Reethi Beach Resort, Maledivy
Dĺžka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
1 630 EUR
Vhodné pre: 
romantická dovolenka, svadobná cesta
Transfer: 
hydroplán, 35 minut
Stravovanie: 

V cene zájazdu

 • polpenzia (raňajky, večera)

za príplatok

 • plná penzia (raňajky, obed, večera)
 • all inclusive

zadarmo

 • košík ovocia a špeciálna večera pri sviečkach pre novomanželov na svadobnej ceste do 6 mesiacov od svadby
Počet izieb celkom: 

30 Reethi vil (38m2)
50 deluxe vil (47m2)
30 vodných vil (61m2)

Ďalšie detaily: 

Zájazdy 10 dní/ 7 nocí

Pobyt v období:Cena za osobu od:
MIMO SEZÓNU1 630 EUR
SEZÓNA2 040 EUR*

* v cene nie je zahrnutý povinný príplatok za gala večeru 24.12.2016 a 31.12.2016

> zľavy na ubytovanie, stravovanie a transfer pre deti do 12 let

REETHI BEACH RESORT ****

 • pokojný menší rezort
 • romantická dovolenka alebo svadobná cesta
 • transfer hydroplánom 35 minút z letiska
 • nádherné pláže a tyrkysová lagúna
 • šnorchlovanie a potápanie
 • príjemná atmosféra tropického ostrova s bujnou vegetáciou
 • kŕmenie rají na pláži
 • možnosť plnej penzie a all inclusive

Ak hľadáte pokojný rezort pre romantickú dovolenku alebo svadobnú cestu, potom Reethi Beach Resort je tu presne pre Vás. Ostrov obklopujú nádherné pláže s jemným bielym pieskom a tyrkysová lagúna s krištáľovo čistou vodou. Pôvodné hustá vegetácia a kokosové palmy poskytujú príjemný tieň. Domáci koralový útes vzdialený iba 30-100 metrov od pláže poskytuje dobré podmienky na šnorchlovanie. V okolí ostrova je niekoľko výborných potápačských lokalít. Rezort sa nachádza na atole Baa na ostrove s rozmermi 600x200 metrov.

Popis resortu: 

Plážové vily Reethi sú rozmiestnené pozdĺž pláží a majú priamy výhľad na oceán. " Reethi " znamená v miestnom jazyku " krásny ". Architektúra víl s prvkami tradičnej maledivskej architektúry, dizajn izieb a použité prírodné materiály podčiarkujú krásu tohoto ostrovného rezortu. Ponuka aktivít a služieb pre trávenie voľného času je široká.

Reštaurácia
Lahodné pokrmy medzinárodnej kuchyne sú ponúkané v piatich reštauráciách. Dopriať si môžete aj súkromnú romantickú večeru pri sviečkach priamo na pláži. Ľahké občerstvenie, nealkoholické a alkoholické nápoje, koktaily a zmrzlina sú k dostaniu v piatich baroch.


Zábava a voľný čas
šnorchlovanie, potápanie, tenis, bedminton, stolný tenis, telocvičňa, bazén, squash, windsurfing, plachtenie, kitesurfing, wakeboarding, vodné lyžovanie, jazda na banáne, rybolov, návšteva obývaných i neobývaných ostrovov, piknik na opustenom ostrove a ďalšie. Internet za poplatok je k dispozícii v business centre pri recepcii a v štyroch baroch.

Popis hotelu a pokojů: 

Reethi vily
Reethi vily sa nachádza iba niekoľko krokov od belostnej pláže a sú tvorené spálňou, polootvorenou kúpeľňou so sprchou a terasou s ležadlami s výhľadom na oceán. Vily sú vybavené klimatizáciou, stropným ventilátorom, televíziou so satelitom, telefónom a trezorom.

Deluxe vily
Deluxe vily sa nachádzajú tiež pri pláži a majú priamy výhľad na tyrkysovú lagúnu. Izby sú väčšie než v Reethi vilách. Vily majú spálňu s posteľou, oddychovým modulom a konferenčným stolíkom, polootvorenú kúpeľňu s vaňou a samostatnou dažďovou sprchou a terasu s ležadlami. V kúpeľni sú k dispozícii župany. Vonkajší relax si môžete dopriať na tradičnej maledivskej hojdačke " hindoli ". Ostatné vybavenie izieb je rovnaké ako v Reethi vilách.

Vodné vily
Vodné vily sú postavené na koloch len niekoľko desiatok centimetrov nad pokojnou tyrkysovou lagúnou. Z ich terasy sa pri západe slnka naskytá krásny pohľad na okolité ostrovy. V spálni je veľká posteľ, písací stôl, konferenčný stolík , DVD prehrávač a prístroj na prípravu kávy a čaju. V kúpeľni je vaňa a samostatný sprchovací kút a k dispozícii župany. Na veľkej terase sú ležadlá a slnečník.