Ľudia v Go2

V Go2 zostavujeme zájazdy na základe svojích osobných skúseností s cestovaním po danej krajine tak, aby Vám priniesli čo najviac zážitkov pri rozumnom tempe cestovania. Zážitkové dovolenky z našej dielne kombinujú poznávanie s oddychom.

Precestovali sme už kus sveta a na základe toho vytvárame originálne zájazdy podľa vlastného know-how s tým najlepším, čo Vám môže ponúknuť Srí Lanka, Maledivy, Bali, Indonézia, Mexiko, Austrália, Pacifik, Japonsko, Vietnam a Maurícius.

Ľudia v Go2

Monika Meszarošová - spoľahlivý chod slovenskej pobočky

Monika Meszárošová je majiteľkou cestovnej agentúry SOLID-STAR v Seredi, ktorá je zároveň pobočkou CK Go2 na Slovensku. V Go2 má na starosti spoľahlivý chod slovenskej pobočky a komunikáciu so slovenskými klientmi.

Monika Meszárošová

Dominika Šubová - špecialista predaja

V Go2 má na starosti prípravu a realizáciu zájazdov na Srí lanku a Maledivy pre klientelu zo Slovenska.
Hneď po prvej návšteve ju Srí lanka uchvátila svojou krásnou prírodou a dlhou históriou. Odniesla si veľa zážitkov, ktoré ďalej posúva svojim klientov a chce aby si odniesli z dovolenky neopakovateľné spomienky. 

Dominika Šubová

Věra Kusá - Srí Lanka, Maledivy, špecialista predaja

 
V GO2 má na starosti prípravu a realizáciu zájazdov na Srí Lanku a Maledivy. Striedavo žije v Čechách a na Srí Lanke, kam sa prvýkrát dostala ako turista a začala sa zaoberať miestnou kultúrou. Od tej doby sa sem stále vracia, žije medzi miestnymi a má tu druhú veľkú rodinu. Najviac ju ohromila miestna rozmanitá príroda a premenlivá klíma, vďaka ktorej si na Srí Lanke pripadá ako doma.
 
Na Srí Lanke pôsobí ako sprievodca pre klientov GO2 a pripravuje dovolenky plné zážitkov s ohľadom na vlastné skúsenosti.
Vo voľnom čase cestuje, počúva hudbu, lyžuje a medzi jej veľké vášne patrí ZUMBA.
Věra Kusá - príprava a realizácia zájazdov na Srí Lanku a Maledivy

Michaela Hanušová - Srí Lanka, Maledivy, garant destinácií

V Go2 má na starosti prípravu a realizáciu zájazdov na Srí Lanku a Maledivy. Precestovala radu krajín od Dánska cez Ukrajinu až po Thajsko. Srí Lanka ju svojími ľuďmi a atmosférou uchvátila už pri prvej návšteve, dva mesiace po tsunami v roku 2004. Od tej doby sa sem pravidelne vracia a venuje sa aj sprievodcovaniu. Jej snahou je, aby ste si zo Srí Lanky odviezli veľa zážitkov a poznali aj bežný život tejto ostrovnej krajiny.

Voľné chvíle trávi v prírode so svojím psom Žerykem, fotografovaním veľryb a delfínov v oceáne a prenikaním do tajov sinhálštiny.

Michaela Hanušová

Barbora Sultanovová - delegátka a sprievodkyňa na Srí Lanke

Srí Lanka sa stala jej srdcovou záležitosťou hneď od prvej návštevy, a to najmä vďaka svojej úchvatnej prírode a usmievavým ľuďom. Od roku 2014 žije trvalo na juhu Srí Lanky medzi miestnymi, študuje ich kultúru, zvyky a tradície, má tu svoju druhú rodinu.
Na Srí Lanke pôsobí ako delegátka a sprievodkyňa pre klientov Go2 a snaží sa im ukázať to najlepšie, čo ostrov ponúka a čo najviac priblížiť bežný život a zvyklosti domáceho obyvateľstva.
Zo všetkého najviac ju baví cestovanie a spoznávanie nových kultúr, miluje prírodu a zvieratá všetkého druhu.

Vo voľnom čase sa venuje potápaniu, čítaniu kníh a štúdiu sinhálštiny.

Barbora Sultanovová

Ada Tzoneva - Indonézia, garant destinácie

V Go2 má na starosti prípravu programov a realizáciu zákaziek pre klientov, korí chcú stráviť dovolenku na Bali alebo na iných indonézskych ostrovoch. Cestovanie ju lákalo už počas štúdií na Karlovej Univerzite, keď žila 2 roky v Brazílii a pol roka v Portugalsku. Od roku 2003 pracovala na voľnej nohe ako sprievodkyňa a organizovala zájazdy pre české a zahraničné firmy. Hovorí niekoľkými jazykmi a vo svete sa rozhodne nestratí. Svoju zatiaľ poslednú veľkú cestu podnikla po dokončení štúdií, kedy strávila niekoľko mesiacov v Indonézií, korá ju úplne očarovala. Vo svojom voľnom čase ju najskôr stretnete pri vode na surfe alebo na súši na longboarde. Miluje všetko, čo nepozná, má rada netradičné veci a dobré jedlo.

Veronika Juríková - Vietnam, garant destinácie

V Go2 má na starosti prípravu a realizáciu zájazdov do Vietnamu.  Študovala v Maďarsku a vďaka zahraničným skúsenostiam sa cestovanie a poznávanie cudzích krajín stalo jej veľkou záľubou. Po skončení vysokej školy zameranej na cestovný ruch sa rozhodla spojiť svoju profesnú kariéru s koníčkom.
Vo voľnom čase sa venuje športom ako sú snowboarding, in-line korčuľovanie, pole dance alebo jóga. Vietnam ju jednoznačne očaril svojími značnými možnosťami, či už v podobe kultúrnych skvostov, exotickej prírody, úchvatných pláži alebo vynikajúceho jedla. Opomenúť nemôže ani vrelý prístup a priateľskú povahu domorodých ľudí. Rada pre Vás pripraví individuálnu dovolenku podľa Vašich predstáv plnú nezabudnuteľných zážitkov.
Selamat jalan! 

Veronika Juríková

Marcel Žitník - rozvoj spoločnosti

Svoje skúsenosti v oblasti cestovného ruchu prehĺbil spoluprácou s niekoľkými českými a austrálskými cestovnými kanceláriami, kde pracoval na rôznych pozíciách až do roku 2007, kedy bola založená cestovná kancelária Go2Australia, ako servisná organizácia českým cestovným kanceláriám.

Vo voľnom čase sa venuje vodným športom a publikačným činnostiam o Austrálií, Novom Zélande a Indonézii. Od roku 2005 žije striedavo v Indonézii a v Austrálii. Jeho hlavným cieľom je ponúknuť klientom autentické zážitky a skúsenosti, a pripraviť dovolenku na mieru, ktorá vychádza z požiadaviek klientov.

Marcel Žitník

Petr Musílek - Austrália, Pacifik, garant destinácií

Cestovnému ruchu, ktorý sa mu stal životnou náplňou, sa naplno venuje od roku 2004. Špecializované vzdelanie získal nielen na univerzitách v Českej republike, ale tiež štúdiom cestovného ruchu a rezervačných systémov v Austrálií. Vzdelanie si ďalej rozšíril niekoľkými sprievodcovskými kurzami i kurzom prvej pomoci.

Vo voľnom čase sa najradšej venuje horskej cyklistike, plávaniu, histórií rockovej hudby, cestovaniu po českých krajinách i najrôznejších kútoch Ázie a Severnej Ameriky, štúdiu pilotáže ultraľahkých lietadiel a tiež fenoménu astrálneho cestovania.

Jeho hlavnou životnou náplňou je osobný rozvoj, sebamotivácia a pozitívny rozvoj medziľudských vzťahov cez udržateľné cestovanie.

 

 

Petr Musílek

Aneta Maříková - rezervácie leteniek

V cestovnej kancelárií Go2 zaisťuje predaj leteniek, spracovanie víz a administratívy, pripravuje podklady pre klientov a podieľa sa na tvorbe webových stránok. Voľný čas najradšej trávi cestovaním po svete a poznávaním nových kultúr, učením sa cudzích jazykov a športovaním.

Radek Dymeš - Japonsko, garant destinácie

V Go2 má na starosti prípravu a realizáciu zájazdov do Japonska, ktoré sa mu stalo osudovým a kde má svoju druhú rodinu. Už od roku 2006 sa pohybuje v cestovnom ruchu a krajinu vychádzajúceho slnka celú precestoval. Jeho snahou je, aby ste si priviezli množstvo príjemných zážitkov a zoznámili sa s japonskou kultúrou. Vo voľnom čase sa venuje cetovaniu, lyžovaniu a iných športovým aktivitám. 

Radek Dymeš

Karolína Nedvědová - Maurícius, Vietnam, garant destinácie Maurícius

V Go2 sa stará o prípravu a realizáciu zájazdov do Vietnamu. Už dlhšiu dobu sa venuje plánovaniu zájazdov, pôsobila tiež ako lektor angličtiny. Jej cieľom je kvalitná dovolenka, ktorá zodpovedá individuálnym požiadavkám a prianiam klienta. Okrem cestovania ma rada squash, umenie a spoznávanie nových kultúr. Keď zrovna nepracuje, nájdete ju pravdepodobne na koncerte alebo v niektorej z galérií. 

Karolína Nedvědová

Nikola Štěrbová - Vietnam, špecialista predaja


V Go2 má na starosti prípravu a realizáciu zájazdov do Vietnamu. Od roku 2010 sa pohybuje v cestovnom ruchu ako sprievodca, neskôr začala pracovať v cestovnej kancelácií. Do Vietnamu sa prvý krát dostala ako turista, v rámci veľkej cesty po Ázii. Jej snahou je, aby klienti Go2 prežili vo Vietname autentické zážitky, stretli mietnych ľudí a spoznali tak aj bežný život tejto pestrej a nádhernej krajiny. Okrem cestovania sa zaujíma o výuku jazykov, pôsobila ako lektorka češtiny v krajanských spolkoch v USA.

Vodiči

Naši anglicky hovoriaci vodiči sa Vám budú snažiť ukázať každý kút Srí Lanky a vezmú Vás pri tom i na neobvyklé miesta. Cestovanie s turistami ich baví a aj keď neviete dobre po anglicky, nebojte sa, všetko spoločne hravo zvládnete. Naši českí a slovenskí delegáti Vám budú k dispozícií po telefóne pre prípad komunikačných zádrhelov s vodičom.

Ruwan licencovaný sprievodca

a ďaľší ľudia

A potom tu je celá rada ďaľších ľudí, ktorí sa podieľajú na fungovaní Go2 a príprave a realizácií zájazdov - naši český sprievodcovia, raftingoví inštruktori, posádka lode pri pozorovaní veľrýb, webdesignari, webmajstri, asistentky, účtovníci...jednoducho je nás veľa, ktorí sa staráme, aby Vaša dovolenka na Srí Lanke, Maledivách a ďaľších krajinách bola pre Vás nezabudnuteľná.

 

Posádka našej lodi pri pozorování veľryb