Zájazd OLHUVELI BEACH RESORT ****

Olhuveli Beach resort - dovolenka Maledivy
Zájazd OLHUVELI BEACH RESORT ****
/ 10 dní/ 7 nocí
Termín: 
celoročne
Dní: 
10 dní
Cena od: 
1 820 EUR
Cena obsahuje: 
  • ubytovanie s plnou penziou
  • medzinárodnú letenku vr. tax
  • transfer z letiska Malé do rezortu a späť
  • služby českého delegáta
  • poistenie úpadku CK
Cena neobsahuje: 
  • poistenie storna letenky za zájazdu
  • poistenie liečebných nákladov
  • ostatné stravovanie a výdavky
96 pokojů deluxe (50m2), z toho 6 pokojů propojeno po dvou pro rodiny s dětmi
8 plážových vil (84 m2)
21 vodních vil deluxe (64 m2)
13 vodních vil s vířivkou (82 m2)
19 vodních vil s vířivkou "sunset" (82 m2)
5 vodních vil pro novomanžele (123 m2)
2 prezidentské vodní apartmá (270 m2)
Olhuveli Beach resort - deluxe izba
Olhuveli Beach resort - deluxe izba
Olhuveli Beach resort - deluxe izba
Olhuveli Beach resort - plážová vila
Olhuveli Beach resort - plážová vila
Olhuveli Beach resort - plážová vila
Olhuveli Beach resort - vodná vila deluxe
Olhuveli Beach resort - vodná vila s jacuzzi
Olhuveli Beach resort - vodná vila s jacuzzi
Olhuveli Beach rezort
Olhuveli Beach resort - vodné vily
Olhuveli Beach resort - vodná vila s jacuzzi
Olhuveli Beach resort - prezidentský apartmán
Olhuveli Beach rezort
Olhuveli Beach rezort
Olhuveli Beach resort - Dhoni bar
Olhuveli Beach resort - reštaurácia Sunset
Olhuveli Beach resort - reštaurácia Sunset

Zájazd OLHUVELI BEACH RESORT ****

/ 10 dní/ 7 nocí
Počet nocí: 7
Stravovanie v cene zájazdu: all inclusive
Ďalšie možné stravovanie: all inclusive extreme
Typ ubytovania: delux izbu v plážovom dome
Kapacita izby: 3 dospelí / 2 dospelí a 2 deti
Doprava na Maledivy: letecky z Prahy / Viedne
Doprava do rezortu: rýchloloď 50 min
 
TENTO RESORT SME NAVŠTÍVILI A ODPORÚČAME
 

Olhuveli Beach rezort je menším preslneným rezortom charakteristickým dlhými a širokými plážami a rozsiahlu plytkú lagúnou. Časť ostrova tvorí výbežok s niekoľkými radmi paliem a krásnou plážou bez akýchkoľvek budov. Laguna je ideálnym miestom na kúpanie pre deti a pozorovanie podmorského života pri šnorchlovaní. Rezort je ďalej obľúbený medzi potápačmi, manželmi a priaznivci kitesurfingu. Olhuveli Beach rezort sa nachádza na atole Južné Malé na ostrove s rozmermi 750x170 metrov.

Popis zájezdu: 

VAŠA DOVOLENKA NA REZORTE OLHUVELI BEACH RESORT

Odlet na Maldivy z Prahy/ Viedne / Budapešti. Prílet na Maldivy nasledujúci deň. Stretnutie s česky hovoriacim delegátom na letisku Malé a transfer k rezortu Olhuveli. Ubytovanie a oddych.
Relaxácia na tropickom ostrove, kúpanie, šnorchlovanie, možnosť využitia širokej ponuky zábavy, vodných športov a výletov ponúkaných rezortami.

Pobyt je možné predĺžiť o ľubovoľný počet dní. V prípade záujmu o inú dĺžku pobytu nás kontaktujte.
 
 
CENY ZÁJAZDOV DO RESORTU Olhuveli BEACH 10 DNÍ / 7 NOCÍ (€ / osoba)
 
Pobyt v období:Cena zájazdu od:
máj - september1 985 EUR
október - december*, apríl2 230 EUR
január - marec2 410 EUR
 
* mimo obdobia Vianoc a Nového roka. Pre presné nacenenie zájazdu nás kontaktujte. 
Cena zájazdu je kalkulovaná na osobu v dvojlôžkovej plážovom izbe s all inclusive na 10 dní / 7nocí. Vyššie uvedené ceny obsahujú špeciálne akcie a ponuky, ktoré hotely ponúkajú mimo sezóny.
 
Pozn: Uvedené ceny sa môžu zmeniť v závislosti na aktuálnej cene letenky a cenových akciách ponúkaných rezortom.
 

POPIS REZORTU

Olhuveli Beach rezort je kvalitne vybavený rezort s bohatou ponukou aktivít. Rezort má detský klub a niekoľko rodinných apartmánov s dvoma spálňami ideálnych pre rodinnú dovolenku. Ponúka široký výber možností ubytovania. Izby a vily kombinujú tradičné materiály s moderným dizajnom a sú koncipované priestranne s čo najväčším kontaktom s vonkajším prostredím. Priamo na rezortu je k dispozícii lekár. U rezortu je krásny domáci reef pre šnorchlovanie az vody pred rezortom vystupuje dlhá piesočná kosa.
 

Izby deluxe

Izby deluxe sú umiestnené po 4 v dvojposchodových domčekoch pri pláži - 2 izby na prízemí, 2 izby na prvom poschodí. Všetky izby majú terasu alebo balkón s orientáciou na lagúne.

Vybavenie izieb: stropný ventilátor, klimatizácia, telefón s medzinárodným volaním, DVD prehrávač, kávovar, minibar, televízor so satelitom, Wi-Fi, trezor, pohovka a písací stôl, sušič vlasov v kúpeľni. V izbe je denná ležadlo a na terase alebo balkóne veľká denná ležadlo pre dvoch, stôl a stoličky.

Plážové vily

Priestranné plážové vily disponujú dvojkrídlovými presklenými dverami orientovanými na lagúnu a súkromnú terasou s dennou pohovkou s výhľadom na pláž. Súčasťou vily je šatňa s veľkým zrkadlom a vonkajšie polootvorené kúpeľňa s vnútorným dvorom, dvoma sprchami, vaňou a sušičom vlasov. Ďalšie vybavenie je obdobné ako u deluxe izieb.

Plážové vily grand a plážové vily grand s bazénom - ubytovanie pre až 3 dospelých alebo 2 dospelých a 2 deti

Novopostavené priestranné plážové vily majú dve oddelené izby, spálňu a obývaciu časť, kde môžu byť umiestnené ďalšie prístelky. Ideálne pre rodiny s deťmi. Na terase sa nachádza súkromný bazén s výhľadom na oceán. Súčasťou vily je vonkajšia polootvorená kúpeľňa s vnútorným dvorom, dvoma sprchami, vaňou a fénom. Ďalšie vybavenie je podobné ako pri deluxe izbách.

Plážové suity grand s bazénom - ubytovanie pre až 4 dospelých alebo 2 dospelých a 3 deti

Novopostavené plážové suity grand pozostávajú zo spálne a oddelenej obývacej izby, pred ktorou je terasa s vonkajším bazénom.

Vodné vily deluxe

Vily sú vybavené elegantným dreveným nábytkom. Nechýba kávou / čajníky, telefón s medzinárodným volaním, písací stôl, satelitná televízia a DVD prehrávač. V kúpeľni nájdete vaňu, bidet a sušič vlasov. Každá vila má terasu s lehátkami a priamym vstupom do lagúny.

Vodné vily s vírivkou

Vodné vily s vírivkou predstavujú luxusnejšie variantu vodných vili. Okrem prvotriedneho vybavenie interiéru vily disponuje vírivkou na priestrannej súkromnej terase nad hladinou lagúny. V luxusnej kúpeľni sú dve umývadlá, sprchy a voľne stojaca vaňa s výhľadom na lagúnu a morský horizont.

Vodné vily s vírivkou

Vodné vily s vírivkou predstavujú luxusnejšiu variantu vodných víl. Okrem prvotriedneho vybavenia interiéru, vila disponuje aj vírivkou na priestrannej súkromnej terase nad hladinou lagúny. V luxusnej kúpeľni sú dve umývadlá, sprcha a vaňa s výhľadom na lagúnu a morský horizont.

Vodné vily grand a vodné vily grand s bazénom

Tieto vodné vily sú novopostavené pri menšom ostrove, ktorý je s hlavným ostrovom spojený lavičkou. Vily pozostávajú zo spálne, kúpeľne a terasy, na ktorej je, pri vodných vilách s bazénom, bazén. Vily majú vlastnú reštauráciu.

Vodné vily pre novomanželov

Exkluzívny vodné vily poskytujúce maximálne súkromie. Nechýba vírivka na priestrannej verande. Vnútri vily naviac nájdete oddelená obývacia izba.

Prezidentské vodné apartmány

Tieto apartmány sa nachádzajú na samotnom konci móla, preto poskytujú maximálne súkromie a ničím nerušený široký výhľad. Apartmány sú dvojspálňové so súkromnými terasami. Ďalej je tu obývacia izba a jedáleň s kuchynkou. Pred apartmánom sa rozprestiera obrie dvojúrovňová terasa s bazénom, vírivkou, polstrovanými lehátkami a priamym vstupom do vody. Apartmán má k dispozícii vlastného komorníka.

Reštaurácia

Výborná jedlá môžete vyberať v 4 reštauráciách. Miestnej kuchyne pripravuje predovšetkým na pokrmy z rýb a plodov mora a ďalej ponúka aj chutne pripravené jedlá v bio kvalite. Každá z reštaurácií je v inom prostredí - na pláži, na koloch nad vodnou hladinou, medzi palmami s priamym výhľadom na lagúnu. Širší priestor je venovaný pokrmom ázijskej kuchyne a grilovaným špecialitám. Ľahký snack a nápoje si môžete dopriať v 3 baroch rozmiestnených po rezorte.

Zábava a voľný čas

široká ponuka aktivít a výletov - 2 veľké bazény, detský bazén, detský park a detský klub, potápačské stredisko, kite surfing, wake boarding, vodné lyžovanie, tenisový kurt, bedminton, posilňovňa, biliard, stolný tenis, plážový volejbal, plážový futbal, súkromné karaoke, filmové večery, tematické večery o maldivskej kultúre, živá hudba, wellness a SPA - tradičné ajurvédskej procedúry, turecké kúpele, sauna, para, vírivky, manikúra / pedikúra, kozmetický a kadernícky salón