Meeru Island Resort
Dĺžka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
1 932 EUR
Vhodné pre: 
páry i rodiny s deťmi
Transfer: 
rýchloloď, 60 minút
Stravovanie: 

V cene zájázdu

  • plná penzia

Za príplatok

  • all inclusive

 

Počet izieb celkom: 

20 plážových izieb
77 plážových vil
83 plážových vil s jacuzzi
27 vodných vil
77 vodných vil s jacuzzi
  2 novomanželské vily

 
Ďalšie detaily: 

Zájazdy 10 dní/ 7 nocí 

Pobyt v období:Cena zájezdu od:
5.9. - 31.10.20171 932 EUR
1.11. - 20.12.20172 358 EUR
21.12. - 5.1.20183 048 EUR*
6.1. - 15.4.20182 430EUR
16.4. - 30.4.20181 984 EUR
* v cene nie je zahrnutý štědrovečerný a silvestrovský príplatok
 

MEERU ISLAND RESORT ****

  • väčší ostrov porastený tropickou zeleňou
  • žiarivo biele dlhé pláže
  • dostatok súkromia pre každého
  • uvoľnená atmosféra
  • koralový útes pre šnorchlovanie
  • široká ponuka služieb a aktivít pre voľný čas
  • plná penzia v základnej cene
  • transfer rýchloloďou 60 minút
Meeru Island Resort - zájezdy
 
TENTO RESORT JSME NAVŠTÍVILI A ODPORÚČAME

Meeru Island rezort je tropickou oázou bohato porastenou palmami, obklopenou belostnými plážami a priezračnou lagúnou, ktorá prekypuje podmorským životom. Meeru Island rezort sa nachádza na väčšom ostrove a ponúka tak prechádzky nielen po dlhej širokej pláži ale aj po cestičkách v bujnej tropickej vegetácii. Vďaka veľkosti ostrova nie sú jeho pláže nikdy preľudnené, každý tu nájde svoje súkromie. Široká ponuka aktivít vrátane výletov na okolité ostrovy zároveň umožňuje pobyt v rezorte dostatočne okoreniť. Meeru Island rezort sa nachádza na ostrove s rozmermi 1200x350 metrov na atole Severné Malé.

Popis resortu: 
Meeru Island rezort pozostáva z plážových izieb umiestnených v záhrade, plážových viliek a plážových viliek s jacuzzi umiestnených pozdĺž pláží a vodných víl a vodných víl s jacuzzi postavých nad vodnou hladinou. Hotelovým hosťom sú k dispozícii dve reštaurácie a šesť barov.
 
Reštaurácia
V rezorte sa nachádzajú dve hlavné reštaurácie servírujúce jedlá formou bufetu a dve reštaurácie s výberom jedál z jedálneho lístka, a to s asijskou kuchyňou a grilovanými špecialitami. Nechýba šesť barov rozprestrených po celom rezorte. Niektoré z nich sa nachádza na pláži a pri bazéne, ďalší je na koloch nad hladinou lagúny. Bar na západnej strane ostrova je prístupný iba osobám starším ako 18 rokov.
 
Zábava a voľný čas
šnorchlovanie, šnorchlovacie výlety, potápanie, windsurfing, plachtenie a iné vodné športy, rybolov, tenis, bedminton, veljbal, stolný tenis, fitnes, výlety do Malej a na blízke ostrovy, sauna, SPA, masáže, bazén, obchd sa suverýny a ďalšie
 
Vodné vily s vírivkou (85m2)
Vily postavené niekoľko centimetrov nad hladinou lagúny. Vily poskytujú dostatok priestoru na relaxáciu, ako vo veľkej spálni tak aj v polootvorené kúpeľni s vírivkou pre dvoch. K vile patrí súkromná drevená terasa s lehátkami, slnečníkom a schodmi vedúcimi priamo do lagúny.
 
Novomanželské vily (90m2)
Exkluzívne vodné apartmány, do ktorých Vás dopraví tradičné lodička dhoni. Tieto vily nemajú prístup na pláž "suchou nohou". Vybavenie je rovnaké ako u vodných víl s vírivkou. Obytný priestor je navyše doplnený o jedáleň s pohovkou a kreslami, v kúpeľni je vaňa a bidet. Súčasťou je aj priestranná terasa s vírivkou, kreslami stolíkom a slnečníkom.
 
Popis hotelu a pokojů: 
Plážový izba (50m2)
Zrenovované priestranné izby s tropickou výzdobou v bloku v tvare U pozostávajúcim z 20 izieb. Izby sú neďaleko bazéna pri bare Dhoni, so samostatnou drevenou terasou.
Vybavenie izieb: klimatizácia, trezor, stropný ventilátor, minibar, prístroj na prípravu čaju / kávy, sušič vlasov, telefón, televízor, DVD / CD prehrávač, internetové pripojenie
 
 
Plážová vila (56m2)
Plážové vily sú priestranné, novo zrenovované drevené bungalovy umiestnené priamo na pláži s krásnym výhľadom na tyrkysovú lagúnu.
Vybavenie izieb: súkromná veranda s vonkajším nábytkom, trezor, stropný ventilátor, minibar a chladnička, posteľ veľkosti king size, polootvorené vonkajšia kúpeľňa so sprchou, sušič vlasov, dve umývadlá, klimatizácia, telefón, káblová televízia, CD / DVD prehrávač, internetové pripojenie
 
Plážová vila s vírivkou (80m2)
Plážové vily sú novo zrenovované drevené bungalovy umiestnené hneď pri pláži s výhľadom na tyrkysovú lagúnu. K vile patrí vonkajšia polootvorené kúpeľňa s vírivkou pre dvoch "priamo pod hviezdami" a vonkajšie leňošky. Vybavenie izieb je rovnaké ako u plážových víl.
 
Vodné vily (60m2)
Vodné vily sú postavené na okraji pláže nad vodnou hladinou. Okrem spálne tu nájdete polootvorenú kúpeľňu s vonkajšou vírivkou pre dve osoby. Nechýba súkromná drevená terasa s lehátkami, slnečníkom a schodmi vedúcimi priamo do lagúny.