Zájazd REETHI BEACH RESORT ****

Reethi Beach Resort, Maledivy
Zájazd REETHI BEACH RESORT ****
/ 10 dní/ 7 nocí
Termín: 
celoročne
Dní: 
10 dní
Cena od: 
1 630 EUR
Cena obsahuje: 

ubytovanie s raňajkami, medzinárodnú letenku vr. táx, transfer z letiska Malé do rezortu, služby českého delegáta, poistenie úpadku CK

Cena neobsahuje: 

poistenie storna letenky a zájazdu, poistenie liečebných nákladov, ostatné výdavky

30 Reethi vil (38m2)
50 deluxe vil (47m2)
30 vodných vil (61m2)

Reethi beach rezort - Reethi vila
Reethi beach rezort - Reethi vila - kúpelňa
Reethi beach rezort - Laguna Reethi Beach Resort
Reethi beach rezort - Deluxe vila
Reethi beach rezort - Izba v deluxe vile
Reethi beach rezort - Deluxe vila - kúpeľňa
Reethi beach rezort - Vodná vila
Reethi beach rezort - Izba vo vodnej vile
Reethi beach rezort - kúpeľňa vo vodnej vile
Reethi beach rezort - Vodné vily
Hlavná reštaurácia Reethi Beach Resort
Reethi beach rezort - Hlavný bar
Pláž Reethi Beach Resort
Reethi Island resort
Reethi beach rezort - Krmenie rají

Zájazd REETHI BEACH RESORT ****

/ 10 dní/ 7 nocí

Počet nocí: 7
Stravovanie v cene zájazdu: raňajky
Ďalšie možné stravovanie: polpenzia, plná penzia, all inclusive
Typ ubytovania: plážová vila Reethi
Kapacita izby: 2 dospelí a 1 dieťa
Doprava na Maledivy: letecky z Viedne/Budapešti
Doprava do rezortu: hydroplán 35 min

Ak hľadáte pokojný rezort pre romantickú dovolenku alebo svadobnú cestu, potom Reethi Beach Resort je tu presne pre Vás. Ostrov obklopujú nádherné pláže s jemným bielym pieskom a tyrkysová lagúna s krištáľovo čistou vodou. Pôvodné hustá vegetácia a kokosové palmy poskytujú príjemný tieň. Blízky koralový útes poskytuje dobré podmienky pre šnorchlovanie.

Popis zájezdu: 

VAŠA DOVOLENKA NA REZORTE REETHI BEACH

Odlet na Maldivy z Prahy/ Viedne / Budapešti. Prílet na Maldivy nasledujúci deň. Stretnutie s česky hovoriacim delegátom na letisku Malé a transfer k rezortu Reethi Beach. Ubytovanie a oddych.
Relaxácia na tropickom ostrove, kúpanie, šnorchlovanie, možnosť využitia širokej ponuky zábavy, vodných športov a výletov ponúkaných rezortami.

Pobyt je možné predĺžiť alebo skrátiť o ľubovoľný počet dní. V prípade záujmu o inú dĺžku pobytu, typ stravy alebo typ ubytovania (deluxe vily, vodné vily).

CENY ZÁJAZDOV DO HOTELA REETHI BEACH RESORT 10 DNÍ/7 NOCÍ (EUR/osoba)

Pobyt v období:Cena zájazdu od:
SEZÓNA (november - marec)2 040 EUR
MIMO SEZÓNU (apríl - október)1 630 EUR

* mimo obdobia Vianoc a Nového roka (príplatok cca 775,- Eur /os.)

Cena zájazdu je kalkulovaná na osobu v dvojlôžkovej plážovej vile s polpenziou na 10 dní/7nocí. Uvedené ceny neobsahujú špeciálne akcie a ponuky, ktoré hotely ponúkajú mimo sezóny. V prípade záujmu o špeciálne ponuky nás kontaktujte.

Pozn: Uvedené ceny sa môžu zmeniť v závislosti na aktuálnej cene letenky a cenových akciách ponúkaných rezortom.

 

POPIS REZORTU

Plážové vily Reethi sú rozmiestnené pozdĺž pláží a majú priamy výhľad na oceán. " Reethi " znamená v miestnom jazyku " krásny ". Architektúra víl s prvkami tradičnej maledivskej architektúry, dizajn izieb a použité prírodné materiály podčiarkujú krásu tohoto ostrovného rezortu. Ponuka aktivít a služieb pre trávenie voľného času je široká.

Reethi vily

Reethi vily sa nachádza iba niekoľko krokov od belostnej pláže a sú tvorené spálňou, polootvorenou kúpeľňou so sprchou a terasou s ležadlami s výhľadom na oceán. Vily sú vybavené klimatizáciou, stropným ventilátorom, televíziou so satelitom, telefónom a trezorom.

Deluxe vily

Deluxe vily sa nachádzajú tiež pri pláži a majú priamy výhľad na tyrkysovú lagúnu. Izby sú väčšie než v Reethi vilách. Vily majú spálňu s posteľou, oddychovým modulom a konferenčným stolíkom, polootvorenú kúpeľňu s vaňou a samostatnou dažďovou sprchou a terasu s ležadlami. V kúpeľni sú k dispozícii župany. Vonkajší relax si môžete dopriať na tradičnej maledivskej hojdačke " hindoli ". Ostatné vybavenie izieb je rovnaké ako v Reethi vilách.

Vodné vily

Vodné vily sú postavené na koloch len niekoľko desiatok centimetrov nad pokojnou tyrkysovou lagúnou. Z ich terasy sa pri západe slnka naskytá krásny pohľad na okolité ostrovy. V spálni je veľká posteľ, písací stôl, konferenčný stolík , DVD prehrávač a prístroj na prípravu kávy a čaju. V kúpeľni je vaňa a samostatný sprchovací kút a k dispozícii župany. Na veľkej terase sú ležadlá a slnečník.

Reštaurácia

Lahodné pokrmy medzinárodnej kuchyne sú ponúkané v piatich reštauráciách. Dopriať si môžete aj súkromnú romantickú večeru pri sviečkach priamo na pláži. Ľahké občerstvenie, nealkoholické a alkoholické nápoje, koktaily a zmrzlina sú k dostaniu v piatich baroch.


Zábava a voľný čas

šnorchlovanie, potápanie, tenis, bedminton, stolný tenis, telocvičňa, bazén, squash, windsurfing, plachtenie, kitesurfing, wakeboarding, vodné lyžovanie, jazda na banáne, rybolov, návšteva obývaných i neobývaných ostrovov, piknik na opustenom ostrove a ďalšie. Internet za poplatok je k dispozícii v business centre pri recepcii a v štyroch baroch.