Zájazd HIDEAWAY BEACH RESORT *****

Hideaway beach resort Maledivy - dovolenka Maledivy
Zájazd HIDEAWAY BEACH RESORT *****
10 dní/ 7 nocí
Termín: 
celoročne
Dní: 
10 dní
Cena od: 
3 015 EUR
Cena obsahuje: 
  • ubytovanie s raňajkami
  • medzinárodnú letenku vr. táx
  • transfer z letiska Malé do rezortu
  • služby českého delegáta
  • poistenie úpadku CK
Cena neobsahuje: 
  • poistenie storna letenky a zájazdu
  • poistenie liečebných nákladov
  • ostatné stravovanie a výdavky
14 plážových víl Sunset (385m2)
20 plážových rezidencií s jacuzzi (550m2)
50 deluxe vodných víl s jacuzzi (196m2)
2 Ocean suity (340m2)
5 Ocean víl s bazénom (300m2)
7 rodinných víl s bazénom (705m2)
3 dvojspálňové vily s bazénom (1200m2)
2 paláce Hideaway (1420m2)
Plážová rezidencia - Hideaway beach Maledivy
Plážová rezidencia - Hideaway beach Maledivy
Plážová rezidencia - Hideaway beach Maledivy
Rodinná vila - Hideaway beach Maledivy
Hideaway Palace - Hideaway beach Maledivy
Deluxe vodná vila - Hideaway beach Maledivy
Deluxe vodná vila - Hideaway beach Maledivy
Hideaway beach rezort Maledivy
Hideaway beach rezort Maledivy
Hideaway beach rezort Maledivy
Hideaway beach resort Maledivy - reštaurácia
Hideaway beach resort Maledivy - bar
Hideaway beach resort Maledivy - bazén
Hideaway beach resort Maledivy - reštaurácia
Hideaway beach resort Maledivy - reštaurácia
Hideaway beach resort Maledivy - reštaurácia
Hideaway beach resort Maledivy
Hideaway beach resort Maledivy

Zájazd HIDEAWAY BEACH RESORT *****

10 dní/ 7 nocí
Počet nocí: 7
Stravovanie v cene zájazdu: raňajky
Ďalšie možné stravovanie: polpenzia, plná penzia
Typ ubytovania: plážová vila Sunset
Kapacita izby: 3 dospelí / 2 dospelí a 2 deti
Doprava na Maledivy: letecky z Viedne/Budapešti
Doprava do rezortu: lietadlo + loď, 45 + 20min.
 

Hideaway beach resort je novo zrenovovaným rezortom otvoreným 1.októbra 2014. Ostrov porastený hustou tropickou vegetáciou obklopujú belostné pláže a tyrkysový oceán. Koralový útes poskytuje výborné podmienky pre šnorchlovanie. Hideaway je miestom, kde sa snúbi luxus a súkromie s takmer nedotknutou prírodou. Hideaway beach rezort je jedným z mála rezortov na atole Haa Alifa v najsevernejšej časti Maldív na ostrove s rozmermi 1400x500 metrov.

Popis zájezdu: 

Odlet na Maldivy z Prahy/ Viedne / Budapešti. Prílet na Maldivy nasledujúci deň. Stretnutie s česky hovoriacim delegátom na letisku Malé a transfer k rezortu Hideaway Beach. Ubytovanie a oddych.
Relaxácia na tropickom ostrove, kúpanie, šnorchlovanie, možnosť využitia širokej ponuky zábavy, vodných športov a výletov ponúkaných rezortami.

CENY ZÁJAZDOV DO REZORTU HIDEAWAY BEACH 10 DNÍ/ 7 NOCÍ (EUR/osoba)

Pobyt v období:Cena zájazdu od:
mimo hlavní sezónu3 015 EUR
hlavní sezóna3 691 EUR
 
Cena zájazdu je kalkulovaná na osobu v dvojlôžkovEJ plážovej vile Sunset s raňajkami na 10 dní / 7nocí. Vyššie uvedené ceny neobsahujú špeciálne akcie, ponuky a zľavy, ktoré rezort ponúka mimo sezóny.
Pre presné naceňte zájazdu vo Vami požadovanom termíne a v ďalšom období nás kontaktujte.
 
Pozn: Uvedené ceny sa môžu zmeniť v závislosti na aktuálnej cene letenky a cenových akciách ponúkaných rezortom.

 

POPIS REZORTU

Rezort ponúka ubytovanie v 103 plážových a vodných vilách, ktoré svojou rozlohou patrí k najväčším v krajine. Plážové vily sú rozmiestnené v tieni kokosových paliem a svieža tropické vegetácie niekoľko krokov od pláže. Vodné vily sú postavené na koloch nad hladinou oceánu a boli postavené úplne novo. Tento rezort ako jediný na Maledivách disponuje vlastnou marinou. V rezorte sú dve reštaurácie a dva bary a široká ponuka aktivít pre trávenie voľného času.

Plážové vily Sunset

Plážové vily sa nachádza niekoľko krokov od žiarivo biele pláže a tyrkysového oceánu. Rustikálne elegantný interiér víl inšpirovaný maledivskú kultúrou je ladený v tónoch bielej, béžovej a hnedej farby. Podlahy sú z teakového dreva. V polootvorené kúpeľni je vaňa s jacuzzi. Pred vilami sú terasy s posedením a výhľadom na oceán. Vo vilách je možné ubytovať 2 dospelých a 2 deti alebo 3 dospelých.

 

Plážové rezidencie s jacuzzi

Plážové rezidencie obsahujú okrem spálne ešte obývacia časť s pohovkou, kreslami a stolíkom. V polootvorené kúpeľni je veľká vaňa s jacuzzi pre dve osoby. Vonku je malý bazén terasa s posedením.

 

Vodné vily deluxe s bazénom

Vodné vily postavené nad tyrkysovou hladinou pokojné lagúny. V izbách je posteľ typu king-size, písací stôl a leňoška. V kúpeľni je vaňa s masážnymi tryskami a výhľad z kúpeľne je na oceán. Na priestrannej terase sú lehátka na opaľovanie, jedálenský stôl so stoličkami pre večere vo vile, ležadlo a nadvodné bazén (18m2). Z terasy je priamy vstup do oceánu.

 

Vily Ocean s bazénmi

Vily Ocean sú jednospálňové a ďalej obsahujú obývacia časť s jedálenským stolom. Na terase je bazén (18m2) a jedálenský stôl so stoličkami.

 

Ocean suity

Ocean suity obsahujú 2 spálne, 2 kúpeľne, obývacia izba s jedálenským stolom, veľkú verandu a terasu s bazénom (25m2) a jedálenským stolom so stoličkami.

 

Rodinné vily s bazénmi

Rodinné vily obsahujú jednu spálňu a ubytujú 2 dospelých a 2 deti alebo 3 dospelé osoby. Polootvorené kúpeľni je veľká vaňa s jacuzzi pre dve osoby. Pred vilou je veľký bazén, zastrešený jedálenský stôl a súkromná pláž. Vily sú obklopené privátnymi záhradami.

Reštaurácia

Hlavná reštaurácia Matheefaru ponúka jedlá medzinárodnej kuchyne s francúzskymi akcentmi. Raňajky, obedy a večere sú podávané formou bufetu, ktorý je doplnený o živé varení. Možný je výber z jedálneho lístka. Pre špeciálne večere sú tu dva súkromné ​​pavilóny nad vodou.

Na vonkajšej terase nadvodné ázijské reštaurácie Samsara si môžete vychutnať špeciality ázijského šéfkuchára ovplyvnenej thajskú, čínsku a japonskú kuchýň.

Bar Meeru pri bazéne je pripravený Vás osviežiť nealkoholickými a alkoholickými nápojmi s širokou ponukou šampanského a whisky. Podáva tiež ľahké pokrmy v čase obeda, ako pizzu, šaláty, grilované pochúťky a iné snacky.

Sunset Pool Café podáva európska a ázijská jedlá v čase raňajok, obedov a večerí. Okrem jedál si tu môžete vychutnať aj výhľad na nádherný oceán a západy slnka.

 

 

Zábava a voľný čas

centrum vodných športov - plavba na katamaráne, windsurfing, kiteboarding, kajak, stand-up pádlovania, prenájom lodí pre vodné športy, vodné lyžovanie, wakeboarding, jazda na banáne, jet sky a ďalšie; potápačské centrum, rybárčenie vrátane nočného a big game fishing, rybárske výpravy s miestnymi rybármi, 2 osvetlené tenisové kurty, plážový volejbal, moderné fitness, stolný tenis, jazda na bicykli, 3 bazény a detský bazén, návštevy obývaných ostrovov, plavby pri západe slnka, obchod so suvenírmi, knižnica, detský klub, SPA a masáže, parná komora, salón krásy