Araaran Select Meedhupparu, Maledivy
Dĺžka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
1 597 EUR
Vhodné pre: 
páry i rodiny s deťmi
Transfer: 
hydroplán, 45 minút
Stravovanie: 

V cene zájazdu

  • all inclusive
Počet izieb celkom: 

215 izieb v plážových vilách
20 vodných vil

Ďalšie detaily: 

Zájazdy 10 dní/7 nocí

Pobyt v období:Cena zájazdu od:
1.9. - 31.10.20161 597 EUR
1.11. - 23.12.20162 181 EUR
24.12. - 10.1.20172 805 EUR*
11.1. - 31.3.20172 257 EUR
1.4. - 30.4.20172 159 EUR

* v cene nie je zahrnutý povinný príplatok za gala večeru 

> zľavy na ubytovaní, stravovaní a transfer pre deti do 12 rokov

ADAARAN SELECT MEEDHUPPARU ****

  • pokojný rezort vhodný pre páry i rodiny s deťmi
  • transfer hydroplánom 45 minút z letiska
  • veľká ponuka aktivít a služieb pre trávenie voľného času
  • blízky korálový útes pre šnorchlovanie
  • výhodné stravovanie formou all inclusive

Tento rezort zodpovedá predstave o romantickej dovolenke, strávenej na exotickom ostrove. Ostrov obklopujú belostné pláže a blízky koralový útes s bohatým podmorským životom, poskytuje výborné podmienky na šnorchlovanie. Plážové vily v tropickej vegetácii s nádherným výhľadom na tyrkysovú lagúnu ponúkajú ideálne podmienky pre trávenie pokojnej a pohodovej dovolenky. Rezort sa nachádza na ostrove s rozmermi 700x300 metrov na atole Raa.

Popis resortu: 

Rezort pozostáva z 215 izieb umiestnených v plážových dvojvilách postavených pozdĺž pláží v tieni kokosových paliem a tropickej vegetácie a v 20 luxusných vodných vilách, ktoré tvoria rezort Adaaran Prestige Water Villas. 

Reštaurácia

Stravovanie je možné iba formou all inclusive. Reštaurácie pre plážové bungalovy ponúkajú výber z pokrmov thajskej, ázijskej, indickej, srílanskej a ďalších kuchýň vrátane vegetariánskej formy bufetu. K dispozícii je niekoľko ďalších reštaurácii a barov. Hostia vodných bungalovov sa stravujú v reštaurácií určenej iba pre tieto bungalovy, a to formou výberu z jedálneho lístka. Zájsť môžu i do ktorejkoľvek inej reštaurácie na ostrove.

Stravovanie all inclusive obsahuje:

  • raňajky, obedy, večere - všetko formou bufetu v hlavnej reštaurácii
  • dopoludňajší snack bufet, odpoludňajší zákuskový bufet a polnočný snack bufet v hlavnom bare
  • alkoholické a nealkoholické nápoje -  vr. koktejlov, vína, džusov (okrem čerstvých), vody, piva, kávy a čaju
Popis hotelu a pokojů: 

Plážové vily 

Plážové vily sa nachádzajú len niekoľko krokov od oceánu a sú vybavené dreveným nábytkom. Súčasťou vybavenia je klimatizácia, minibar, televízia so satelitným príjmom, telefón, trezor, varná kanvica. Kúpeľňa je polootvorená s vonkajšou sprchou. Pred každou izbou je drevená terasa s posedením.

Vodné vily

Izby vo vodných vilách postavených len niekoľko desiatok centimetrov nad vodnou hladinou pokojnej lagúny sú obložené exotickým drevom a okrem štandardného vybavenia je tu pripojenie na internet, sofa, pressovar, veľká vonkajšia, čiastočne presklená, drevená terasa s oddychovým modulom, jacuzzi a priamym vstupom do vody. Každá vila má svojho sluhu, ktorý je k dispozícii 24 hodín denne. Vily majú vlastnú recepciu, reštauráciu a SPA.

Zábava a voľný čas

šnorchlovanie, potápanie, bazén, telocvičňa, windsurfing, tenis, volejbal, badminton, stolní tenis, jazda na banáne, plavba na katamaránu, kanoistika, rybolov a nočný rybolov, jet-ski, diskotéka, živá hudba, výlety na blízke ostrovy, masáže, SPA, salón krásy, konferenčná sála, sauna, obchod so suvenírmi.
WiFi v lobby a v hlavom bare za poplatok