Royal Island Resort, Maledivy
Dĺžka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
1 590 EUR
Vhodné pre: 
páry i rodiny s deťmi
Transfer: 
lietadlo + loď, 35 +10min
Stravovanie: 

V cene zájazdu

  • polpenzia (raňajky, večere)

Za príplatok

  • plná penzia (raňajky, obedy, večere)
  • all inclusive
Počet izieb celkom: 

143 izieb v plážových vilách
2 prezidentské apartmány

Ďalšie detaily: 

Zájazdy 10 dní/7 nocí

Pobyt v období:Cena za osobu od:
september - december1 950 EUR*
január - apríl2 300 EUR
máj - august1 800 EUR

* v cene nie je zahrnutý povinný príplatok za gala večeru 24.12. a 31.12.

> zľavy na ubytovanie, stravovanie a transfer pre deti do 12 rokov

ROYAL ISLAND RESORT & SPA *****

  • rezort vhodný pre páry i rodiny s deťmi
  • ideálny pre pokojnú dovolenku alebo svadobnú cestu
  • transfer lietadlom a loďou 45 minúť od letiska
  • nádherné pláže a korálový útes
  • veľká ponuka aktivít a služieb pre trávenie voľného času
  • možnosť plnej penze a all inclusive

Royal Island Resort ponúka luxus v raji na oválnom ostrove obklopenom nádhernými belostnými plážami a tyrkysovou lagúnou. Tento rezort je vhodný pre tých, ktorí chcú na Maledivách stráviť pokojnú dovolenku alebo svadobnú cestu. Blízky koralový útes poskytuje dobré podmienky na šnorchlovanie. Ponuka vodných i pozemných aktivít pre trávenie voľného času je široká. Rezort sa nachádza na atole Baa severne od Malé. Rozmer ostrova je 800x220 metrov.

Popis resortu: 

Rezort pozostáva zo 143 plážových vil a 2 prezidentských apartmánov. Vily sú rozmiestnené pozdĺž pláží len niekoľko krokov od oceánu v bujnej tropickej vegetácii, ktorá poskytuje obyvateľom vil dostatok súkromia. Lepšiu pozíciu majú vily na južnej strane ostrova - menej tu fúka a voda je pokojnejšia.

Reštaurácie

Vynikajúce jedlá medzinárodnej kuchyne od polievok až po dezerty servíruje hlavná reštaurácia Maakana. Jedlá z jedálneho lístka si môžete vybrať v reštaurácii Raabondhi. Zúčastniť sa môžete grilovania na pláži alebo vonkajšieho live cooking. Alkoholickými i nealkoholickými koktailmi a nápojmi sa môžete osviežiť v troch baroch.

Zábava a voľný čas

šnorchlovanie na blízkom útese, potápanie, windsurfing, kanoistika, jazda na banáne, plachtenie, wakeboarding, kitesurfing, výlet loďou s presklenným dnom, jet - ski a ďalšie vodné športy, výlety loďou na okolité ostrovy, súkromné ​​pikniky, rybolov a veľký rybolov, biliard, badminton, tenis, stolný tenis, telocvičňa, squash, volejbal, masáže, sauna, parná komora, SPA, bazén a detský bazén, obchod so suvenírmi a ďalšie aktivity, WiFi zadarmo v hlavnom bare

Popis hotelu a pokojů: 

Plážové vily 

Plážové vily sú postavené z exotického dreva. Súčasťou vybavenia je klimatizácia, stropný ventilátor, televízia so satelitným príjmom, trezor, minibar, telefón, kávovar, kúpeľňa s bidetom a vaňou, vonkajšia sprcha. Každá vila má terasu s kreslami a výhľadom na pláž a pred terasou sú plážové ležadlá.

Prezidentský apartmán

Prezidentský apartmán o ploche 208m2 sa nachádza na východnom a západnom konci ostrova a sú naplnením predstáv o luxusnej dovolenke na Maledivách. Vila obsahuje 2 spálne, 2 kúpeľne a toaletu pre návštevy, obývaciu izbu, jedáleň a bar. K dispozícii je laptop s internetom, LCD televízor, DVD prehrávač, jacuzzi, na terase je bazén 26m2, denná posteľ a vonkajšia sprcha.