Hideaway beach resort Maledivy - dovolenka Maledivy
Dĺžka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
3 015 EUR
Vhodné pre: 
páry aj rodiny s deťmi
Transfer: 
lietadlo+loď, 45+20 minut
Stravovanie: 
V cene zájazdu
  • raňajky
Ďalšie stravovanie
 
  • polpenzia
  • plná penzia
Počet izieb celkom: 
14 plážových víl Sunset (385m2)
20 plážových rezidencií s jacuzzi (550m2)
50 deluxe vodných víl s jacuzzi (196m2)
   2 Ocean suity (340m2)
   5 Ocean víl s bazénom (300m2)
   7 rodinných víl s bazénom (705m2)
   3 dvojspálňové vily s bazénom (1200m2)
   2 paláce Hideaway (1420m2)
 
Ďalšie detaily: 

Zájazdy 10 dní/ 7 nocí

Pobyt v období:Cena zájazdu od:
mimo hlavnej sezóny 3015EUR
hlavná sezóna3692EUR
 
Uvedené ceny neobsahujú špeciálne cenové akcie a zľavy ponúkané rezortom v priebehu sezóny.
Pre presnú kalkuláciu zájazdu vo Vami požadovanom termíne nás kontaktujte.

HIDEAWAY BEACH RESORT ******

  • väčší luxusný rezort
  • 2 kilometre belostných pláží
  • úchvatný podmorský život
  • výborný servis a vynikajúce kuchyne
  • detský klub
  • k dispozícii bicykle

Hideaway beach rezort je novo zrenovovaným rezortom otvoreným 1.októbra 2014. Ostrov porastený hustou tropickou vegetáciou obklopujú belostné pláže a tyrkysový oceán. Koralový útes poskytuje výborné podmienky pre šnorchlovanie. Hideaway je miestom, kde sa mieša luxus a súkromie s takmer nedotknutou prírodou. Hideaway beach rezort je jedným z mála rezortov na atole Haa Alifa v najsevernejšej časti Maledív na ostrove s rozmermi 1400x500 metrov.

Popis resortu: 
Rezort ponúka ubytovanie v 103 plážových a vodných vilách, ktoré svojou rozlohou patria k najväčším v krajine. Plážové vily sú rozmiestnené v tieni kokosových paliem a svieža tropická vegetácia niekoľko krokov od pláže. Vodné vily sú postavené na koloch nad hladinou oceánu a boli postavené úplne nanovo. Tento rezort ako jediný na Maledivách disponuje vlastnou marinou. V rezorte sú dve reštaurácie a dva bary a široká ponuka aktivít pre trávenie voľného času.
 
 
Reštaurácia
Hlavná reštaurácia Matheefaru ponúka jedlá medzinárodnej kuchyne s francúzskymi akcentmi. Raňajky, obedy a večere sú podávané formou bufetu, ktorý je doplnený o živé varenie. Možný je výber z jedálneho lístka. Pre špeciálne večere sú tu dva súkromné ​​pavilóny nad vodou.
Na vonkajšej terase nadvodné ázijské reštaurácie Samsara si môžete vychutnať špeciality ázijského šéfkuchára ovplyvnené thajskou, čínskou a japonskou kuchyňou.
Bar Meeru pri bazéne je pripravený Vás osviežiť nealkoholickými a alkoholickými nápojmi so širokou ponukou šampanského a whisky. Podáva tiež ľahké pokrmy v čase obeda, ako pizzu, šaláty, grilované pochúťky a iné snacky.
Sunset Pool Café podáva európske a ázijské jedlá v čase raňajok, obedov a večerí. Okrem jedál si tu môžete vychutnať aj výhľad na nádherný oceán a západy slnka.
 
 
Zábava a voľný čas
centrum vodných športov - plavba na katamaráne, windsurfing, kiteboarding, kajak, stand-up pádlovania, prenájom lodí pre vodné športy, vodné lyžovanie, wakeboarding, jazda na banáne, jet sky a ďalšie; potápačské centrum, rybárčenie vrátane nočného a big game fishing, rybárske výpravy s miestnymi rybármi, 2 osvetlené tenisové kurty, plážový volejbal, moderné fitness, stolný tenis, jazda na bicykli, 3 bazény a detský bazén, návštevy obývaných ostrovov, plavby pri západe slnka, obchod so suvenírmi, knižnica, detský klub, SPA a masáže, parná komora, salón krásy
Popis hotelu a pokojů: 
Plážové vily Sunset
Plážové vily sa nachádzajú niekoľko krokov od žiarivo bielej pláže a tyrkysového oceánu. Rustikálne elegantný interiér víl inšpirovaný maledivskou kultúrou je ladený v tónoch bielej, béžovej a hnedej farby. Podlahy sú z teakového dreva. V polootvorenej kúpeľni je vaňa s jacuzzi. Pred vilami sú terasy s posedením a výhľadom na oceán. Vo vilách je možné ubytovať 2 dospelých a 2 deti alebo 3 dospelých.
 
Plážové rezidencie s jacuzzi
Plážové rezidencie obsahujú okrem spálne ešte obývaciu časť s pohovkou, kreslami a stolíkom. V polootvorenej kúpeľni je veľká vaňa s jacuzzi pre dve osoby. Vonku je malý bazén terasa s posedením.
 
Vodné vily deluxe s bazénom
Vodné vily postavené nad tyrkysovou hladinou pokojné lagúny. V izbách je posteľ typu king-size, písací stôl a leňoška. V kúpeľni je vaňa s masážnymi tryskami a výhľad z kúpeľne je na oceán. Na priestrannej terase sú lehátka na opaľovanie, jedálenský stôl so stoličkami na večere vo vile, ležadlo a nadvodný bazén (18m2). Z terasy je priamy vstup do oceánu.
 
Vily Ocean s bazénmi
Vily Ocean sú jednospálňové a ďalej obsahujú obývaciu časť s jedálenským stolom. Na terase je bazén (18m2) a jedálenský stôl so stoličkami.
 
Ocean suity
Ocean suity obsahujú 2 spálne, 2 kúpeľne, obývacia izba s jedálenským stolom, veľkú verandu a terasu s bazénom (25m2) a jedálenským stolom so stoličkami.
 
Rodinné vily s bazénmi
Rodinné vily obsahujú jednu spálňu a ubytujú 2 dospelých a 2 deti alebo 3 dospelé osoby. Polootvorené kúpeľne je veľká vaňa s jacuzzi pre dve osoby. Pred vilou je veľký bazén, zastrešený jedálenský stôl a súkromná pláž. Vily sú obklopené privátnymi záhradami.