The Sun Siyam Iru Fushi - dovolenka Maledivy
Dĺžka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
2 840 EUR
Vhodné pre: 
páry a rodiny s deťmi
Transfer: 
hydroplán, 50 minut
Stravovanie: 

V cene zájazdu

  • polpenzia

Za príplatok

  • plná penzia
Počet izieb celkom: 
   22 plážových viliek
  111 deluxe plážových viliek
      5 plážových viliek s bazénom
    40 vodných víl
    35 vodných víl Horizon
      5 vodných víl Infinity
      1 Hiden Retreat
      1 Aqua Retreat,
      1 Celebrity Retreat
 
Ďalšie detaily: 

Zájazdy 10 dní/ 7 nocí 

Pobyt v období:Cena zájazdu od:
1.11. - 26.12.20172 840 EUR
27.12. - 7.1.20184 383 EUR*
8.1. - 8.4.20183 279 EUR
9.4. - 31.7.20182 840 EUR
1.8. - 31.8.20183 279 EUR
1.9. - 31.10.20182 840 EUR

 

* V cene nie je zahrnutý povinný príplatok za gala večeru 

THE SUN SIYAM IRU FUSHI *****

  • luxusný rezort nielen pre rodinnú dovolenku
  • zadarmo pobyt pre deti do 12 rokov
  • dobré šnorchlovanie
  • potápačské lokality v okolí
  • výlety na osídlené maldivské ostrovy
  • WiFi zadarmo

The Sun Siya Iru Fushi spája skutočný luxus a zážitok tradičnej maldivskej kultúry. Je to rezort vyhľadávaný potápačmi so širokou ponukou aktivít a zábavy pre deti aj dospelých, vrátane športovísk, detského klubu a detskej sekcie v hlavnom hotelovom bazéne. Nechýba prekrásna belostná pláž. Deti do 12 rokov tu majú pobyt zdarma. Sun Siya Iru Fushi sa nachádza v srdci atolu Noonu na ostrove veľkosti 800x300 a je obklopený radom ostrovčekov s pôvodnými obyvateľmi a ponúka zaujímavé výlety za poznávaním pôvodnej maldivskej kultúry.

Popis resortu: 
Resort Sun Siya Iru Fushi je postavený na ostrove, ktorý je husto zarastený vegetáciou a ktorý príroda obdarila krásnymi plážami. Vily a apartmány sú rozmiestnené na okraji pláže a medzi palmami, na dvoch stranách rezortu sa nachádzajú móla s vodnými vilami.
Transfer z Male hydroplánom umožňuje zažiť krásny vyhliadkový let nad atolami Maledív.
 
 
Reštaurácia
Jedlá a nápoje v rezorte môžete vyberať v jedenástich reštauráciách a baroch ponúkajúcich širokú ponuku formou bufetu aj A la Carte. Ponuka bufetu v hlavnej reštaurácii sa samozrejme každý deň obmieňa, pričom ponúka pokrmy zo všetkých kútov sveta. Ďalšie reštaurácie sú špecializované napríklad na ázijskú alebo stredomorskú kuchyňu či špeciality z grilu. Zaujať vás môže napríklad miestna vínna pivnica a bar pri pláži špecializovaný na šampanské alebo bar pri jednom s bazénov určený pre hostí starších ako 16 rokov.
 
Zábava a voľný čas
dva bazény - hlavný s detskou sekciou a druhý určený len pre dospelých a mladistvých starších ako 16 rokov, tenisové i bedmintonové kurty, stolný tenis, bar na karaoke, biliardy a doskové hry, šnorchlovanie, kitesurfing, windsurfing, plachtenie, jazda na banáne, vodné skútre, široká ponuka možností potápania, detský klub s množstvom aktivít, široká ponuka exkurzií
 
Zadarmo
2 fľaše vody na vilu a deň, ingredience na prípravu kávy a čaju (capsle Nespresso sa do kategórie plážová vila s bazénom platia), WiFi internet vo všetkých vilách a vo verejných priestoroch, výbava na šnorchlovanie, nemotorizované vodné športy, fitness, tenis, bedminton , stolný tenis
Popis hotelu a pokojů: 
Plážová vila
Okrúhla vila ukrytá v tropickej vegetácii pár krokov od pláže. Poskytuje súkromie a bohatstvo vnútorného priestoru, okrem spálne k nej patri vlastný dvorček s dvoma sprchami, vírivkou a ležadlo.
 
Vybavenie víl: klimatizácia, terasa, župany, jedálenský stôl a stoličky, vírivka, kávovar, sušič vlasov, pripojenie na internet, sound-system Boose, televízor, minibar a minichladnička
 
Plážová vila deluxe
Deluxe vila má rovnaké vybavenie ako plážová vila, nachádza sa priamo na okraji pláže. Patrí k nej terasa a malý altánok. Za príplatok je možné objednať vilu na východnej strane ostrova, ktorá dopraje pohľad na východ slnka priamo zo súkromia vily.
 
Plážová vila deluxe s bazénom
V týchto vilách je navyše pred vilou vlastný bazén a vedľa neho plážový altánok.
 
Plážová vila s vnútorným bazénom
Ideálne pre rodiny s deťmi, vilu možno rozdeliť na spálňu a obývací priestor. Vo vnútornej záhrade sa nachádza terasa a oblý bazén, ktorý môžete využívať v maximálnom súkromí.
 
Vodné vily
Vodné vily postavené nad tyrkysovou lagúnou majú v spálni čiastočné presklenú podlahu. Z vonkajšej terasy z lehátkami je výhľad na nekonečný oceán a priamy vstup do vody.
 
Vodné vily Horizon
Vodné vily Horizon majú na vonkajšej terase navyše jacuzzi.