Velaa Private Island, Maledivy
Dĺžka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
6 524 EUR
Vhodné pre: 
páry aj rodiny s deťmi
Transfer: 
hydroplán, 45 minút
Stravovanie: 
V cene zájazdu
 • raňajky
Ďalšie stravovanie
 • výberom z jedálneho lístka
Počet izieb celkom: 
9 plážových viliek s bazénom (295m2)
9 deluxe plážových viliek s bazénom (346m2)
8 Sunrise vodných víl s bazénom (232m2)
8 Sunset deluxe vodných víl s bazénom (256m2)
6 plážových domov s bazénom (600m2)
1 plážový pavilón s bazénom (600m2)
1 Ocean dom s bazénom (501m2)
1 Romantická rezidencia s bazénom (623m2)
Ďalšie detaily: 
služby zadarmo
 • šampanské pri príchode
 • služby butlera pre vily
 • pridelený butler pre domy a rezidencie
 • nemotorizované vodné športy
 • výbava na šnorchlovanie
 • vysokorýchlostný internet
Sneh na Maledivách?
Aj to zažijete vo Velaa.
Súčasťou SPA je unikátna ochladzovacia komora s umelým snehom.
 

Zájazdy 10 dní/ 7 nocí

Pobyt v období:Cena zájazdu od:
Hlavná sezóna15 036 EUR
Mimo hlavnú sezónu9 524 EUR

 

Uvedené ceny neobsahujú špeciálne cenové akcie a zľavy ponúkané rezortom.
Pre presnú kalkuláciu zájazdu vo Vami požadovanom termíne nás kontaktujte.
 
 

VELAA PRIVATE ISLAND ******

 • menší rezort s nádhernými plážami
 • maximálne súkromie a pokoj
 • priestranné vily a rezidencie
 • prvotriedny servis
 • šéfkuchár ocenený michelinskou hviezdičkou
 • bohatý podmorský život
 • golfové ihrisko a simulátor

Vela Private Island otvorený v decembri 2013 je absolútnou špičkou medzi luxusnými rezortmi na Maledivách. Luxus tu nespočíva iba v rozľahlých vilách, precíznom spracovaní, dokonalom dizajne a špičkových službách. Luxusom je tiež maximálne možné súkromie hostí, možnosť vybrať si miesto na relaxáciu, ktoré zodpovedá Vašej aktuálnej nálade, a súkromné pláže, kde nebudete nikým rušení. Rezort VELA Private Island sa nachádza na ostrove s rozmermi 500x450 metrov na atole Noonu severne od Malé.

Popis resortu: 
Vela Private Island navrhnutý českým architektom Petrom Kolářom je modernou zmesou ázijských stavebných štýlov a dizajnov s tradičnými maledivskými prvkami. V priestranných vzdušných vilách a rezidenciách s vysokými stropmi boli hojne použité prírodné materiály ako drevo, kameň, sklo a betón.
Velay znamená v miestnom jazyku "korytnačka" a korytnačí motív sa tu prelína od samotného tvaru rezortu až po výzdobu víl. Z vtáčieho pohľadu tvoria vodné vily korytnačiu hlavu, samotný ostrov korytnačie telo a do mora vybiehajú móla k reštaurácii a SPA ako korytnačie nohy.
Korytnačky, raje a ďalšie morské živočíchy sú častými návštevníkmi tohto ostrova. Samotný ostrov je nádherný, bolo tu vysadených cez tisíc vzrastlých paliem, je obklopený žiarivo bielymi širokými plážami a tyrkysovou lagúnou. Krásny je aj korálový útes. Jeho hlbšie časti môžete preskúmať dvojmiestnou miniponorkou s kapitánom.
 
Reštaurácia
Chute aj tých najnáročnejších hostí uspokoja 3 reštaurácie a 2 bary pod taktovkou Adeline Grattard, parížskej šéfkuchárky ocenené michelinskou hviezdičkou.
 
Hlavná reštaurácia Athir na pláži s výhľadom na oceán servíruje raňajky formou bufetu a jedlá medzinárodnej kuchyne počas dňa a večera výberom z jedálneho lístka.
 
Tavari je unikátna 23 metrov vežová reštaurácia potiahnutá krémovým plátnom, najvyššia stavba zo všetkých maledivských rezortov, do ktorej najvyššieho poschodia Vás vyvezie vonkajší výťah. V Tavari si okrem samotných lahodných pokrmov japonskej kuchyne môžete užiť aj tzv. "Živé varenie". Milovníci špičkových vín môžu navštíviť vínnu pivnicu.
 
Arago and Cru Champagne Lounge je zážitková reštaurácia postavená nad vodnou hladinou lagúny. Môžete si tu vychutnávať perlivé šampanské pri západe slnka alebo lahodné večere s rybkami plávajúcimi nad hlavou. Umelé rybky sú zavesené pod čiernym stropom, ktorý v tme vytvára dojem nočnej oblohy a vytvára tak dokonalú ilúziu levitujúcich rybiek.
 
Osviežujúce nápoje a koktaily podáva plážový bar Avi. Pre Vaše jedinečné okamihy zorganizuje rezort špeciálnu večeru ako na ostrove, tak aj mimo neho. Pre zachovanie Vášho súkromia je možná aj donáška jedla do vily.
 
Zábava a voľný čas
Domáci útes ponúka úžasný podvodný pohľad, či už pri šnorchlovaní, potápaní alebo preskúmavaní hlbín v dvojmiestnej miniponorke. Len 20 minút jazdy od rezortu sa nachádzajú ďalšie výborné potápačské lokality. Rezort organizuje certifikované potápačské kurzy PADI.
 
Vodné športy sú samozrejmosťou: windsurfing, kajaking, plachtenie, wakeboarding, vodné lyžovanie, kitesurfing, morské bôby. Ďalej rybárčenie, romantické plavby pri západe slnka, výlet za delfínmi, súkromné ​​výlety na luxusnej jachte alebo na zákazku vyrobené tradičné lode "Bahtheli".
 
Tenis si tu môžete zahrať v jedinej krytej hale na Maledivách, golfistom je k dispozícii golfové ihrisko s niekoľkými jamkami a golfovou akadémiou. Pokojné prostredie ostrova je ako stvorené pre cvičenie jógy. Ďalej je tu možné hrať plážový volejbal, squash alebo stolný futbal. Pre horolezcov je pripravená lezecká stena.
 
Pre Vaše deti je tu detský klub LHA Vela (Malá korytnačka), kde sa môžu stretnúť so svojimi rovesníkmi z rôznych kútov sveta. Je tu aj knižnica a obchod so suvenírmi.
 
Unikátne nad vodou postavené kúpele SPA My Blend by Clarins parížskej skupiny Clarins Group sú jediné svojho druhu na Maledivách a až štvrté na svete. Ponúka niekoľko programov, napr. detoxikačné, novomanželské a relaxačné.
Popis hotelu a pokojů: 
Plážové vily s bazénom
Plážové vily sú jednospálňové, napriek tomu však veľmi priestranné. V hlavnej miestnosti je okrem postele typu king-size denná relaxačná časť s pohovkou, konferenčným stolíkom a zavesenou hojdačkou. V zadnej časti vily je kúpeľňa, záhradka, polootvorená kúpeľňa s vaňou a relaxačnými lehátkami a vonkajšia sprcha. V prednej časti je terasa s bazénom (36m2), zastrešený pavilón s jedálenským stolom a lehátkami a vonkajšia sprcha.
 
Deluxe plážové vily s bazénom
Deluxe plážové vily sú obdobné ako plážové vily, navyše majú oddelenú priestrannú obývaciu izba (33m2).
.
Vodné vily Sunrise s bazénom
Vodné vily Sunrise sú umiestnené nad pokojnou lagúnou, majú výhľad na oceán a ráno z nich môžete pozorovať východ slnka. Pozostávajú zo spálne, samostatnej obývacej izby a veľkej kúpeľne (37m2) s kruhovou vaňou. Na terase je jedálenský stôl, bazén, ležadlo a lehátka. Z terasy je po schodíkoch priamy vstup do vody.
 
Vodné vily Sunset s bazénom
Sunset vily sú obdobné ako vily Sunrise, k obývacej izbe je pripojená kuchynka s barovým pultom. Na terase je tiež bazén (29m2). Sunset vily majú terasy situované na západ.
 
Plážové domy s bazénom
Plážové domy majú dve spálne a sú tak predurčené pre pobyty rodín alebo skupiniek 4 priateľov. Sú to prakticky prepojené dve plážové vily, kedy v strednej spojovacej časti je veľká obývacia izba a naň nadväzujúca kuchynka s barovým pultom. V týchto domoch je dostatok relaxačných zón pre všetkých ich hostí. Pred domom je priestranná terasa s bazénom (55m2) a vonkajšou sprchou, altánok s veľkým jedálenským stolom, barovým pultom s drezom a leňošky
 
Ocean dom s bazénom
Tento dom je umiestnený na konci móla s vodnými vilami. V centrálnej časti domu je veľká obývacia izba (47m2), samostatná kuchyňa, jedáleň a toaleta. V krídlach po stranách je vždy jedna spálňa s vlastnou šatňou, kúpeľňou s kruhovou vaňou a toaletou. Na terase pred spálňou je leňoška. Na spoločnej terase je bazén (37m2) a denné lôžko. Po stranách sú dva altánky - jeden s vírivkou a druhý s pohovkou. Z terasy je po schodoch priamy vstup do vody.
 
Romantická rezidencia s bazénom
V tejto rezidencii môžete prežiť naozaj pokojnú dovolenku alebo medové týždne. Rezidencia je postavená nad hladinou pokojné lagúny a spojenie s ostrovom je iba loďou. K dispozícii Vám tu bude osobný butler, ktorý sa bude snažiť splniť každé Vaše prianie. V rezidencii je jedna spálňa, veľká obývacia izba, polootvorená jedáleň s kuchyňou, fitness, masážna miestnosť. Na terase je bazén (67m2), 2 pláže s bielym pieskom a palmami, vírivka, pavilón s leňoškami a pavilón s jedálenským stolom pre večerné romantické večere.
 
Súkromná rezidencia
Súkromná rezidencia je poschodová vila so štyrmi spálňami predurčená pre skupiny priateľov alebo veľké rodiny. Ubytovať tu je možné až 8 dospelých a 2 deti. Veľkorysé riešenie rezidencie poskytuje dostatok súkromia všetkým jej hosťom a zároveň sú tu spoločenské priestory na ich stretávanie. Všetky spálne majú svoje kúpeľne a toalety. Dve spálne sú situované na prízemí, dve v prvom poschodí rezidencie. Zo všetkých spální je výhľad na súkromnú pláž s bielym pieskom a na oceán. Spálne v prízemí majú súkromné ​​záhradky, polootvorenú kúpeľňu s vaňou a relaxačnými lehátkami, a vonkajšiu sprchu. V záhrade je masážna miestnosť s vírivkou a fitness. Pred vilou je bazén (70m2), vonkajšie sprchy, altánok s jedálenským stolom a niekoľko relaxačných zón.