Zájazd ATMOSPHERE KANIFUSHI *****

Atmosphere Kanifushi - dovolenka Maledivy
Zájazd ATMOSPHERE KANIFUSHI *****
10 dní / 7 nocí
Termín: 
celoročne
Dní: 
10 dní
Cena od: 
2 943 EUR
Cena obsahuje: 
  • ubytovanie s Platinum plus all inclusive
  • medzinárodnú letenku vr. táx
  • transfer z letiska Malé do rezortu a späť
  • služby českého delegáta
  • poistenie úpadku CK
Cena neobsahuje: 
  • poistenie storna letenky za zájazd
  • poistenie liečebných nákladov
  • ostatné stravovanie a výdavky
64 plážových víl Sunset (100m2)
18 rodinných víl Sunset (200m2)
40 junior suit Sunset (132m2)
10 víl Sunset s bazénom (192m2)
 
Atmosphere Kanifushi - plážová vila
Atmosphere Kanifushi - plážová vila
Atmosphere Kanifushi - plážová vila
Atmosphere Kanifushi - plážová vila
Atmosphere Kanifushi - rodinná plážová vila
Atmosphere Kanifushi - plážové vily
Atmosphere Kanifushi - plážová vila s bazénom
Atmosphere Kanifushi - plážová vila s bazénom
Atmosphere Kanifushi - plážová vila s bazénom
Atmosphere Kanifushi - junior Sunset suite
Atmosphere Kanifushi - junior Sunset suite
Atmosphere Kanifushi - junior Sunset suite
Atmosphere Kanifushi - reštaurácia The Sunset
Atmosphere Kanifushi - reštaurácia The Sunset
Atmosphere Kanifushi - reštaurácia The Sunset
Atmosphere Kanifushi Maledivy
Atmosphere Kanifushi Maledivy
Atmosphere Kanifushi Maledivy
Atmosphere Kanifushi Maledivy
Atmosphere Kanifushi Maledivy - hlavný bazén
Atmosphere Kanifushi Maledivy - molo

Zájazd ATMOSPHERE KANIFUSHI *****

10 dní / 7 nocí
Počet nocí: 7
Stravovanie v cene zájazdu: all inclusive
Ďalšie možné stravovanie: nie je ponúkané
Typ ubytovania: plážová vila Sunset
Kapacita izby: 3 dospelí a 1 dieťa / 2 dospelí a 2 deti
Doprava na Maledivy: letecky z Viedne
Doprava do rezortu: hydroplán 30 minút
 

Atmosphere Kanifushi je novým rezortom otvoreným koncom roka 2013 s pôvabnými dlhými plážami, tyrkysovou lagúnou s krištáľovo čistou vodou a korálovým útesom poskytujúcim dobré podmienky pre šnorchlovanie. Na Atmosphere Kanifushi využívajú všetci hostia exkluzívny program Platinum Plus - all inclusive rozšírené o ďalšie služby a aktivity. Hoďte všetky starosti za hlavu na pohodovom Atmosphere Kanifushi! Resort je postavený na ostrove s rozmermi 2000x90metrov na atole Lhaviyani.

Popis zájezdu: 

Odlet na Maldivy z Prahy/ Viedne / Budapešti. Prílet na Maldivy nasledujúci deň. Stretnutie s česky hovoriacim delegátom na letisku Malé a transfer k rezortu Atmosphere Kanifushi. Ubytovanie a oddych.
Relaxácia na tropickom ostrove, kúpanie, šnorchlovanie, možnosť využitia širokej ponuky zábavy, vodných športov a výletov ponúkaných rezortami.

CENY ZÁJAZDOV DO REZORTU ATMOSPHERE KANIFUSHI 10 DNÍ/ 7 NOCÍ (EUR/osoba)

Pobyt v období:Cena zájazdu od:
mimo hlavnú sezónu2 943 EUR
hlavná sezóna 3 676 EUR

 

Rezort ponúka rad zliav závislých na dobe objednania zájazdu. Pre presné nacenenie zájazdu vo Vami požadovanom termíne nás kontaktujte.
 
Cena zájazdu je kalkulovaná na osobu v dvojlôžkovej plážovej vile Sunset s Platunum plus all inclusive na 10 dní / 7nocí. Vyššie uvedené ceny obsahujú špeciálne akcie a ponuky, ktoré rezort ponúka.
 
Pozn: Uvedené ceny sa môžu zmeniť v závislosti na aktuálnej cene letenky a cenových akciách ponúkaných rezortom.

 

POPIS REZORTU

Atmospehre Kanifushi ponúka ubytovanie v plážových vilách a priestornejších rodinných vilách a suitách. Všetky vily sú priamo na nádhernej dlhej a širokej pláži s úchvatným výhľadom na oceán. Moderná architektúra víl vychádza z tradičnej maldivskej architektúry.
Lahodné pokrmy a osviežujúce nápoje sú pre Vás v rámci programu Platinum Plus pripravené v štyroch reštauráciách a dvoch baroch.

Plážové vily Sunset

Priestranné plážové vily majú vysoké stropy otvorené do krovu, polootvorené kúpeľne a nádherný výhľad na tyrkysovú lagúnu. Vily majú verandu s posedením a pred vilou na pláži sú lehátka na opaľovanie. Vily ubytujú 2 dospelých a 2 deti alebo 3 dospelých a 1 dieťa.

 

Vybavenie vil: posteľ typu king-size, denné lôžko, klimatizácia, stropný ventilátor, minibar, prístroj na prípravu kávy a čaju, telefón, televízia sa staelitem, CD a DVD prehrávač, WiFi internet, dokovacia stanica pre iPod, trezor, kúpeľňa s whirlpool vaňou, sušič vlasov.

 

Rodinné vily Sunset

Rodinné vily Sunset sú tvorené dvoma prepojenými plážovými vilami Sunset. Tieto vilyjsou vhodné pre väčšie rodiny a pre väčšie pohodlie hostí sú umiestnené bližšie k hlavnej reštaurácii, sprotovním zariadením a detskému klubu.

 

Junior suity Sunset

Priestranné junior suity sú umiestnené v strednej časti pláže. Exkluzívny servis zahŕňa check in priamo vo vile, fľaša šampanského na privítanie, denne čerstvé ovocie vo vile, doplnenie denne 1 fľaše červeného a 1 fľaše bieleho vína podľa výberu do vilovej vinotéky a 2 fliaš obľúbeného alkoholu za pobyt.

 

Vily Sunset s bazénom

Tieto vily s bazénmi (30m2) sú postavené na severnom konci ostrova a posyktují svojim hosťom maximálne súkromie. Exkluzívny servis je tu navyše rozšírený o služby Buttler 24 hodín denne, prepravu elektrickými vozidlami k hlavnej reštaurácii, skorú rannú raňajkách (muffiny, káva, čaj, džús do 8:00), raňajky vo vile do 10:30, večera v reštaurácii Sunset po celú dobu pobytu

Reštaurácia

Hlavná rezortný reštaurácia The Spice sú raňajky, obedy a večere kombináciou bufetu, výberu jedál z jedálneho lístka, živého varenie, tematických večerov a grilovanie.

Vegetariánska reštaurácia s výhľadom na oceán Just Veg je prvá svojho druhu na Maledivách a v čase večerou podáva čisto vegetariánske pokrmy stredomorskej, indickej a arabskej kuchyne.

Raz týždenne (hostia víl s bazénmi každý deň) si každý hosť môže vychutnať špeciálnu večeru v reštaurácii Sunset, ktorá podáva ázijské a stredomorské pokrmy a grilované mäsa s nádychom exotiky. Ľahkým snackom a nápojmi sa môžete občerstviť v bare The Liquid a The Sunset, kde je rovnako možnosť objednania obedov jedálneho lístka.

Zábava a voľný čas

šnorchlovanie (výbava na šnorchlovanie k zapožičaniu zdarma, 2x denne šnorchlovacie výlety na 7 rôznych lokalít zadarmo), potápanie, 2 bazény a 2 detské bazény, vodné športy, volejbal, bedminton, stolný tenis, rybárčenie, fitnes, plavba na katamaráne, windsurfing, kajak , výlety na blízke ostrovy, piknik na opustenom ostrove, SPA a salón krásy, obchod so suvenírmi, detský klub