Velaa Private Island, Maledivy
Dĺžka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
6 524 EUR
Vhodné pre: 
páry i rodiny s deťmi
Transfer: 
hydroplán, 45 minut
Stravovanie: 
V cene zájazdu
 • raňajky
Ďalšie stravovanie
 • výberom z jedálneho lístka
Počet izieb celkom: 
9 plážových viliek s bazénom (295m2)
9 deluxe plážových viliek s bazénom (346m2)
8 Sunrise vodných víl s bazénom (232m2)
8 Sunset deluxe vodných víl s bazénom (256m2)
6 plážových domov s bazénom (600m2)
1 plážový pavilón s bazénom (600m2)
1 Ocean dom s bazénom (501m2)
1 Romantická rezidencia s bazénom (623m2)
Ďalšie detaily: 
služby zadarmo
 • šampanské pri príchode
 • služby butlera pre vily
 • pridelený butler pre domy a rezidencie
 • nemotorizované vodné športy
 • výbava na šnorchlovanie
 • vysokorýchlostný internet
Sneh na Maledivách?
Aj to zažijete vo Velaa.
Súčasťou SPA je unikátny ochladzovacia komora s umelým snehom.
 

Zájazdy 10 dní/ 7 nocí

Pobyt v období:Cena zájazdu od:
Hlavná sezóna15 036 EUR
Mimo hlavnú sezónu9 524 EUR

 

Uvedené ceny neobsahujú špeciálne cenové akcie a zľavy ponúkané rezortom.
Pre presnú kalkuláciu zájazdu vo Vami požadovanom termíne nás kontaktujte.
 
 

VELAA PRIVATE ISLAND ******

 • menšie rezort s nádhernými plážami
 • maximálne súkromie a pokoj
 • priestranné vily a rezidencie
 • prvotriedny servis
 • šéfkuchár ocenený michelinskou hviezdičkou
 • bohatý podmorský život
 • golfové ihrisko a simulátor

Vela Private Island otvorený v decembri 2013 je absolútnou špičkou medzi luxusnými rezorty na Maledivách. Luxus tu nespočíva iba v rozľahlých vilách, precíznom spracovaní, dokonalom dizajne a špičkových službách. Luxusom je tiež maximálne možné súkromie hostí, možnosť vybrať si miesto na relaxáciu, ktoré zodpovedá Vašej aktuálnej nálade, a súkromné pláže, kde nebudete nikým rušení. Resort VELA Private Island sa nachádza na ostrove s rozmermi 500x450 metrov na atole Noonu severne od Malé.

Popis resortu: 
Vela Private Island navrhnutý českým architektom Petrom Kolářom je moderný zmesou ázijských stavebných štýlov a dizajnov s tradičnými maledivskými prvkami. V priestranných vzdušných vilách a rezidenciách s vysokými stropmi boli hojne použité prírodné materiály ako drevo, kameň, sklo a betón.
Velay znamená v miestnom jazyku "korytnačka" a korytnačie motív sa tu prelína od samotného tvaru rezortu až po výzdobu víl. Z vtáčieho pohľadu tvoria vodné vily korytnačí hlavu, samotný ostrov korytnačí telo a do mora vybiehajú móla k reštaurácii a SPA ako korytnačí jej nohy.
Korytnačky, raje a ďalšie morské živočíchy sú častými návštevníkmi u tohto ostrova. Samotný ostrov je nádherný, bolo tu vysadených cez tisíc vzrastlých paliem, obklopený žiarivo bielymi širokými plážami a tyrkysovou lagúnou. Krásny je aj koralový útes. Jeho hlbšej časti môžete preskúmať dvojmiestnu miniponorkou s kapitánom.
 
Reštaurácia
Chute aj tých najnáročnejších hostí uspokoja 3 reštaurácie a 2 bary pod taktovkou Adeline Grattard, parížskej šéfkuchárky ocenené michelinskou hviezdičkou.
 
Hlavná reštaurácia Athir na pláži s výhľadom na oceán servíruje raňajky formou bufetu a jedlá medzinárodnej kuchyne počas dňa a večera výberom z jedálneho lístka.
 
Tavari je unikátny 23 metrov Vežová reštaurácie potiahnutá krémovým plátnom, najvyššia stavba zo všetkých maledivských rezortov, do ktorej najvyššieho poschodia Vás vyvezie vonkajšie výťah. V Tavari si okrem samotných lahodných pokrmov japonskej kuchyne môžete užiť aj tzv. "Živého varenia". Milovníci špičkových vín môžu navštíviť vínna pivnica.
 
Arago and Cru Champagne Lounge je zážitková reštaurácia postavená nad vodnou hladinou lagúny. Môžete si tu vychutnávať perlivé šampanské pri západe slnka alebo lahodné večera s rybkami plávajúcimi nad hlavou. Umelé rybky sú zavesené pod čiernym stropom, ktorý v tme vytvára dojem nočnej oblohy a vytvára tak dokonalú ilúziu levitujúich rybiek.
 
Osviežujúce nápoje a koktaily podáva plážový bar Avi. Pre Vaše jedinečné okamihy zorganizuje rezort špeciálna večera ako na ostrove, ako aj mimo neho. Pre zachovanie Vášho súkromia je možná aj donáška jedla do vily.
 
Zábava a voľný čas
Domáci útes ponúka úžasnú podvodné podívanou, či už pri šnorchlovanie, potápanie alebo preskúmavanie hlbín v dvojmiestne miniponorce. Len 20 minút jazdy od rezortu sa nachádza ďalšia výborné potápačské lokality. Rezort organizuje certifikované potápačské kurzy PADI.
 
Vodné športy sú samozrejmosťou: windsurfing, kajaking, plachtenie, wakeboarding, vodné lyžovanie, kitesurfing, morské bôby. Ďalej rybárčenie, romantické plavby pri západe slnka, výlet za delfínmi, súkromné ​​výlety na luxusnej jachte alebo na na zákazku vyrobené tradičné lode "Bahtheli".
 
Tenis si tu môžete zahrať v jedinej krytej hale na Maldivách, golfistom je k dispozícii golfové ihrisko s niekoľkými jamkami a golfovú akadémiou. Pokojné prostredie ostrova je ako stvorené pre cvičenie jogy. Ďalej je tu možné hrať plážový volejbal, squash alebo stolný futbal. Pre horolezcov je pripravená lezecká stena.
 
Pre Vaše deti je tu detský klub LHA Vela (Malá korytnačka), kde sa môžu stretnúť so svojimi rovesníkmi z rôznych kútov sveta. Je tu aj knižnica a obchod so suvenírmi.
 
Unikátny nad vodou postavené kúpele SPA My Blend by Clarins parížskej skupiny Clarins Group sú jediné svojho druhu na Maledivách a až štvrté na svete. Ponúka niekoľko programov, napr. Detoxikačné, novomanželské a relaxačné.
Popis hotelu a pokojů: 
Plážové vily s bazénom
Plážové vily sú jednospálňové, napriek tomu však veľmi priestranné. V hlavnej miestnosti je okrem postele typu king-size denná relaxačná časť s pohovkou, konferenčným stolíkom a zavesenú hojdačkou. V zadnej časti vily je kúpeľňa, záhradka, polootvorené kúpeľňa s vaňou a relaxačnými lehátkami a vonkajšia sprcha. V prednej časti je terasa s bazénom (36m2), zastrešený pavilón s jedálenským stolom a lehátkami a vonkajšia sprcha.
 
Deluxe plážové vily s bazénom
Deluxe plážové vily sú obdobné ako plážové vily, navyše majú oddelená priestranná obývacia izba (33m2).
.
Vodné vily Sunrise s bazénom
Vodné vily Sunrise sú umiestnené nad pokojnú lagúnou, majú výhľad na oceán a ráno z nich môžete pozorovať východ slnka. Pozostávajú zo spálne, samostatnej obývacej izby a veľkej kúpeľne (37m2) s kruhovou vaňou. Na terase je jedálenský stôl, bazén, ležadlo a lehátka. Z terasy je po schodíkoch priamy vstup do vody.
 
Vodné vily Sunset s bazénom
Sunset vily sú obdobné ako vily Sunrise, k obývacej izbe je pripojená kuchynka s barovým pultom. Na terase je tiež bazén (29m2). Sunset vily majú terasy situované na západ.
 
Plážové domy s bazénom
Plážové domy majú dve spálne a sú tak predurčené pre pobyty rodín alebo skupiniek 4 priateľov. Sú to prakticky prepojené dve plážové vily, kedy v strednej spojovacej časti je veľká obývacia izba a naň nadväzujúce kuchynka s barovým pultom. V týchto domoch je dostatok relaxačných zón pre všetky ich hostí. Pred domom je priestranná terasa s bazénom (55m2) a vonkajšie sprchou, altánok s veľkým jedálenským stolom, barovým pultom s drezom a leňošky
 
Ocean dom s bazénom
Tento dom je umiestnený na konci móla s vodnými vilami. V centrálnej časti domu je veľká obývacia izba (47m2), samostatná kuchyňa, jedáleň a toaleta. V krídlach po stranách je vždy jedna spálňa s vlastnou šatňu, kúpeľňou s kruhovou vaňou a toaletou. Na terase pred spálňou je leňoška. Na spoločnej terase je bazén (37m2) a denné lôžko. Po stranách sú dva altánky - jeden s vírivkou a druhý s pohovkou. Z terasy je po schodoch priamy vstup do vody.
 
Romantická rezidencia s bazénom
V tejto rezidencie môže prežiť naozaj pokojnú dovolenku alebo medové týždne. Rezidencia je postavená na hladinou pokojné lagúny a spojenie s ostrovom je iba loďou. K dispozícii Vám tu bude osobný butler, ktorý sa bude snažiť splniť každé Vaše prianie. V rezidencii je jedna spálňa, veľká obývacia izba, polootvorené jedáleň s kuchyňou, fitness, masážna miestnosť. Na terase je bazén (67m2), 2 pláže s bielym pieskom a palmami, vírivka, pavilón s leňošky a pavilón s jedálenským stolom pre večerné romantické večere.
 
Súkromná rezidencia
Súkromná rezidencia je poschodová vila so štyrmi spálňami predurčená pre skupiny priateľov alebo veľké rodiny. Ubytovať tu je možné až 8 dospelých a 2 deti. Veľkorysé riešenie rezidencie poskytuje dostatok súkromia všetkým jej hosťom a zároveň sú tu spoločenské priestory na ich stretávanie. Všetky spálne majú svoje kúpeľne a toalety. Dve spálne sú situované na prízemí, dve v prvom poschodí rezidencie. Zo všetkých spální je výhľad na súkromnú pláž s bielym pieskom a oceán. Spálne v prízemí majú súkromné ​​záhradky, polootvorenú kúpeľňu s vaňou a relaxačnými lehátkami, a vonkajšiu sprchu. V záhrade je masážna miestnosť s vírivkou a fitness. Pred vilou je bazén (70m2), vonkajšie sprchy, altánok s jedálenským stolom a niekoľko relaxačných zón.