Sun Aqua Vilu Reef
Dĺžka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
2 480 EUR
Vhodné pre: 
páry, svadobnú cestu
Transfer: 
hydroplán, 35 minút
Stravovanie: 

V cene zájazdu

  • all inclusive
Počet izieb celkom: 

14 plážových vil
18 deluxe plážových vil
5 deluxe plážových vil s jacuzzi
5 deluxe plážových vil s bazénom
15 Sunset deluxe plážových vil s bazénom
10 deluxe plážových vil s jacuzzi
20 vodných Reef vil
6 vodných Aqua vil

Ďalšie detaily: 

Zájazdy 10 dní/ 7 nocí

Pobyt v období:Cena zájazdu od:
november  - december2 930 EUR
Vianoce a Nový rok3 600 EUR
január - apríl2 664 EUR
máj - október2 480 EUR

Ceny sa môžu zmeniť v závislosti na aktuálnych cenových akcií rezortu. Pre najvýhodnejšiu ponuku nás kontaktujte.

SUN AQUA VILU REEF *****

 

  • veľmi kľudný, stredne veľký rezort
  • široká ponuka vodných športov 
  • pekný korálový útes
  • vysoká úroveň služieb
  • let hydroplánom
  • krásné pláže a piesočná kosa

Tento rezort sme navštívili

Sun Aqua Vilu Reef je kľudným rezortom zrenovovaným v novembri 2015, ktorého tradičná architektúra sa prelína so sviežimi modernými prvkami. Ostrov je bohato porastený hustou pôvodnou vegetáciou, obklopujú ho nádherné belostné pláže. Priamo pri rezorte sa nachádza korálový útes s veľmi dobrými podmienkami na šnorchlovanie. Ponuka dalších aktivít v rezorte je široká. Sun Aqua Vilu Reef sa nachádza na atole Južné Nilandhe južne od Malé.

Popis resortu: 

Sun Aqua Vilu Reef ponúka ubytovanie v niekoľkých typoch ubytovania na plážach ostrova aj nad vodou.

Hosťom je k dispozici niekoľko reštaurácií a barov, SPA, centrum vodných športov a pre najmenších návštevníkov je tu dobre vybavený detský klub.

Reštaurácie

Reštaurácie v rezorte ponúkaju radu pokrmov maledivskej kuchyne, pokrmov z rýb a plodov mora a čo možno najviac využívajú potraviny v BIO kvalite.
V rezorte sa nachádzajú 3 reštaurácie a 2 bary.
Reštauráciu AQUA nájdete pri lagúne. Ponúka stravovanie formou bufetu. Pokrmy sú predovšetkým ázijskej a západnej kuchyne. 
Reštaurácia „Well done“ ponúka pokrmy z čerstvých rýb a plodov mora. Nachádza sa pri pláži a poskytuje krásny výhľad na more. Ponuka vybraných vín je široká.
„Island pizza“ pripravuje talianské pokrmy s využitím vybraných a čerstvých ingrediencií.

Zábava a voľný čas

Šnorchlovanie, potápanie, bazén, kánoe, plavba na katamaráne, plachtenie, jazda na banáne, vodné lyže, wake boarding, knee boarding, windsurfing, plavba na drevenej lodi dhoni, plavba pri západe slnka, výlety na osídlené ostrovy, piknik na opustenom ostrove, pozorovanie delfínov, fitness centrum, súkromné hodiny jógy, badminton, tenis, biliárd, stolné hry


Vodné Aqua vily
Priestranné vodné vily aqua majú na vonkajšej drevenej terase malý infinity bazén. Lenošiť môžete v sieti zavesenej nad hladinou lagúny. Z terasy je po schodoch priamy vstup do vody.

Popis hotelu a pokojů: 

Plážové vily

Všetky typy plážových vil majú kruhový pôdorys a sú umiestnené v blízkosti pláže v sviežej tropickej zeleni. Špirálovito zatočená strecha pripomíná morskú mušlu. Jednoduchý svetlý design interiéru je oživený akcentmi tropických žiarivých farieb. Vily majú samostatnú šatňu s toaletným stolíkom. Kúpeľne vil sú polootvorené s vaňou a vonkajšou aj vnútornou sprchou. Pred vilami sú drevené terasy so stolom a kreslami a ležadlá na opaľovanie. Všetky vily majú výhľad na oceán.

Vybavenie vil: posteľ typu king-size, denné lôžko, minibar, prístroj na prípravu kávy a čaju, trezor, televízor

Deluxe plážové vily
Sú obdobné ako plážové vily, pred vilou je naviac tradičná maledivská zastrešená hojdačka hindoli, na ktorej môžete relaxovať a pozorovať tyrkysovú lagúnu.

Deluxe plážové vily s jacuzzi
Sú obdobné ako deluxe vily, na vnútornej záhradke majú naviac jacuzzi, z ktorej môžete pozorovať romantické maledivské nebo plné hviezd.

Deluxe plážové vily s bazénom
Tieto vily sú rovnaké ako deluxe vily, pred vilou majú naviacc veľký 30m2 infinity bazén.

Sun aqua vily s bazénom
Sun aqua vily s bazénmi sú rovnaké ako deluxe plážové vily s bazénmi, sú však umiestnené na strane ostrova poskytujúcej výhľad na západy slnka.

Vodné Reef vily
Reef vily sú vodnými vilami s masážnou vaňou a ležadlami na opaľovanie na vonkajšej drevenej terase. Za príplatok sú k dispozícií Sunset reef vily s výhľadom na západy slnka.