Referencie

Nie sme veľká cestovná kancelária, na ktorej bilboardy a inzeráty narážate na každom kroku. Ideme iným smerom.

Miesto prípravy rozsiahlych reklamných kampaní sústreďujeme všetku svoju pozornosť na kvalitnú prípravu zájazdov, prípravu itinerárov na mieru a individuálnej komunikácii so zákazníkom.

Pokiaľ stále ešte váhate, či ísť na Srí Lanku a Maledivy s CK Go2, pretože ste o Go2 ešte nepočuli, prečítajte si referencie našich zákazníkov.

Tamilská holčička, Srí Lanka

Referencie zákazníkov CK Go2


Dobrý večer,
Včera sme sa s manželom vrátili z kombinovaného zájazdu Sri Lanka + Maledivy /od 21.2.-5.3.2019/ a s radosťou konštatujem, že bola to jedná s najlepších ak nie najlepšia dovolenka akú sme absolvovali. Určite by to tak nebolo, keby nie bola s námi excelentná sprievodkyňa Barborka Sultanovová, vďaka ktorej sme sa na Sri Lanke cítili ako doma, boli sme tam neskutočne dobrá partia a verte alebo nie, ťažko sa nám lúčilo. Taktiež Maledivy boli nie len čerešničkou, ale aj kopcom šľahačky na koniec dovolenky, na ktorú budeme dlho spomínať.
Ďakujeme. 
Dimovi, Kouzlo Srí Lanky a Malediv, březen 2019

-------------------------------------------------------------
Dobrý deň,
s Vašou kanceláriou to bol pre mňa druhý zájazd, v minulosti som bola s rodinou v Indonézii, aj preto som sa znova rozhodla pre Vašu kanceláriu, keď sme s mojimi priateľkami si  chceli oddýchnuť na Maledivách. Na základe  komunikácie s Vaším človekom sme vybrali ostrov, kde sme boli nadmieru spokojné. Chcem oceniť vedomosti, ochotu a trpezlivosť  s akou sa nám Váš človek venoval a pomohol s výberom ostrova. Problém nastal dva dni pred odjazdom, kedy som zistila, že sme mali rezervované 2 izby namiesto 3 pre 6 ľudí. Pravdepodobne sa stala chyba v komunikácii, pán od Vás si neoveril akú máme požiadavku a ja som ju tlmočila len telefonicky, nie mailom, osobne. Ani v zmluve, ktorá nám bola zaslaná, nebol stanovený počet izieb, čo som aj ja prehliadla, pretože som sa sústredila na dodatok zmluvy. Samozrejme sme boli dosť nahnevané a mňa to stálo bezspánkovú noc. Ale chcem oceniť prístup pána vo Vašej kancelárii, ktorý reagoval ochotne a promptne na môj nahnevaný mail a nakoniec nám 3.izbu vybavil bez toho , aby sme museli doplácať. A preto chcem však obzvlášť vyzdvihnúť, že ani raz sa nepokúsil vykľučkovať alebo otočiť to proti nám, že sme si napr, mali skontrolovať lepšie zmluvu a pod. Až na tento komunikačný sklz jeho prístup bol osobný, ochotný aj nám vedel veľmi dobre poradiť pri výbere miesta podľa našich prianí a predstáv, čo sa  potvrdilo aj priamo na Maledivách. Tiež bol ústretový, keď jedna z nás musela zo zdravotných dôvodov zrušiť zájazd pri vybavovaní z poistenia storna zájazdu. Maledivy sú naďalej pre mňa jedna z top destinácii, majú svoje osobité čaro, kde je cítiť neskutočný relax a pokoj. Boli sme na ostrove Filitheo, kde je bohatá morská flóra, videli sme snáď až na perutínov, manty asi  všetko, denne aj opakovane korytnačky, pestrosť rôznorodých korálových rých....posledné 3 dni prišli aj delfíny, ktoré sme pozorovali z pláže, čo bol tiež úžasný zážitok....s korálmi je to už slabšie, menej farebné, menej živé, tak ako asi všade na Maledivách po zmenách, ktoré sa dejú v prírode. Priestor na šnorchlovanie bol viacmenej len z jednej strany, resp. kde bola najkrajšia morská flóra a fauna. Ubytovanie bolo čisté, naturálnejšie, ale to sme čakali a vyhovovalo nám to. Veľmi ochotný personál v reštauráciach, v baroch, upratovači už niečo menej. Ostrov je menší, ale nadmieru  zelený, trocha na divoko, kľudný, kde však je výborná kuchyňa.

So srdečným pozdravom Jana Kyselicová s priateľkami
resort Filitheyo island, Maledivy, duben/květen 2017

----------------------------------------------------------

Strávili sme na Sri Lanke a Maledivách 10 dní dovolenky s cestovnou kanceláriou GO2. Môžeme povedať, že to boli krásne prežité dni plné zážitkov a poznávania pozoruhodností, krásnej prírody. Sprevádzal nás príjemný, nevtieravý sprievodca na Sri Lance, ochotný vyhovieť požiadavkám svojich klientov, pohyb po celom ostrove bol bezpečný a bezchybný , pláže na Maledivách dokonalé. Výborne GO2!
Oľga a Ivan 

Sri Lanka a Maledivy april 2017

------------------------------------------------------------

Dobry den pani Subova,

Dakujem velmi pekne za zorganizovanie dovolenky, boli sme maximalne spokojny s Maledivami - priroda, resort, strava a ludia, vsetko vyborne :) Ten hotel v Dubaji sme si sice mohli odpustit, ale celkovo bolo vsetko k nasej plnej spokojnosti. Uz teraz sa tesime na dalsiu navstevu Malediv, ktoru planujeme na november - december. Ak by ste vedeli o nejakych zlavach v resortoch, dajte vediet :)

Dakujem

S pozdravom

Chlupkova, Maledivy marec 2017

------------------------------------------------------------

 

Mila slecna Dominika Šubova.

Touto cestou by som sa chcela spolu s manželom poďakovať za krasnu dovolenku na SriLanke-Induruwa Bentota/Pandanus beach rezort spa/,ktoru sme absolvovali v case od :18.03.-28.03.2017.
Dakujeme Vam,samozrejme aj kolektivu GO2 v Seredi a vazime si  Vaš  zodpovedny pristup pri vybere nasej dovolenky.
Na dovolenke sme sa citili vyborne.S rezortom ,ako aj s personalom sme boli spokojni.Zucastnili sme sa aj fakultativnych vyletov.Boli sme milo prekvapeni,ze aj Vam na nas zalezalo a ste sa s nami  skontaktovali nielen telefonicky ,ale aj osobne v našim rezorte,kde sme travili nasu dovolenku.
Este raz Vam dakujem za Vas spolahlivy a perfektny pristup.
MICHAL A EVA HELCMANOVI Z ROŽŇAVY.

------------------------------------------------------------

Dobrý deň,


v prvom rade sa ospravedlňujem za omeškanie.
Dovolenku sme si rezervovali cez internet, spočiatku sme boli trocha skeptickí, ale ako sme neskôr zistili - zbytočne :D CK Go2 to mala zorganizované na 100%, absolútne im nemáme čo vytknúť. Zo Srí Lanky sme toho za 8 dní videli neskutočne veľa, presuny boli nenáročné, kedže v klimatizovanom aute sme ich brali skôr ako oddych. Veľmi si cením aj zastávky popri ceste - čerstvé ovocie, kokosové mlieko či placky, na názvy ostatných pochutín si nespomínam, ale vždy to potešilo, keď sme odrazu zastali objaviť niečo nové. Hotely boli skvelo vybraté, každý nám niečim vyrazil dych. Program bol taktiež perfektne navrhnutý, videli sme toho naozaj maximum a taktiež sme sa veľmi veľa dozvedeli, kedže počas presunov sme sa veľa vypytovali. Nikdy sme nemali prestoje, nikdy sme nemuseli čakať, vždy na nás čakal Kelum (náš Srí Lanský šofér) s autom  maximálne 10 metrov od východu, až sa nám to zdalo neuveriteľné, ako sa tam vždy dostane. Veľmi oceňujem aj schopnosti a znalosti sprievodkyne Věrky a taktiež jej humor, ktorý bol veľmi príjemným spestrením výletu :) presun na Maledivy bol taktiež veľmi jednoduchý, čakal nás tam opäť sprievodca, ktorý nás nasmeroval, takže presun bezproblémový. Cestovnú kanceláriu CK Go2 jednoznačne odporúčam, už sme sa aj my pozerali na iné destinácie, ktoré ponúka :) chceli by sme sa poďakovať za naozaj krásnu dovolenku a pozdravujeme Věrku a Keluma :)

 

Mirka a Andrej Plžovi, Sri Lanka Maledivy ferbruár/marec 2017

 

------------------------------------------------------------

Dobrý deň,

áno, všetko bolo ok, jedine v poslednom hoteli od nás chceli doplatok, ale napokon sa to vyriešilo. Dali nám síce na prvú noc izbu bez výhľadu, ale na druhý deň sme sa mohli presťahovať.

S pozdravom,

Jarmila Compelová, Sri Lanka pre každého marec 2017

 

------------------------------------------------------------

 

100% odporúčame, boli sme nadmieru spokojní. Bola to zatiaľ naša najlepšia dovolenka (Maledivy + Sri lanka). Všetko dopadlo skvelé, nad naše očakávania. Veľká vďaka vašej cestovnej kancelárií za krásnu dovolenku a hlavne pani Šubovej za skvelý prístup a trpezlivosť :)

 

Paní Zacharová, január 2017 Kouzlo Srí Lanky a Malediv s českým sprievodcom

 

------------------------------------------------------------

 

Zdravím p.Hanušová,

chcel by som sa Vám v mene celej našej partie poďakovať za perfektne zostavený plán nášho tripu. Bolo nám predostreté to NAJ z celej Srí Lanky - na vlastnej koži sme mohli pocítiť históriu, kultúru, jeep safari, prírodu a všade na nás dýchajúcu džungľu.
Všetko klapalo do poslednej bodky neodhliadnúc na perfektnú polohu nášho leňošenia na pláži. Chcel by som sa prostredníctvom Vás poďakovať za služby nášho sprievodcu Dínesha a nášho vodiča, ktorí boli od úplného začiatku, kedy nás vyzdvihli na letisku až do poslednej chvíle, keď nás na letisku vyložili, veľmi ústretoví, ľudský a ochotní nám vo všetkom vyhovieť. Veľmi sme si ich obľúbili.

Ešte raz za všetko   V E Ľ K Á   V Ď A K A.

 

manželé Szeibeczederovi a jejich 6 přátel, Srí Lanka januáry 2016

------------------------------------------------------------

Reference klienta Go2 na HOLIDAY ISLAND RESORT, Maledivy:

 

Ďakujem za opýtanie, dovolenka bola perfektná nechcelo sa nám ísť vôbec domov.
Hneď po príchode nás osobne uvítal manažér rezortu, ktorý bol maximálne ústretový a zaobstaral nám bungalov, ktorý sme si želali ( severná, ľavá strana ostrova neďaleko od recepcie, číslo 139 = parádne miesto ).
Nádherná biela udržiavaná pláž, tirkisové horúce more, dobré jedlo a kamarátsky personál sa postarali o naozaj krásny zážitok. Pre mňa napodiv som sa za celú dobu ani len na minútu nenudil, pretože toho som sa pred príchodom chvíľu obával, že čo vlastne budeme na takom malom ostrove toľko dní robiť.  Čas nám naplno vyplnili rôzne aktivity, no tou naj bolo potápanie a s ním spojené nádherné výlety. Priateľka si na mieste dokončila kurz OWD a stala sa certifikovaným potápačom, čo bol výkon, pretože ešte pred tým mala paniku z vody, najmä tej čo jej pristála na tvári. :oP Za to klobúk dole veľmi priateľskému personálu lokálneho dive centra, najmä divemasterovi Mohamadovi. Vďaka nemu ale aj prenádhernej morskej faune a úžasným podmienkam (28°C v 18m hĺbky kedy je potápanie naozaj príjemný relax) si nielen potápanie osvojila, ale sa jej stalo novým hobby!
Večer živá hudba (Ali Ahmed vám zaspieva čo len budete chcieť, Slovenské nepozná, ale tie ostatné hity mu idú fááákt, že dobre! :oP), nádherné západy slnka, žiaden turistický rušný nával,
ale totál romantika. Len jedna rada, pozor na miešané drinky! Čašník Ifham ich na večer prinesie kam len budete chcieť no bacha na ne v tom prostredí "píšu" ako šlak! :oD
Čo viac napísať, no super tam bolo vydržal by som tam celú sezónu.

Vďaka za sprostredkovanie tohto zážitku,

S pozdravom,
Pavol Balážik

 

------------------------------------------------------------

Dobrý deň,

už sme sa vrátili z Kuredu a poviem Vám, že to bolo neuveriteľné. Odviedli ste dobrú prácu, vďaka. Počasie nakoniec vyšlo parádne. Bola to naša najlepšia dovolenka v živote.
Mali sme Jacuzzi bungalov číslo 159. Asi najlepšie miesto na ostrove: videli sme na oceán, pred domčekom boli palmy, lode a lietadlá boli ďalej takže nebolo počuť hluk. Vstup do mora skvelý. Pláž a more na jednotku. Ľudia sa zastavovali a fotili si tieto bungalovy. Prešli sme celý ostrov a žiadne z miest nebolo na tejto úrovni i keď vybavenie už niečo pamätalo. Na druhej strane sme si pripadali ako v exotike, takže v pohode. Zoznámili sme sa s dvoma pármi a obom sme Vás odporučili. Delegát bol na mieste a veľmi ochotný. Ak sa nám ešte niekedy podarí ísť na Maledivy, tak to bude určite znovu Kuredu a znovu cez Go2.
Vďaka ešte raz. P.s.1.: všetky lety boli hrozné, takže nič pre niekoho, kto sa bojí lietania  -:)

 

Go2: manželé Gašpárkovi strávili svatební cestu na ostrově Kuredu na Maledivách


-----------------------------------------------------------

Dobry den pani Hanusova.

Po uspesnom absolvovani zajazdu sa Vam chceme velmi pekne podakovat za vsetok cas a usilie, ktore ste vlozili do pripravy takto vydarenej dovolenky. Skutocne niet co vytknut. Co bolo napisane
a povedane, to sa aj udialo. Nestalo sa nic neocakavane, bola len maximalna spokojnost.
Takze este raz dakujeme a prajeme Vam vela spokojnych zakaznikov.

S pozdravom, Dobrockovci.

 

Go2: Dobročkovi se s nami vydali na Srí Lanku a Maledivy v januari 2015

 

------------------------------------------------------------

Dobrý deň,

chcem sa Vám  poďakovať za prípravu a uskutočnenie nášho zájazdu na SL a Maldivy, boli sme spokojní a dúfame, že sa tam vrátime.
Páčilo sa nám na SL - príroda je prekrásna - a z Maldiv sa nám nechcelo domov, konštatovali sme, že napriek tomu by sme tam vydržali aj týždeň.
Poďakovanie patrí aj p. z Maldiv, ktorí bol k nám tiež veľmi pozorný.
---
Personál na Maldivách sa správal k nám veľmi pozorne.
Čo povedať - cítili sme sa výborne.
--
ešte raz ďakujem
s pozdravom Hajdúová Eva 

Go2: Manželům Hajdúovým a Topiarzovým jsme zajišťovali dovolenou "Kouzlo Srí Lanky a Malediv" v lednu 2014

------------------------------------------------------------

Dobrý den,

dovolenou na Srí Lance považujeme za tu nejkrásnější, co jsme měli. Máme spoustu krásný vzpomínek a stále jimi žijeme. Mít dostatek financí, tak se do této země určitě vrátíme. S průvodcem jsme nadále v kontaktu. Byl úžasný. Jediné negativum bylo, že jsme tam byli jen 10 dní. Všem doporučujeme alespoň 3 týdny. Díky této krátké době to bylo docela hektické, kor s těmi dětmi. Nestihli jsme např. návštěvu tržiště, poklidný nákup suvenýrů apod. Jinak si nemůžeme na nic stěžovat. Jedním slovem báječné.

Můj nejsilnější zážitek byla návštěva základní školy v Haputale. Máme spoustu fotografií, které teď manžel zpracovává a chceme rozjet akci na podporu této školy. Rádi bychom jim tam poslali balík se školními potřebami, které jsou dle pana ředitele školy nedostatkovým zbožím.

Ještě jednou moc děkujeme za báječnou dovolenou a třeba Vás opět v budoucnu oslovíme (plánujeme Nepál, Indii, Peru, Mexiko, Brazílii, Kubu, Afriku ;-)))

Krásný den,

Zuzka Hlaváčová
Praha

Go2: rodině paní Hlaváčové jsme zajišťovali dovolenou "Kouzo Srí Lanky a Malediv" v listopadu 2013

---------------------------------------------------------------

Dobrý den Míšo,
chci Vám ještě jednou moc poděkovat za okružní individuální pobyt na Srí Lance, který jste pro nás připravila.
Celých 14 dní bylo nabité zážitky a vše, co jsme zažili a viděli, bylo naprosto úžasné. Přes luxusní ubytování, výlet za velrybami, cestování po čajových platážích,
výlet do deštného pralesa...kdybych měla vyjmenovávat vše, tak to bude dlouhý mail :-)
Za co bychom rádi zvlášť poděkovali, byl výběr našeho řidiče Dilipa - tak úžasného člověka, který chce svému zákazníkovi splnit, co mu na očích vidí, jsme už dlouho nepotkali,
tímto mu prosím vyřiďte obrovský dík, protože jeho přítomností se zážitky umocnily o 100%.

Vše bylo úžasně připravené a navíc flexibilní, že jsme si to maximálně užili. Už dlouho se o nás nikdo takto nepostaral.

Díky díky, těšíme se na Vaše další destinace

S přáním krásného dne

Hana Kučerová
Havlíčkův Brod

Go2: paní Kučerové a přátelům jsme zajišťovali dovolenou "Kouzlo Srí Lanky" s rozšířeným programem v prosinci 2013

----------------------------------------------------------------

Milá Go2,
 
po nezapomenutelné dovolené, kterou jste pro nás připravili v Austrálii, jsme se po dvou letech rozhodli se s vámi podívat i na Srí Lanku.

A i tentokrát jsme udělali dobře.
Připravili jste pro nás fantastický program plně hodnotné atraktivní dovolené, kdy každý den byl plně vytížený a znamenal pro nás nové dobrodružství.
Chceme poděkovat slečně Hanušové, na kterou jsme se mohli během našeho pobytu vždy plně spolehnout. Víme, že to s hotely  nemáte vždy jednoduché, a proto oceňujeme Vaši znalost místních podmínek a výběr ubytování, které se Vám podařilo pro nás zajistit.
Přejeme panu Žitníkovi nejen hodně zdraví do nového roku, ale také stále tak šťastnou ruku při výběru svých sympatických a spolehlivých spolupracovníků.
 
Ze zmrzlé Prahy Vás pozdravují
 
Kateřina a Roman Myslivečkovi

Go2: manželům Myslivečkovým jsme zajišťovali dovolenou "Kouzlo Srí Lanky" s rozšířeným programem a stopem v Dubaji v lednu 2014

-----------------------------------------------------------------