Hodnoty

V Go2 Vám kvalifikovane pomôžeme s cestou na Srí Lanku a Maledivy.

Vieme, ako vybrať tú najvýhodnejšiu letenku, ako zostaviť zaujímavý itinerár Vašej dovolenky, zabezpečiť kvalitné ubytovanie, poistenie na cestu a dokážeme Vám poradiť s čímkoľvek, čo sa týka Vašej dovolenky. Na Srí Lanke a Maledivách pôsobíme dlhodobo a dobre sa tu vyznáme.
Väčšina slovenských CK využíva naše služby už niekoľko rokov a dnes sme jedným z najväčších zaisťovateľov pre individuálnu turistiku. Kladieme dôraz na nasledujúce: česky hovoriaci delegát v cieľovej destinácii, spracovanie zážitkových programov na mieru s originálnym programom, ktorý sme sami otestovali, osobný prístup ku klientovi, detailná znalosť destinácie, široká ponuka starostlivo vybraných ubytovacích zariadení, ktoré sme sami navštívili.

Go2 - dovolenka od špecialistov

Komplexné riešenie Vašej dovolenky

Okrem zostavovania originálnych programov s vlastným know-how a predaja zájazdov poskytujeme:

  • poradenstvo pri plánovaní cesty v rámci našich služieb
  • asistenčné služby v češtine na Srí Lanke a Maledivách 24 hodín denne
  • výhodné poistenie storna letenky, zájazdu a poistenia liečebných nákladov
Zájazdy s Go2

Go2 - len naozajstné zážitky

Naše originálne zostavené programy sú zamerané na zážitky. Chceme, aby ste si na dovolenke odpočinuli, spoznali miestny život a domov sa vracali nabití energiou a nevšednými zážitkami. Preto pri zostavovaní našich programov volíme optimálnu kombináciu relaxácie na pláži a cestovania vo voľnom tempe.

Naši sprievodcovia, ktorí na Srí Lanke dlhodobo žijú, Vám môžu autenticky sprístupniť miestne prostredie. Pri našich zájazdoch navštevujeme originálne lokality a ponúkame iba kvalitné, osobne preverené a finančne dostupné ubytovanie.

Modrá veľryba, Srí Lanka

Dovolenka na mieru

Neprispôsobujte sa dovolenke, dovolenka sa prispôsobí Vám.

Našou doménou je individuálny prístup. Chcete vidieť na Srí Lanke viac pamiatok, užívať si viac na pláži, dávate prednosť skôr turistike alebo si chcete na dovolenke zahrať golf? Kontaktujte nás a my Vám zostavíme dovolenku na Srí Lanke na mieru presne podľa Vašich požiadaviek a záujmu.