O nás

Cestovná kancelária Go2 - dokumenty pre zájazd

Na tomto mieste nájdete najdôležitejšie dokumenty, ktoré by Vás mohli zaujímať pred kúpou zájazdu:

  • cestovné poistenie (poistenie storna letenky a programu)
  • všeobecné cestovné podmienky CK Go2
  • poistenie proti úpadku CK Go2

názov firmy: CK Go2 s.r.o.

Telefón: +421 944 545 564

email: ckgo2@ckgo2.sk

Adresa: M.R.Štefánika 1180/2, 926 01 Sereď

Otváracia doba: 10.00 - 17.00 hod

 

Tamilská holčička, Srí Lanka

Nie sme veľká cestovná kancelária, na ktorej bilboardy a inzeráty narážate na každom kroku. Ideme iným smerom.

Miesto prípravy rozsiahlych reklamných kampaní sústreďujeme všetku svoju pozornosť na kvalitnú prípravu zájazdov, prípravu itinerárov na mieru a individuálnej komunikácii so zákazníkom.

Pokiaľ stále ešte váhate, či ísť na Srí Lanku a Maledivy s CK Go2, pretože ste o Go2 ešte nepočuli, prečítajte si referencie našich zákazníkov.

Ľudia v Go2

V Go2 zostavujeme zájazdy na základe svojích osobných skúseností s cestovaním po danej krajine tak, aby Vám priniesli čo najviac zážitkov pri rozumnom tempe cestovania. Zážitkové dovolenky z našej dielne kombinujú poznávanie s oddychom.

Precestovali sme už kus sveta a na základe toho vytvárame originálne zájazdy podľa vlastného know-how s tým najlepším, čo Vám môže ponúknuť Srí Lanka, Maledivy, Bali, Indonézia, Mexiko, Austrália, Pacifik, Japonsko, Vietnam a Maurícius.

S Go2 do sveta

V oblasti cestovného ruchu pôsobíme od roku 2005, kedy sme začali poskytovať služby prvým klientom pri cestách do Austrálie pod hlavičkou Go2Australia. Po veľkom úspechu našich originálnych zájazdov v Austrálii a na pacifických ostrovoch sme aplikovali rovnaký koncept pri poskytovaní služieb pri cestách na Bali a do Indonézie pod hlavičkou Go2Indonesia a na Srí Lanku a Maledivy pod hlavičkou Go2SriLanka + Maldivy. Portfólio našich destinácií neustále rozširujeme.

Všetky nami ponúkané zájazdy pochádzajú z dielne Go2 - zájazdy neprekupujeme od iných cestovných kancelárií, ale vytvárame na základe vlastných poznatkov a skúseností s cestovaním po daných krajinách.

V súčasnosti garantujeme nasledujúce :

Go2 - dovolenka od špecialistov

V Go2 Vám kvalifikovane pomôžeme s cestou na Srí Lanku a Maledivy.