy vstup do vody.
Vodné vily s jacuzzi sú vybavené obdobne ako vodné vily, na terase majú navyše jacuzzi a sofa.

Novomanželské vily s bazénom
Tieto vily sú tvorené spálňou a oddelenou obývacou izbou. V spálni je veľká posteľ a sofa, v obývacej izbe je gauč, veľký televízor s plochou obrazovkou, pressovar, DVD prehrávač a stereo systém. Vo vonkajšej časti sa nachádza 10m dlhý bazén, denná posteľ, ležadlá a sprcha osvetlená LED diódami.