Zájazd MEERU ISLAND RESORT ****

Meeru Island Resort
Zájazd MEERU ISLAND RESORT ****
/ 10dní/ 7 nocí
Termín: 
celoročne
Dní: 
10 dní
Cena od: 
2 040 EUR
Cena obsahuje: 
  • ubytovanie s plnou penziou
  • medzinárodnú letenku vr. tax
  • transfer z letiska Malé do rezortu a späť
  • služby českého delegáta
  • poistenie úpadku CK
Cena neobsahuje: 
  • poistenie storna letenky za zájazdu
  • poistenie liečebných nákladov
  • ostatné stravovanie a výdavky
20 plážových izieb
77 plážových vil
83 plážových vil s jacuzzi
27 vodných vil
77 vodných vil s jacuzzi
2 novomanželské vily
Plážová vila Meeru Island Resort
Plážová vila s jaccuzi Meeru Island Resort
Plážová vila s jaccuzi Meeru Island Resort
Interiér plážové vily Meeru Island Resort
Meeru Island Resort - Kúpelna plážová vila
Meeru Island resort bazén
Vodné vily Meeru Island Resort
Meeru Island Resort - Vodná vila interiér
Vodná vila s jacuzzi Meeru Island Resort
Meeru Island Resort - Kúpelna vodné vily s jacuzzi
Vodné vily Meeru Island
Meeru Island Resort - Vodná vila interiér
Meeru Island Resort - reštaurácia
Meeru Island Resort reštaurácia
Meeru Island Resort reštaurácia

Zájazd MEERU ISLAND RESORT ****

/ 10dní/ 7 nocí
Počet nocí: 7
Stravovanie v cene zájazdu: plná penzia
Ďalšie možné stravovanie: all inclusive
Typ ubytovania: plážová vila
Kapacita izby: 3 dospelí / 2 dospelí a 2 deti
Doprava na Maledivy: letecky z Prahy / Viedne
Doprava do rezortu: rýchloloď, 60 min.
Minimálna dĺžka pobytu: 6 nocí
 
 

Meeru Island rezort je tropickou oázou bohato porastenou palmami, obklopenú belostnými plážami a priezračnou lagúnou, ktorá prekypuje podmorským životom. Meeru sa nachádza na väčšom ostrove a ponúka tak prechádzky nielen po dlhej širokej pláži ale aj po cestičkách v bujnej tropickej vegetácii. Vďaka veľkosti ostrova nie sú jeho pláže nikdy preľudnené, každý tu nájde svoje súkromie. Široká ponuka aktivít vrátane výletov na okolité ostrovy zároveň umožňuje pobyt v rezorte dostatočne okoreniť. Meeru Island rezort sa nachádza na ostrove s rozmermi 1200x350 metrov na atole Severné Malé.

Popis zájezdu: 

VAŠA DOVOLENKA NA REZORTE MEERU ISLAND

Odlet na Maldivy z Prahy/ Viedne / Budapešti. Prílet na Maldivy nasledujúci deň. Stretnutie s česky hovoriacim delegátom na letisku Malé a transfer k rezortu Meeru Island. Ubytovanie a oddych.
Relaxácia na tropickom ostrove, kúpanie, šnorchlovanie, možnosť využitia širokej ponuky zábavy, vodných športov a výletov ponúkaných rezortami.

 
Pobyt je možné predĺžiť o ľubovoľný počet dní. V prípade záujmu o inú dĺžku pobytu, typ stravy alebo typ ubytovania (plážové izby, plážové a vodné vily s jacuzzi, vodné vily a novomanželské vily) nás kontaktujte.
 
 
CENY ZÁJAZDOV DO HOTELA MEERU ISLAND RESORT 10 DNÍ / 7 NOCÍ € / osoba)
 
 
Pobyt v období:Cena zájazdu od:
máj - október2 040 EUR
november - december *2 300 EUR
január - apríl2 695 EUR
 
*v cene nie je zahrnutý štědrovečerný a silvestrovský príplatok
Cena zájazdu je kalkulovaná na osobu v Dvojlôžková plážovej vile s plnou penzií na 10 dní / 7nocí. Vyššie uvedené ceny neobsahujú špeciálnych akcií a ponuky, ktore hotely ponukajte mimo sezónu. V prípade zaujmú o Špeciálna ponuka nás kontaktujte.
 
Pozn: Uvedené ceny sa mozu zmeniť v závislosti na aktuálnej cene letenky a cenových akciách ponúkaných rezortom.
 

POPIS REZORTU

 
Meeru Island rezort pozostáva z plážových izieb umiestnených v záhrade, plážových viliek a plážových viliek s jacuzzi umiestnených pozdĺž pláží a vodných víl a vodných víl s jacuzzi postavých nad vodnou hladinou. Hotelovým hosťom sú k dispozícii dve reštaurácie a šesť barov.

Plážový izba (50m2)

Zrenovované priestranné izby s tropickou výzdobou v bloku v tvare U pozostávajúcim z 20 izieb. Izby sú neďaleko bazéna pri bare Dhoni, so samostatnou drevenou terasou.

Vybavenie izieb: klimatizácia, trezor, stropný ventilátor, minibar, prístroj na prípravu čaju / kávy, sušič vlasov, telefón, televízor, DVD / CD prehrávač, internetové pripojenie

Plážová vila (56m2)

Plážové vily sú priestranné, novo zrenovované drevené bungalovy umiestnené priamo na pláži s krásnym výhľadom na tyrkysovú lagúnu.

Vybavenie izieb: súkromná veranda s vonkajším nábytkom, trezor, stropný ventilátor, minibar a chladnička, posteľ veľkosti king size, polootvorené vonkajšia kúpeľňa so sprchou, sušič vlasov, dve umývadlá, klimatizácia, telefón, káblová televízia, CD / DVD prehrávač, internetové pripojenie

Plážová vila s vírivkou (80m2)

Plážové vily sú novo zrenovované drevené bungalovy umiestnené hneď pri pláži s výhľadom na tyrkysovú lagúnu. K vile patrí vonkajšia polootvorené kúpeľňa s vírivkou pre dvoch "priamo pod hviezdami" a vonkajšie leňošky. Vybavenie izieb je rovnaké ako u plážových víl.

Vodné vily (60m2)

Vodné vily sú postavené na okraji pláže nad vodnou hladinou. Okrem spálne tu nájdete polootvorenú kúpeľňu s vonkajšou vírivkou pre dve osoby. Nechýba súkromná drevená terasa s lehátkami, slnečníkom a schodmi vedúcimi priamo do lagúny.

Reštaurácia

V rezorte sa nachádzajú dve hlavné reštaurácie servírujúce jedlá formou bufetu a dve reštaurácie s výberom jedál z jedálneho lístka, a to s asijskou kuchyňou a grilovanými špecialitami. Nechýba šesť barov rozprestrených po celom rezorte. Niektoré z nich sa nachádza na pláži a pri bazéne, ďalší je na koloch nad hladinou lagúny. Bar na západnej strane ostrova je prístupný iba osobám starším ako 18 rokov.

Zábava a voľný čas

šnorchlovanie, šnorchlovacie výlety, potápanie, windsurfing, plachtenie a iné vodné športy, rybolov, tenis, bedminton, veljbal, stolný tenis, fitnes, výlety do Malej a na blízke ostrovy, sauna, SPA, masáže, bazén, obchd sa suverýny a ďalšie

Vodné vily s vírivkou (85m2)

Vily postavené niekoľko centimetrov nad hladinou lagúny. Vily poskytujú dostatok priestoru na relaxáciu, ako vo veľkej spálni tak aj v polootvorené kúpeľni s vírivkou pre dvoch. K vile patrí súkromná drevená terasa s lehátkami, slnečníkom a schodmi vedúcimi priamo do lagúny.

Novomanželské vily (90m2)

Exkluzívne vodné apartmány, do ktorých Vás dopraví tradičné lodička dhoni. Tieto vily nemajú prístup na pláž "suchou nohou". Vybavenie je rovnaké ako u vodných víl s vírivkou. Obytný priestor je navyše doplnený o jedáleň s pohovkou a kreslami, v kúpeľni je vaňa a bidet. Súčasťou je aj priestranná terasa s vírivkou, kreslami stolíkom a slnečníkom.