Ubytovanie Maledivy

Maledivy ponúkajú ubytovanie v 150 letoviskách od jednoduchých bungalovov na pláži až po superluxusné vily s vlastnými bazénmi a služobníctvom, v ktorých Vám nebude chýbať vôbec nič. Ceny za ubytovanie na Maledivách dosahujú maximum počas vianočných a novoročných sviatkov a vyššie sú aj počas Veľkej noci a v auguste. Každé ostrovné letovisko obklopujú nádherné belostné pláže s jemným pieskom a dobrými podmienkami na šnorchlovanie a vodné športy.

Maledivy dovolenka - ubytovánie Maledivy

Ubytovanie Maledivy - ceny

Najlacnejšie ubytovanie z celého súostrovia Maledivy je možné zohnať v hlavnom meste Malé, kde sa ceny pohybujú aj pod 100 USD za obyčajnú izbu mimo hlavnej sezóny. Malé je ale rušné obchodné centrum Maledvv a Vaše predstavy o čarovnej dovolenky strávenej na malom ostrovčeku uprostred Indického oceánu pravdepodobne nenaplní. Ceny za ubytovanie v ostrovných rezortoch začínajú na 200 USD za izbu mimo hlavnej sezóny a v sezóne môžu byť až dvojnásobné.

Ubytovanie Maledivy

Rezervujte si ubytovanie na Maledivách 2-3 mesiace vopred - lacnejšie a lepšie situované bungalovy bývajú vypredané najskôr. Niektoré rezorty navyše ponúka zľavu za skorú rezerváciu. Informujte sa u nás. 

Ubytovanie Maledivy - dovolenka s Go2

Zostavili sme pre Vás ponuku kvalitného, napriek tomu však cenovo dostupného ubytovania na Maledivách. Všetky hotely sme osobne preverili.
Kontaktujte nás, ak v našej ponuke nenájdete hotel, ktorý hľadáte. Vieme ponúknuť väčšinu z maledivských rezortov za priaznivé ceny. 

Ponuku hotelov pre dovolenku na Maledivách od Go2 nájdete v sekcii MALEDIVY HOTELY
 

Ubytovanie Maledivy

Maledivy - najlacnejšie ubytovanie

Najlacnejšie ubytovanie na súostroví Maldivy nájdete na ostrovoch, ktoré je osídlené domorodým obyvateľstvom. Kvalita hotelov však býva nižšia ako v klasických ostrovných rezortoch. Pokiaľ sa rozhodnete pre také ubytovanie, pripravte sa na určité obmedzenia súvisiace so životom medzi domorodým moslimským obyvateľstvom (malé oplotené pláže, konzervatívnejší obliekanie).

 

 

 

SPÄŤ NA MALEDIVY DOVOLENKA 

Plážový bungalov Maledivy