Zájazd ROYAL ISLAND RESORT *****

Royal Island Resort, Maledivy
Zájazd ROYAL ISLAND RESORT *****
10 dní/ 7 nocí
Termín: 
celoročne
Dní: 
10 dní
Cena od: 
1 800 EUR
Cena obsahuje: 
  • ubytovanie s plnou penziou
  • medzinárodnú letenku vr. táx
  • transfer z letiska Malé do rezortu a späť
  • služby českého delegáta
  • poistenie úpadku CK
Cena neobsahuje: 
  • poistenie storna letenky a zájazdu
  • poistenie liečebných nákladov
  • ostatné stravovanie a výdavky
143 izieb v plážových vilách
2 prezidentské apartmány
Royal Island - Plážová vila
Royal Island - Izba v plážovej vile
Royal Island - Izba v plážové vile
Royal Island - Pred vilou
Royal Island - Pláž Royal Island Resort
Pláž Royal Island Resort
Bazén Royal Island Resort
Royal Island - SPA
Royal Island
Royal Island - Prezidentský apartmán
Royal Island - Prezidentský apartmán
Royal Island - Prezidentský apartmán
Royal Island - Loď dhóní
Recepce Royal Island Resort
Bar Royal Island Resort

Zájazd ROYAL ISLAND RESORT *****

10 dní/ 7 nocí

Počet nocí: 7
Stravovanie v cene zájazdu: polpenzia
Ďalšie možné stravovanie: plná penzia, all inclusive
Typ ubytovania: plážová vila
Kapacita izby: 3 dospelí / 2 dospelí a 2 deti
Doprava na Maledivy: letecky z Viedne/Bratislavy
Doprava do rezortu: lietadlo + loď 45min

Royal Island resort ponúka luxus v raji na oválnom ostrove obklopenom nádhernými belostnými plážami a tyrkysovou lagúnou. Tento rezort je vhodný pre tých, ktorí chcú na Maledivách stráviť pokojnú dovolenku alebo svadobnú cestu. Blízky koralový útes poskytuje dobré podmienky na šnorchlovanie. Ponuka vodných i pozemných aktivít pre trávenie voľného času je široká. Rezort sa nachádza na atole Baa severne od Malé. Rozmer ostrova je 800x220 metrov.

Popis zájezdu: 

VAŠA DOVOLENKA NA REZORTE ROYAL ISLAND

Odlet na Maldivy z Prahy/ Viedne / Budapešti. Prílet na Maldivy nasledujúci deň. Stretnutie s česky hovoriacim delegátom na letisku Malé a transfer k rezortu Royal Island. Ubytovanie a oddych.
Relaxácia na tropickom ostrove, kúpanie, šnorchlovanie, možnosť využitia širokej ponuky zábavy, vodných športov a výletov ponúkaných rezortami.

Pobyt je možné predĺžiť o ľubovoľný počet dní. V prípade záujmu o inú dĺžku pobytu, typ stravy alebo typ ubytovania (suity) nás kontaktujte.

CENY ZÁJAZDOV DO HOTELA ROYAL ISLAND RESORT 10 DNÍ/7 NOCÍ (EUR/osoba)

Pobyt v období:Cena zájazdu od:
september - december*1 950 EUR*
január - apríl2 300 EUR
máj - august1 800 EUR

* mimo obdobia Vianoc a Nového roka (príplatok cca 775,- Eur /os.)

Cena zájazdu je kalkulovaná na osobu v dvojlôžkovej plážovej vile s polpenziou na 10 dní/7nocí. Vyššie uvedené ceny neobsahujú špeciálne akcie a ponuky, ktoré hotely ponúkajú mimo sezóny. V prípade záujmu o špeciálne ponuky nás kontaktujte.

Pozn: Uvedené ceny sa môžu zmeniť v závislosti na aktuálnej cene letenky a cenových akciách ponúkaných rezortom.

POPIS RESORTU

Rezort pozostáva zo 143 plážových vil a 2 prezidentských apartmánov. Vily sú rozmiestnené pozdĺž pláží len niekoľko krokov od oceánu v bujnej tropickej vegetácii, ktorá poskytuje obyvateľom vil dostatok súkromia. Lepšiu pozíciu majú vily na južnej strane ostrova - menej tu fúka a voda je pokojnejšia.

Plážové vily 

Plážové vily sú postavené z exotického dreva. Súčasťou vybavenia je klimatizácia, stropný ventilátor, televízia so satelitným príjmom, trezor, minibar, telefón, kávovar, kúpeľňa s bidetom a vaňou, vonkajšia sprcha. Každá vila má terasu s kreslami a výhľadom na pláž a pred terasou sú plážové ležadlá.

Prezidentský apartmán

Prezidentský apartmán o ploche 208m2 sa nachádza na východnom a západnom konci ostrova a sú naplnením predstáv o luxusnej dovolenke na Maledivách. Vila obsahuje 2 spálne, 2 kúpeľne a toaletu pre návštevy, obývaciu izbu, jedáleň a bar. K dispozícii je laptop s internetom, LCD televízor, DVD prehrávač, jacuzzi, na terase je bazén 26m2, denná posteľ a vonkajšia sprcha.

Reštaurácie

Vynikajúce jedlá medzinárodnej kuchyne od polievok až po dezerty servíruje hlavná reštaurácia Maakana. Jedlá z jedálneho lístka si môžete vybrať v reštaurácii Raabondhi. Zúčastniť sa môžete grilovania na pláži alebo vonkajšieho live cooking. Alkoholickými i nealkoholickými koktailmi a nápojmi sa môžete osviežiť v troch baroch.

Zábava a voľný čas

šnorchlovanie na blízkom útese, potápanie, windsurfing, kanoistika, jazda na banáne, plachtenie, wakeboarding, kitesurfing, výlet loďou s presklenným dnom, jet - ski a ďalšie vodné športy, výlety loďou na okolité ostrovy, súkromné ​​pikniky, rybolov a veľký rybolov, biliard, badminton, tenis, stolný tenis, telocvičňa, squash, volejbal, masáže, sauna, parná komora, SPA, bazén a detský bazén, obchod so suvenírmi a ďalšie aktivity, WiFi zadarmo v hlavnom bare