Olhuveli Beach resort - dovolenka Maledivy
Dĺžka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
1 820 EUR
Vhodné pre: 
páry a rodiny s deťmi
Transfer: 
rýchloloď, 45 minút
Stravovanie: 
V cene zájazdu
  • all inclusive
za príplatok
  • all inclusive extreme
Počet izieb celkom: 
96 izieb deluxe (50m2), z toho 6 izieb prepojených po dvoch pre rodiny s deťmi
  8 plážových víl (84 m2)
21 vodných víl deluxe (64 m2)
13 vodných víl s vírivkou (82 m2)
19 vodných víl s vírivkou "sunset" (82 m2)
  5 vodných vil pre novomanželov (123 m2)
  2 prezidentské vodné apartmány (270 m2)
Ďalšie detaily: 

Zájazdy 10 dní/ 7 nocí

Pobyt v období:Cena zájazdu od:
1.8. - 31.10.20171 820 EUR
1.11. - 26.12.20172 285 EUR
27.12. - 7.1.20183 304 EUR
8.1. - 30.4.20182 453 EUR
 
> Zľavy na ubytovanie a stravovanie pre deti do 12 rokov
 
> Zľavy na ubytovanie 10% a stravovanie pre osoby nad 60 rokov

 

OLHUVELI BEACH RESORT ****

  • menší pokojný rezort
  • pre rodiny s deťmi aj pre páry
  • romantická dovolenka
  • krásne pláže, široká lagúna
  • domáci korálový útes
  • potápačské lokality v okolí
  • výborné jedlo
Odporúčame

Olhuveli Beach resort je menším, kľudným a preslneným rezortom charakteristický dlhými a širokými plážami a rozsiahlou lagúnou. Lagúna je ideálnym miestom na kúpanie pre deti a pozorovanie podmorského života pri šnorchlovaní. Olhuveli beach rezort je tiež obľúbený medzi potápačmi, manželmi a priaznivcami kitesurfingu. Olhuveli Beach rezort sa nachádza na atole Južnej Malej na ostrove s rozmermi 750x170 metrov.

Popis resortu: 
Olhuveli Beach rezort je kvalitne vybavený rezort s bohatou ponukou aktivít. Rezort má detský klub a niekoľko rodinných apartmánov s dvoma spálňami ideálnymi pre rodinnú dovolenku. Ponúka široký výber možností ubytovania. Izby a vily kombinujú tradičné materiály s moderným dizajnom a sú koncipované priestranne s čo najväčším kontaktom s vonkajším prostredím. Priamo na rezorte je k dispozícii lekár. Pri rezorte je krásny domáci reef pre šnorchlovanie a z vody pred rezortom vystupuje dlhá piesočná kosa.
 
 
Reštaurácia
Výborné jedlá môžete vyberať v 4 reštauráciách. Miestna kuchyňa pripravuje predovšetkým pokrmy z rýb a plodov mora a ďalej ponúka aj chutne pripravené jedlá v bio kvalite. Každá z reštaurácií je v inom prostredí - na pláži, na koloch nad vodnou hladinou, medzi palmami s priamym výhľadom na lagúnu. Širší priestor je venovaný pokrmom ázijskej kuchyne a grilovaným špecialitám. Ľahký snack a nápoje si môžete dopriať v 3 baroch rozmiestnených po rezorte.
 
Zábava a voľný čas
široká ponuka aktivít a výletov - 2 veľké bazény, detský bazén, detský park a detský klub, potápačské stredisko, kite surfing, wake boarding, vodné lyžovanie, tenisový kurt, bedminton, posilňovňa, biliard, stolný tenis, plážový volejbal, plážový futbal, súkromné karaoke, filmové večery, tématické večery o maldivskej kultúre, živá hudba, wellness a SPA - tradičné ajurvédské procedúry, turecké kúpele, sauna, para, vírivky, manikúra / pedikúra, kozmetický a kadernícky salón
 
 
 
Prezidentské vodné apartmány
Tieto apartmány sa nachádzajú na samotnom konci móla, preto poskytujú maximálne súkromie a ničím nerušený široký výhľad. Apartmány sú dvojspálňové so súkromnými terasami. Ďalej je tu obývacia izba a jedáleň s kuchynkou. Pred apartmánom sa rozprestiera obria dvojúrovňová terasa s bazénom, vírivkou, polstrovanými lehátkami a priamym vstupom do vody. Apartmán má k dispozícii vlastného komorníka.
Popis hotelu a pokojů: 
Izby deluxe
Izby deluxe sú umiestnené po 4 v dvojposchodových domčekoch pri pláži - 2 izby na prízemí, 2 izby na prvom poschodí. Všetky izby majú terasu alebo balkón s orientáciou k lagúne.
 
Vybavenie izieb: stropný ventilátor, klimatizácia, telefón s medzinárodným volaním, DVD prehrávač, kávovar, minibar, televízor so satelitom, Wi-Fi, trezor, pohovka a písací stôl, sušič vlasov v kúpeľni. V izbe je denné ležadlo a na terase alebo balkóne veľké denné ležadlo pre dvoch, stôl a stoličky.
 
Plážové vily
Priestranné plážové vily disponujú dvojkrídlovými presklenými dverami orientovanými na lagúnu a súkromnou terasou s dennou pohovkou s výhľadom na pláž. Súčasťou vily je šatňa s veľkým zrkadlom a vonkajšia polootvorená kúpeľňa s vnútorným dvorom, dvoma sprchami, vaňou a sušičom vlasov. Ďalšie vybavenie je rovnaké ako u deluxe izieb.
 
Plážové vily grand a plážové vily grand s bazénom - ubytovanie až pre 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 2 deti
Novo postavené priestranné plážové vily majú dve oddelené izby, spálňu a obývaciu časť, kde môžu byť umiestnené ďalšie prístelky. Ideálne pre rodiny s deťmi. Na terase sa nachádza súkromný bazén s výhľadom na oceán. Súčasťou vily je vonkajšia polootvorená kúpeľňa s vnútorným dvorom, dvoma sprchami, vaňou a sušičom vlasov. Ďalšie vybavenie je rovnaké ako pri deluxe izbách.
 
Plážové suity grand s bazénom - ubytovanie pre až 4 dospelé osoby alebo 2 dospelých a 3 deti
Novo postavené plážové suity grand pozostávajú zo spálne a oddelenej obývacej izby pred ktorou je terasa s bazénom.
 
Vodné vily deluxe
Vily sú vybavené elegantným dreveným nábytkom. Nechýba kávovar/čajníky, telefón s medzinárodným volaním, písací stôl, satelitná televízia a DVD prehrávač. V kúpeľni nájdete vaňu, bidet a sušič vlasov. Každá vila má terasu s lehátkami a priamym vstupom do lagúny.
 
Vodné vily s vírivkou
Vodné vily s vírivkou predstavujú luxusnejšiu variantu vodných víl. Okrem prvotriedneho vybavenia interiéru vily disponuje vírivkou na priestrannej súkromnej terase nad hladinou lagúny. V luxusnej kúpeľni sú dve umývadlá, sprchy a voľne stojaca vaňa s výhľadom na lagúnu a morský horizont.
 
Vodné vily pre novomanželov
Exkluzívne vodné vily poskytujúce maximálne súkromie. Nechýba vírivka na priestrannej verande. Vo vnútri vily naviac nájdete oddelenú obývaciu izbu. .
 
Vodné vily grand a vodné vily grand s bazénom
Tieto vodné vily sú novo postavené na menšom ostrove, ktorý je s hlavným ostrovom spojený lavičkou. Vily pozostávajú zo spálne, kúpeľne a terasy na ktorých je u vodných víl grand s bazénom aj bazén. Vily majú vlastnú reštauráciu. .
 
Prezidentské vodné apartmány
Tieto apartmány sa nachádzajú na samotnom konci móla, preto poskytujú maximálne súkromie a ničím nerušený široký výhľad. Apartmány sú dvojspálňové so súkromnými terasami. Ďalej tu je obývacia izba a jedáleň s kuchynkou. Pred apartmánom sa rozprestiera obria dvojúrovňová terasa s bazénom, vírivkou, polstrovanými lehátkami a priamym vstupom do vody. Apartmán má k dispozícii vlastného komorníka.