Thulhagiri Island resort - dovolenka Maledivy
Dĺžka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
1 469 EUR
Vhodné pre: 
páry i rodiny s detmi
Transfer: 
rychloloď, 20 minut
Stravovanie: 
V cene zájazdu
  • polpenzia

za príplatok

  • plná penzia
  • all inclusive
Počet izieb celkom: 
55 plážových bungalovov
34 vodných bungalovov
Ďalšie detaily: 
Zájazdy 10 dní / 7 nocí
 
Pobyt v období:Cena zájazdu od:
september - október 20171 721 EUR
november - december 20172 014 EUR
január - apríl 20182 092 EUR
máj - august 20181 469 EUR

 

THULHAGIRI ISLAND RESORT ****

  • mimoriadne pekný malý ostrov
  • pokojná atmosféra
  • transfer rýchloloďou 20 minút
  • dobré podmienky pre šnorchlovanie
  • rezort pre nenáročných

Thulhagiri Island rezort je krásny malý rezort pre tých, ktorí hľadajú predovšetkým pokoj a intimitu malého ostrova. Ostrov obklopujú belostné pláže, tyrkysová lagúna a nádherný koralový útes pre šnorchlovanie. Thulhagiri Island rezort sa nachádza na ostrove o veľkosti 200x160 metrov na atole Severné Malé 13km od letiska.

Popis resortu: 
Thulhagiri Island rezort pripomína zo vzduchu chrobáka - z ostrova s plážovými bungalovmi vybiehajú do tyrkysovej lagúny dva oblúky vodných bungalovov ako krovky.
 
Reštaurácie
Vynikajúce jedlá servírované formou bufetu si môžete vychutnávať obklopení zeleňou v záhradnej reštaurácii alebo na terase s nádherným výhľadom na oceán.
 
Zábava a voľný čas
Okrem leňošenia na pláži, šnorchlovania a potápania sa tu môžete prejsť na katamaráne alebo kanoe, užiť si windsurfing na pokojnú lagúnu, hrať stolný tenis, volejbal, bedminton alebo potrápiť svoje telo v telocvični. K dispozícii sú ďalej masáže a SPA, salón krásy, bazén, obchod so suvenírmi, rybolov, biliard a výlety na blízke ostrovy.
Popis hotelu a pokojů: 
plážové bungalovy
Izby plážových bungalovov sú vybavené nábytkom z masívneho bambusu. Nechýba v nich klimatizácia, minichladnička, televízia so satelitom, prístroj na prípravu kávy a čaju, telefón. Pred bungalovy sú lehátka na opaľovanie.
 
vodné bungalovy
Izby vodných bungalovov sú vybavené obdobne ako plážové bungalovy. V kúpeľni je vaňa. Vodné bungalovy majú terasu s lehátkami na opaľovanie a schodíky s priamym VŠUP do lagúny.