Zájazd BANDOS ISLAND RESORT ****

Bandos Island Resort
Zájazd BANDOS ISLAND RESORT ****
10 dní/ 7 nocí
Termín: 
celoročne
Dní: 
10 dní
Cena od: 
1 384 EUR
Cena obsahuje: 
  • ubytovanie s polpenziou
  • medzinárodnú letenku vr. táx
  • transfer z letiska Malé do rezortu a späť
  • služby delegáta
  • poistenie úpadku CK
Cena neobsahuje: 
  • poistenie storna letenky a zájazdu
  • poistenie liečebných nákladov
  • ostatné stravovanie a výdavky
122 izieb standard (38m2)
48 izieb deluxe (54m2)
24 zahradných vil (37m2)
48 plážových vil s jacuzzi (110m2)
1 plážová vila s jacuzzi a bazénom (89m2)
2 vodné vily (117m2)
Bandos Island resort - Bungalov s izbou standard
Bandos Island resort - Izba standard
Bandos Island resort - Izba standard
Bandos Island resort - Bungalov s izbou deluxe
Bandos Island resort - Izba deluxe
Bandos Island resort - Izba deluxe
Bandos Island resort - Záhradná vila
Bandos Island resort - Izba v zahradnej vile
Bandos Island resort - Izba v zahradnej vile
Bandos Island resort - Plážové vily s jacuzzi
Bandos Island resort - Izba v plážovej vile s jacuzzi
Bandos Island resort - Plážová vila - jacuzzi
Bandos Island resort - Reštaurácia
Bandos Island resort - Slnečná terasa
Bazén Bandos Island Resort

Zájazd BANDOS ISLAND RESORT ****

10 dní/ 7 nocí

Počet nocí: 7
Stravovanie v cene zájazdu: polpenzia
Ďaľšie možné stravovanie: plná penzia, all inclusive
Typ ubytovania: izba standard v bungalove
Kapacita izieb: 3 dospelí / 2 dospelí a 1 dieťa
Doprava na Maledivy: letecky z Viedne/Bratislavy
Doprava do rezortu: rýchloloď

Bandos Island resort spája exotickú dovolenku a zábavu. Ostrov je pomerne husto zastavaný a rezort tak pôsobí dojmom príjemného udržiavaného dovolenkového mestečka. Blízky domáci útes vzdialený 40-60 metrov od pláže poskytuje skvelé podmienky na šnorchlovanie. Rezort sa nachádza na ostrove s rozmermi 530x450 metrov na atole Severé Malé neďaleko letiska. 

Popis zájezdu: 

VAŠA DOVOLENKA NA REZORTE BANDOS ISLAND

Odlet na Maldivy z Prahy/ Viedne / Budapešti. Prílet na Maldivy nasledujúci deň. Stretnutie s česky hovoriacim delegátom na letisku Malé a transfer k rezortu Bandos island. Ubytovanie a oddych.
Relaxácia na tropickom ostrove, kúpanie, šnorchlovanie, možnosť využitia širokej ponuky zábavy, vodných športov a výletov ponúkaných rezortami.

Pobyt je možné predĺžiť alebo skrátiť o ľubovoľný počet dníV prípade záujmu o inú dĺžku pobytu, typ stravy alebo typ ubytovania (viď. podrobné informácie o rezorte) nás kontaktujte.

CENY ZÁJAZDOV DO HOTELA BANDOS ISLAND RESORT 10 DNÍ/7 NOCÍ (EUR/osoba)

Pobyt v období:Cena zájazdu od:
máj - október1 471 Eur
november - december*1 384 Eur
január - apríl1 628 Eur

* mimo obdobia Vianoc a Nového roka (príplatok cca 775,- Eur /os.)

Cena zájazdu je kalkulovaná na osobu v dvojlôžkovej izbe štandard s polpenziou na 10 dní/7nocí. Vyššie uvedené ceny neobsahujú špeciálne akcie a ponuky, ktoré hotely ponúkajú mimo sezóny. Pre presné nacenenie zájazdu a ubytovanie v inom type izby nás kontaktujte.

Pozn: Uvedené ceny sa môžu zmenť v závislosti na aktuálnej cene letenky a cenových akciách ponúkaných rezortom.

POPIS REZORTU

Rezort ponúka ubytovanie v celkom 225 izbách šiestich kategórií, od štandardných izieb až po luxusné vodné vily. Vily sú rozmiestnené po ostrove pozdĺž pláží do vzdialenosti max 100 metrov od pláže.

Štandardné izby

Bungalovy so štandardnými izbami sa nachádzajú na celom severozápade ostrova. Väčšina z nich má priamy výhľad na pláž, u niektorých izieb je výhľad obmedzený hustou vegetáciou. Izby sú vybavené dreveným nábytkom, klimatizáciou, stropným ventilátorom, minibarom, telefónom, TV so satelitom, trezorom a setom na prípravu kávy a čaju. V kúpeľni je sprcha a sušič vlasov. Každá izba má terasu. 

Deluxe izby

Bungalovy s deluxe izbami s výhľadom na pláž (u niektorých môže byť obmedzený hustou vegetáciou) sú umiestnené na severovýchodnej strane ostrova. Bungalovy obsahujú spálňu, obývaciu izbu, kúpeľňu so sprchou, vaňou a bidetom a terasu. Ostatné vybavenie je obdobné ako u štandardných izieb.

Záhradné vily

Vily so strechami z palmových listov sú umiestnené v udržiavanej záhrade uprostred ostrova pri bazéne. Interiér víl s vysokými stropmi je obložený svetlým drevom a zariadený dreveným nábytkom. Vily pozostávajú z priestrannej spálne, kúpeľne so sprchou a veľkej terasy. Ostatné vybavenie je obdobné ako u štandardných izieb.

Plážové vily s jacuzzi 

Kruhovité poschodové vily so strechami z palmových listov s výhľadom na oceán sa nachádzajú na najkrajšej južnej časti ostrova v blízkosti širokej pláže. V prízemí sa nachádza obývacia izba a priestranná kúpeľňa s jacuzzi, v prvom poschodí spálňa s balkónom. Izby sú zariadené masívnym dreveným nábytkom. Ostatné vybavenie je obdobné ako u štandardných izieb. 

Plážová vila s jacuzzi a bazénom 

Vila so strechou z palmových listov je umiestnená na severovýchode ostrova, poskytuje luxus a súkromie pre náročných hostí. V priestrannej kúpeľni je jacuzzi a na terase priamo na pláži je súkromný bazén.

Vodné vily 

Luxusne a moderne zariadené vodné vily sú postavené nad vodou na juhozápadnom konci ostrova. Vily majú spálňu, obývaciu izbu s jedálenským kútom, šatňu, veľkú kúpeľňu so sprchou, bidetom a jacuzzi a terasu so sprchou a priamym vstupom do vody. WiFi za poplatok.

Reštaurácia

V rezorte sa nachádzajú 2 reštaurácie, kaviareň a 3 bary. Hlavná reštaurácia Gallery servíruje jedlá medzinárodnej kuchyne formou bufetu. Reštaurácia Harbour ponúka k večeri indické a srílanské jedla. Kaviareň Sea Breeze ponúka občerstvenie s veľkým výberom kontinentálnej a ázijskej kuchyne. V troch baroch je možný výber jedál a alkoholických a nealkoholických nápojov z jedálneho lístka.

Zábava a aktivity

šnorchlovanie, potápanie, tenis, stolný tenis, volejbal, bedminton, biliard, telocvičňa, bazén, masáže, kúpele, sauna, parná komora, salón krásy, detský klub, konferenčná sála, windsurfing, parasailing, vodné lyžovanie, jazda na banáne, kanoistika, plachtenie, rybolov, nočný a veľký rybolov, diskotéka, živá hudba, výlety na blízke ostrovy, výlet do Malé, pevný internet za poplatok