Zájazd KURUMBA MALDIVES *****

Kurumba Maldives
Zájazd KURUMBA MALDIVES *****
10 dní/ 7 nocí
Termín: 
celoročne
Dní: 
10 dní
Cena od: 
1 820 EUR
Cena obsahuje: 
  • ubytovanie s raňajkami
  • medzinárodnú letenku vr. táx
  • transfer z letiska Malé do rezortu a späť
  • služby českého delegáta
  • poistenie úpadku CK
Cena neobsahuje: 
  • poistenie storna letenky za zájazdu
  • poistenie liečebných nákladov
  • ostatné stravovanie a výdavky
 
38 izieb superior (74m2)
40 izieb deluxe (50m2)
45 deluxe bungalovov (74m2)
30 plážových deluxe bungalovov (74m2)
8 záhradných vil s bazénom (124m2)
6 sukromných vil s jacuzzi (103m2)
8 deluxe vil s bazénom (200m2)
4 prezidentské vily s bazénom (306m2)
1 kráľovská rezidencia (768m2)
Kurumba Maldives - Izba superior
Kurumba Maldives - Izba superior
Kurumba Maldives - Izba deluxe
Kurumba Maldives - Izba deluxe
Kurumba Maldives - Deluxe bungalov
Kurumba Maldives - Deluxe bungalov
Kurumba Maldives - Plážový deluxe bungalov
Kurumba Maldives - Zahradná vila s bazénom
Kurumba Maldives - Súkromná vila s jacuzzi
Kurumba Maldives - Súkromná vila s jacuzzi
Kurumba Maldives - Prezidentská vila s bazénom
Kurumba Maldives - Kráľovská rezidencia
Kurumba Maldives - Pláž
Pláž Kurumba Island Resort
Pláž Kurumba Island Resort
Hlavná reštaurácia Vihamana Kurumba Island Resort
Hlavná reštaurácia Vihamana Kurumba Island Resort
Reštaurácia Hamakaze Kurumba Island Resort

Zájazd KURUMBA MALDIVES *****

10 dní/ 7 nocí

Počet nocí: 7
Stravovanie v cene zájazdu: raňajky
Ďalšie možné stravovanie: polpenzia, plná penzia, 2 typy all inclusive
Typ ubytovania: superior izba v plážovom bungalove
Kapacita izby: 3 dospelí / 2 dospelí a 1 dieťa
Doprava na Maledivy: letecky z Viedne/Budapešti
Doprava do rezortu: rýchloloď 10 min.

V Kurumba Maldives nájdete eleganciu, noblesu, luxus a štýl v prostredí malého tropického ostrova lemovaného bielymi plážami a tyrkysovou lagúnou. Kurumba Maldives je vhodný pre pokojnú, romantickú dovolenku alebo svadobnú cestu. Ponuka zábavy a aktivít je obrovská. Kurumba bolo vôbec prvým súkromným letoviskom na Maledivách otvoreným v roku 1972 a kompletne zrenovovaným a zmodernizovaným v roku 2003 a 2012.

Popis zájezdu: 

VAŠA DOVOLENKA NA REZORTE KURUMBA MALDIVES

Odlet na Maldivy z Prahy/ Viedne / Budapešti. Prílet na Maldivy nasledujúci deň. Stretnutie s česky hovoriacim delegátom na letisku Malé a transfer k rezortu Kurumba Maldives. Ubytovanie a oddych.
Relaxácia na tropickom ostrove, kúpanie, šnorchlovanie, možnosť využitia širokej ponuky zábavy, vodných športov a výletov ponúkaných rezortami

Pobyt je možné predĺžiť alebo skrátiť o ľubovoľný počet dní. V prípade záujmu o inú dĺžku pobytu, typ stravy alebo typ ubytovania (viď. podrobné informácie o rezorte) nás kontaktujte. .

CENY ZÁJAZDOV DO HOTELA KURUMBA MALDIVES 10 DNÍ/7 NOCÍ (EUR/osoba)

Pobyt v období:Cena zájazdu od:
máj - október1 940 EUR
november - december2 130 EUR*
január - apríl2 340 EUR

* mimo obdobia Vianoc a Nového roka (príplatok cca 775,- Eur /os.)

Cena zájazdu je kalkulovaná na osobu v dvojlôžkovej plážovom bungalove s polpenziou na 10 dní/7nocí. Uvedené ceny neobsahujú špeciálne akcie a ponuky, ktoré hotely ponúkajú mimo sezóny. V prípade záujmu o špeciálne ponuky nás kontaktujte.

Pozn: Uvedené ceny sa môžu zmeniť v závislosti na aktuálnej cene letenky a cenových akciách ponúkaných rezortom.

 

POPIS REZORTU

Rezort ponúka deväť typov ubytovania od plážových bungalovov, cez vily s vlastnými bazénmi až po kráľovskú rezidenciu. Niektoré bungalovy sú priamo na pláži, iné sú od nej vzdialené do 50 metrov. Reštaurácie, bary, recepcia a bazén sa nachádzajú pri pláži v južnej časti ostrova. 

Superior izby

Superior izby sú situované v dvojpodlažných domčekoch na juhu ostrova pri pláži. Bungalovy s týmito izbami obsahujú spálňu s veľkou posteľou a oddychovým modulom, šatňu, veľkú kúpeľňu so sprchou a vaňou obloženú mramorom, vonkajšiu sprchu a terasu. Súčasťou vybavenia je klimatizácia, stropný ventilátor, trezor, prístroj na  prípravu kávy/čaju, minibar, televízia s plochou obrazovkou a satelitom, župany, sušič vlasov, internet zdarma.

Deluxe izby

Deluxe izby sa nachádzajú na severe ostrova v blízkosti pláže. Vybavenie je obdobné ako v superior izbách. Okrem kávy a čaju si môžete pripraviť horúcu čokoládu alebo kokteily.

Deluxe bungalovy 

Deluxe bungalovy sa nachádzajú na severe, východe a západe ostrova, ďalej od pláže. Vybavenie je rovnaké ako u deluxe izieb, navyše je tu pressovar, žehliaca doska a žehlička a elektrický adaptér.

Plážové deluxe bungalovy

Plážové deluxe bungalovy sú umiestnené na severe, východe a západe ostrova priamo na pláži. Vybavenie je rovnaké ako u deluxe bungalovov, navyše je tu DVD prehrávač, dokovacia stanica pre iPhone a každodenné prémiové raňajky v reštaurácii Ocean gril.

Záhradné vily s bazénom 

Záhradné vily sú dvojizbové pre 3 dospelé osoby a 1 dieťa alebo 2 dospelé osoby a 2 deti a nachádzajú sa na východe ostrova v tropickej záhrade. Vybavenie je rovnaké ako u plážových deluxe bungalovov, navyše je tu na zadnej terase bazén.

Súkromné vily s jacuzzi 

Vily sú dvojizbové pre 3 dospelé osoby a 1 dieťa alebo 2 dospelé osoby a 2 deti a sú situované na východe ostrova. Vily majú spálňu, obývaciu izbu, šatňu, veľkú kúpeľňu s vaňou a sprchou, vonkajšiu sprchu s malým bazénom s jacuzzi na prednej terase s oddychovým modulom. Vybavenie je rovnaké ako u plážových deluxe bungalovov, navyše je tu minichladnička a okrem raňajok v reštaurácii Ocean grill ešte popoludňajší kokteil v Beach bare.

Deluxe vily s bazénom

Deluxe vily sú dvojizbové pre 3 dospelých alebo 2 dospelých a 2 deti a sú umiestnené na východe a severozápade ostrova. Vybavenie víl je obdobné ako u súkromných vil s jacuzzi. Na priestrannej zadnej terase je veľký bazén a ležadlá.

Prezidentské vily s bazénom  

Prezidentské vily sú dvojizbové pre 3 dospelých alebo 2 dospelých a 2 deti a nachádzajú sa vo východnej časti ostrova. V zadnej záhrade je veľký bazén a ležadlá. Ostatné vybavenie je podobné ako u súkromných víl s jacuzzi.

Kráľovská rezidencia

768m2, 1 vila pre 6 osôb na východnej pláži poskytuje svojim hosťom luxus a súkromie v prostredí tropickej záhrady so sluhom, ktorý je k dispozícií 24 hodín denne. Vila je tvorená dvoma jednoizbovými vilami s bazénom a dennou posteľou v záhrade a terasou. V kúpeľniach je sprchovací kút aj vaňa. V prepojovacej časti je vstupná hala, obývacia izba s jedálenským kútom, toaleta pre návštevy a predná terasa. Súkromný transfer z/na letisko. 

Reštaurácia

Sedem štýlovo zariadených reštaurácií ponúka lahodné jedlá medzinárodnej kuchne, napr. maledivské, talianské, japonské, arabské alebo indické. Dopriať si môžete romantickú večeru pri sviečkach priamo na pláži, alebo si večeru nechať priniesť na izbu. V Kurumba Café pri bazéne môžete ochutnať jedlá maledivskej kuchyne, sendviče alebo domácu zmrzlinu. Alkoholickými a nealkoholickými nápojmi a koktailmi sa môžete osviežiť v troch baroch. 

Zábava a voľný čas

šnorchlovanie, potápanie, 2 bazény a 2 detské bazény, tri tenisové kurty, telocvičňa, volejbal, kriket, stolný tenis, futsal, kurzy varenia a miešanie koktailov, kajak, surfovanie, plachtenie, windsurfing, vodné lyžovanie, jet - ski, parasailing, jazda na banáne, výlet loďou s preskleným dnom, výlet do Malé a na obývané ostrovy, rybolov, masáže, SPA, salón krásy, detský klub, obchod so suvenírmi, živá hudba, diskotéka a ďalšie