Kurumba Maldives
Dĺžka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
1 992 EUR
Vhodné pre: 
páry, rodiny s deťmi, svadobnú cestu
Transfer: 
rychloloď, 10 minút
Stravovanie: 

V cene zájazdu

 • raňajky 

Za príplatok

 • polpenzia
 • plná penzia (raňajky, obedy, večere)
 • all inclusive
 • Dine Around all inclusive (stravovanie je možné vo viacerých reštauráciách s väčším výberom jedál)
Počet izieb celkom: 

38 izieb superior (74m2)
40 izieb deluxe (50m2)
45 deluxe bungalovov (74m2)
30 plážových deluxe bungalovov (74m2)
8 záhradných vil s bazénom (124m2)
6 sukromných vil s jacuzzi (103m2)
8 deluxe vil s bazénom (200m2)
4 prezidentské vily s bazénom (306m2)
1 kráľovská rezidencia (768m2)

 

Ďalšie detaily: 

Zájazdy 10 dní/7 nocí

Pobyt v období:Cena za osobu od:
1.9. - 31.10.20131891 EUR
1.11. - 22.12.20132124 EUR
23.12. - 10.1.20143273 EUR*
11.1. - 30.4.20142396 EUR
1.5. - 24.7.20141913 EUR
25.7. - 31.8.20142182 EUR
1.9. - 31.10.20142015 EUR

* v cene nie je zahrnutý povinný príplatok za gala večeru 

> zľavy na ubytovanie, stravovanie a transfer pre deti do 12 rokov

 

KURUMBA MALDIVES *****

 • moderný zrenovovaný rezort
 • elegancia, noblesa, luxus a štýl
 • rezort vhodný pre páry i rodiny s deťmi
 • romantická dovolenka, svadobná cesta
 • transfer iba 10 minút rýchloloďou od letiska
 • možnost večerných príchodov a odchodov
 • široká ponuka aktivít a služieb pre trávenie voľného času
 • výborná kuchyňa a špecializované reštaurácie

V tomto rezorte nájdete eleganciu, noblesu, luxus a štýl v prostredí malého tropického ostrova lemovaného bielymi plážami a tyrkysovou lagúnou. Rezort je vhodný pre pokojnú, romantickú dovolenku alebo svadobnú cestu. Ponuka zábavy a aktivít je obrovská. Kurumba bola vôbec prvým súkromným letoviskom na Maledivách otvoreným v roku 1972 a kompletne zrekonštruovaným a zmodernizovaným v roku 2003 a 2012. Ostrov s týmto rezortom sa nachádza na atole Severné Male a jeho rozmer je 490x330 metrov. V základnej cene je stravovanie formou raňajek, doplatok na all inclusive je možný.

Popis resortu: 

Rezort ponúka deväť typov ubytovania od plážových bungalovov, cez vily s vlastnými bazénmi až po kráľovskú rezidenciu. Niektoré bungalovy sú priamo na pláži, iné sú od nej vzdialené do 50 metrov. Reštaurácie, bary, recepcia a bazén sa nachádzajú pri pláži v južnej časti ostrova. 

Reštaurácia

Sedem štýlovo zariadených reštaurácií ponúka lahodné jedlá medzinárodnej kuchne, napr. maledivské, talianské, japonské, arabské alebo indické. Dopriať si môžete romantickú večeru pri sviečkach priamo na pláži, alebo si večeru nechať priniesť na izbu. V Kurumba Café pri bazéne môžete ochutnať jedlá maledivskej kuchyne, sendviče alebo domácu zmrzlinu. Alkoholickými a nealkoholickými nápojmi a koktailmi sa môžete osviežiť v troch baroch. 

Zábava a voľný čas

šnorchlovanie, potápanie, 2 bazény a 2 detské bazény, tri tenisové kurty, telocvičňa, volejbal, kriket, stolný tenis, futsal, kurzy varenia a miešanie koktailov, kajak, surfovanie, plachtenie, windsurfing, vodné lyžovanie, jet - ski, parasailing, jazda na banáne, výlet loďou s preskleným dnom, výlet do Malé a na obývané ostrovy, rybolov, masáže, SPA, salón krásy, detský klub, obchod so suvenírmi, živá hudba, diskotéka a ďalšie

Prezidentské vily s bazénom  

Prezidentské vily sú dvojizbové pre 3 dospelých alebo 2 dospelých a 2 deti a nachádzajú sa vo východnej časti ostrova. V zadnej záhrade je veľký bazén a ležadlá. Ostatné vybavenie je podobné ako u súkromných víl s jacuzzi.

Kráľovská rezidencia
768m2, 1 vila pre 6 osôb na východnej pláži poskytuje svojim hosťom luxus a súkromie v prostredí tropickej záhrady so sluhom, ktorý je k dispozícií 24 hodín denne. Vila je tvorená dvoma jednoizbovými vilami s bazénom a dennou posteľou v záhrade a terasou. V kúpeľniach je sprchovací kút aj vaňa. V prepojovacej časti je vstupná hala, obývacia izba s jedálenským kútom, toaleta pre návštevy a predná terasa. Súkromný transfer z/na letisko. 

Popis hotelu a pokojů: 

Superior izby
Superior izby sú situované v dvojpodlažných domčekoch na juhu ostrova pri pláži. Bungalovy s týmito izbami obsahujú spálňu s veľkou posteľou a oddychovým modulom, šatňu, veľkú kúpeľňu so sprchou a vaňou obloženú mramorom, vonkajšiu sprchu a terasu. Súčasťou vybavenia je klimatizácia, stropný ventilátor, trezor, prístroj na  prípravu kávy/čaju, minibar, televízia s plochou obrazovkou a satelitom, župany, sušič vlasov, internet zdarma.

Deluxe izby
Deluxe izby sa nachádzajú na severe ostrova v blízkosti pláže. Vybavenie je obdobné ako v superior izbách. Okrem kávy a čaju si môžete pripraviť horúcu čokoládu alebo kokteily.

Deluxe bungalovy
Deluxe bungalovy sa nachádzajú na severe, východe a západe ostrova, ďalej od pláže. Vybavenie je rovnaké ako u deluxe izieb, navyše je tu pressovar, žehliaca doska a žehlička a elektrický adaptér.

Plážové deluxe bungalovy
Plážové deluxe bungalovy sú umiestnené na severe, východe a západe ostrova priamo na pláži. Vybavenie je rovnaké ako u deluxe bungalovov, navyše je tu DVD prehrávač, dokovacia stanica pre iPhone a každodenné prémiové raňajky v reštaurácii Ocean gril.

Záhradné vily s bazénom
Záhradné vily sú dvojizbové pre 3 dospelé osoby a 1 dieťa alebo 2 dospelé osoby a 2 deti a nachádzajú sa na východe ostrova v tropickej záhrade. Vybavenie je rovnaké ako u plážových deluxe bungalovov, navyše je tu na zadnej terase bazén.

Súkromné vily s jacuzzi
Vily sú dvojizbové pre 3 dospelé osoby a 1 dieťa alebo 2 dospelé osoby a 2 deti a sú situované na východe ostrova. Vily majú spálňu, obývaciu izbu, šatňu, veľkú kúpeľňu s vaňou a sprchou, vonkajšiu sprchu s malým bazénom s jacuzzi na prednej terase s oddychovým modulom. Vybavenie je rovnaké ako u plážových deluxe bungalovov, navyše je tu minichladnička a okrem raňajok v reštaurácii Ocean grill ešte popoludňajší kokteil v Beach bare.

Deluxe vily s bazénom
Deluxe vily sú dvojizbové pre 3 dospelých alebo 2 dospelých a 2 deti a sú umiestnené na východe a severozápade ostrova. Vybavenie víl je obdobné ako u súkromných vil s jacuzzi. Na priestrannej zadnej terase je veľký bazén a ležadlá.