Atmosphere Kanifushi - dovolenka Maledivy
Dĺžka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
3 178 EUR
Vhodné pre: 
páry, rodiny s deťmi
Transfer: 
hydroplán, 30 minut
Stravovanie: 
V cene zájazdu
  • all inclusive Platinum Plus
Počet izieb celkom: 
64 plážových víl Sunset (100m2)
18 rodinných víl Sunset (200m2)
40 junior suit Sunset (132m2)
10 víl Sunset s bazénom (192m2)
Ďalšie detaily: 

Zájazdy 10 dní/ 7 nocí 

Pobyt v období:Cena zájezdu od:
mimo hlavnú sezónu3178EUR
hlavná sezóna3971 EUR
Pre presné nacenenie zájazdu vo Vami požadovanom termíne nás kontaktujte.
 
 

ATMOSPHERE KANIFUSHI *****

  • nový moderný rezort
  • dychberúce dlhé pláže
  • prémiové all inclusive pre všetky
  • priestranné vily priamo na pláži
  • šnorchlovanie a potápanie
  • rodinná dovolenka

Atmosphere Kanifushi je novým rezortom otvoreným koncom roka 2013 s pôvabnými dlhými plážami, tyrkysovú lagúnou s krištáľovo čistou vodou a korálovým útesom poskytujúcou dobré podmienky pre šnorchlovanie. Na Atmosphere Kanifushi využívajú všetci hostia exkluzívny program Platinum Plus - all inclusive rozšírené o ďalšie služby a aktivity. Hoďte všetky starosti za hlavu na pohodovom Atmosphere Kanifushi! Resort je postavený na ostrove s rozmermi 2000x90metrů na atole Lhaviyani.

Popis resortu: 
Atmospehre Kanifushi ponúka ubytovanie v plážových vilách a priestornejších rodinných vilách a suitách. Všetky vily sú priamo na nádhernej dlhej a širokej pláži s úchvatným výhľadom na oceán. Moderná architektúra víl vychádza z tradičnej maldivskej architektúry.
Lahodné pokrmy a osviežujúce nápoje sú pre Vás v rámci programu Platinum Plus pripravené v štyroch reštauráciách a dvoch baroch.
 
 
Reštaurácia
Hlavná rezortný reštaurácia The Spice sú raňajky, obedy a večere kombináciou bufetu, výberu jedál z jedálneho lístka, živého varenie, tematických večerov a grilovanie.
Vegetariánska reštaurácia s výhľadom na oceán Just Veg je prvá svojho druhu na Maledivách a v čase večerou podáva čisto vegetariánske pokrmy stredomorskej, indickej a arabskej kuchyne.
Raz týždenne (hostia víl s bazénmi každý deň) si každý hosť môže vychutnať špeciálnu večeru v reštaurácii Sunset, ktorá podáva ázijské a stredomorské pokrmy a grilované mäsa s nádychom exotiky. Ľahkým snackom a nápojmi sa môžete občerstviť v bare The Liquid a The Sunset, kde je rovnako možnosť objednania obedov jedálneho lístka.
 
 
Zábava a voľný čas
šnorchlovanie (výbava na šnorchlovanie k zapožičaniu zdarma, 2x denne šnorchlovacie výlety na 7 rôznych lokalít zadarmo), potápanie, 2 bazény a 2 detské bazény, vodné športy, volejbal, bedminton, stolný tenis, rybárčenie, fitnes, plavba na katamaráne, windsurfing, kajak , výlety na blízke ostrovy, piknik na opustenom ostrove, SPA a salón krásy, obchod so suvenírmi, detský klub
Popis hotelu a pokojů: 
Plážové vily Sunset
Priestranné plážové vily majú vysoké stropy otvorené do krovu, polootvorené kúpeľne a nádherný výhľad na tyrkysovú lagúnu. Vily majú verandu s posedením a pred vilou na pláži sú lehátka na opaľovanie. Vily ubytujú 2 dospelých a 2 deti alebo 3 dospelých a 1 dieťa.
 
Vybavenie vil: posteľ typu king-size, denné lôžko, klimatizácia, stropný ventilátor, minibar, prístroj na prípravu kávy a čaju, telefón, televízia sa staelitem, CD a DVD prehrávač, WiFi internet, dokovacia stanica pre iPod, trezor, kúpeľňa s whirlpool vaňou, sušič vlasov.
 
Rodinné vily Sunset
Rodinné vily Sunset sú tvorené dvoma prepojenými plážovými vilami Sunset. Tieto vilyjsou vhodné pre väčšie rodiny a pre väčšie pohodlie hostí sú umiestnené bližšie k hlavnej reštaurácii, sprotovním zariadením a detskému klubu.
 
Junior suity Sunset
Priestranné junior suity sú umiestnené v strednej časti pláže. Exkluzívny servis zahŕňa check in priamo vo vile, fľaša šampanského na privítanie, denne čerstvé ovocie vo vile, doplnenie denne 1 fľaše červeného a 1 fľaše bieleho vína podľa výberu do vilovej vinotéky a 2 fliaš obľúbeného alkoholu za pobyt.
 
Vily Sunset s bazénom
Tieto vily s bazénmi (30m2) sú postavené na severnom konci ostrova a posyktují svojim hosťom maximálne súkromie. Exkluzívny servis je tu navyše rozšírený o služby Buttler 24 hodín denne, prepravu elektrickými vozidlami k hlavnej reštaurácii, skorú rannú raňajkách (muffiny, káva, čaj, džús do 8:00), raňajky vo vile do 10:30, večera v reštaurácii Sunset po celú dobu pobytu