Vilamendhoo island resort - dovolenka Maledivy
Dĺžka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
2 500 EUR
Vhodné pre: 
páry a rodiny s deťmi
Transfer: 
hydroplán 25 minut
Stravovanie: 
V cene zájazdu
  • plná penzia
za príplatok
  • all inclusive
Počet izieb celkom: 
 13 záhradných izieb
111 plážových viliek
 30 plážových víl s jacuzzi
 30 vodných víl s jacuzzi
Ďalšie detaily: 

Zájazdy 10 dní/ 7 nocí

Pobyt v období:Cena zájazdu od:
5.9. - 31.10.20182 500 EUR
1.11. - 20.12.20182 850 EUR
21.12. - 5.1.20193 540 EUR*
6.1. - 30.4.20192 850 EUR
 
* v cene nie je zahrnutý povinný príplatok za gala večeru 24.12. a 31.12.
> Zľavy na ubytovanie a stravovanie pre deti do 12 rokov
 
Tento rezort je mimoriadne obľúbený.
Odporúčame nákup zájazdu s niekoľkomesačným predstihom.

VILAMENDHOO ISLAND RESORT ****

  • aktívna dovolenka
  • belostné pláže
  • fantastické šnorchlovanie
  • domáce koralový útes
  • široká ponuka aktivít
  • plná penzia

TENTO RESORT JSME NAVŠTÍVILI A ODPORÚČÁME

Vilamendhoo Island rezort je úchvatným tropickým rajom s dlhými belostnými plážami, krištáľovo čistou vodou v tyrkysovej lagúne a fascinujúcim podmorským životom na excelentným koralové útese obklopujúcom ostrov porastený palmami. Šnorchlovanie je tu vynikající.Vilamendhoo rezort sa nachádza na ostrove s rozmermi 900x250 metrov na atole Južné Ari.

Popis resortu: 
Vilamendhoo rezort pozostáva z ubytovania vo vilkách na pevnine a nad vodou. Plážové vily s jacuzzi a vodné vily s jacuzzi sú určené len pre dospelých. V rezorte sú 4 reštaurácie, 4 bary a široká ponuka pozemných a vodných športov.
 
Reštaurácia
 
Reštaurácia Fanama určená pre záhradné izby a plážové vily a reštaurácie Ahima určená pre plážové a vodné vily s jacuzzi servírujú raňajky, obedy a večere formou bufetu.
Na ázijských špecialitách si môžete pochutnať v nadvodné reštaurácii Asian Wok a na morských plodoch, steakoch a kuracím mäse pripravovaných na lávových kameňoch.
Nápoje, snacky a ľahké jedlá podávajú bary Bonthi, Boashi a Sunset.
 
 
Zábava a voľný čas
 
šnorchlovanie, potápanie, 2 bazény, osvetlený tenisový kurt, volejbal, bedminton, stolný tenis, petangue, požičovňa bicyklov, futbalové ihrisko, rybárčenie, fitness, detské ihrisko a vnútorné herňa, biliard, šípky, stolové hry, plavba na katamaráne, windsurfing, kajak , výlety na blízke ostrovy, plavby pri západe slnka, výlety za žralokmi veľrybími, manty, korytnačkami, knižnica, kultúrne večery, disco, SPA, obchod so suvenírmi a so šperkami, internet café, internet zdarma v izbách (rýchlejšie pripojenie je za poplatok)
Popis hotelu a pokojů: 
Záhradné izby (55m2)
Záhradné izby sú v 3 blokoch po 4 a 5 izbách vedľa seba vo vnútri ostrova, nie priamo na pláži. Vonkajšie terasy jednotlivých izieb sú oddelené múrom.
 
Plážové vily (55m2)
Plážové vily sú samostatné a umiestnené priamo na pláži. Podlaha v spálni je z dlažby.
 
Plážové vily s jacuzzi (65m2)
Plážové vily s jacuzzi sú umiestnené priamo na pláži a ubytovávajú len dospelé osoby. Podlaha spální je drevená, v polootvorené kúpelni je jacuzzi a drevená terasa s lehátkami a slnečníkom. V spálni je dokovacia stanica pre iPod.
 
Vodné vily s jacuzzi (85m2)
Vodné vily s jacuzzi sú postavené nad hladinou tyrkysové lagúny a ubytovávajú len dospelé osoby. V priestrannej spálni je drevená podlaha, dokovacia stanica pre iPod a sound systém. Na terase je jacuzzi pre dve osoby, lehátka a slnečník.
 
Vybavenie izbu a víl: posteľ typu king-size alebo 2 samostatné postele, stôl a stoličky, klimatizácia, stropný vetrák, minibar, prístroj na príprav kávy a čaju, telefón, televízor s plochou obrazovkou, vysokorýchlostné pripojenie k internetu, trezor, polootvorené kúpeľňa s dažďovú sprchou, sušič vlasov