Soneva Fushi, Maledivy
Dĺžka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
4 251 EUR
Vhodné pre: 
páry i rodiny s deťmi
Transfer: 
hydrolán, 35 minút
Stravovanie: 

V cene zájazdu

 • polpenzia (raňajky, večere)

Za príplatok

 • plná penzia (raňajky, obedy, večere)
Počet izieb celkom: 

15 Rehendi vil (182m2)
8 Crusoe vil (235m2)
6 Crusoe vil s bazénom (235m2)
1 Crusoe vila s bazénom a kúpeľmi (235m2)
5 Soneva Fushi vil (395m2)
9 Soneva Fushi vil s bazénom (395m2)
1 Soneva Fushi vila s bazénom a kúpeľmi (395m2
2 Soneva Fushi vila suite (594m2)
6 Soneva Fushi vila suite s bazénom (594m2)
1 Soneva Fushi vila suite s bazénom a kúpeľmi (594m2)
1 Soneva Fushi vila suite a Tree House s bazénom (594m2)
1 Crusoe Suite s jednou izbou a bazénom (544m2)
2 Crusoe Suite se dvomi izbami (649m2)
3 Crusoe Suite s dvomi izbami a bazénom (649m2)
1 Cusoe Suite s dvomi izbami, bazénom a kúpeľmi (649m2)
1 Soneva Fushi Jungle Reserve, 4 izby v domčekoch nad zemou, bazén

Ďalšie detaily: 

Zájazdy do Soneva Fushi 10 dní/7 nocí

> zľavy na ubytovanie, stravovanie a transfer pre deti do 12 rokov
> stravovanie pre deti do 7 rokov zdarma

SONEVA FUSHI BY SIX SENSES ******

 • unikátny riedko zastavaný rezort
 • luxus v súlade s prírodou
 • jedinečnosť na každom kroku
 • maximálne súkromie
 • pokoj a romantika
 • prírodné materiály
 • reštaurácia v korunách stromov
 • hvezdáreň
 • vily s bazénmi až pre 14 dospelých osôb a 3 deti
 • transfer hydroplánom 35 minút z letiska
 • výborné šnorchlovanie a potápanie
 • rozmanitá zábava pre deti

Majitelia tohoto neokázalo luxusného rezortu propagujúceho návrat k prírode moderným spôsobom, sa rozhodli nevydať sa cestou maximálneho zastavania ostrova a na jednom z najväčších ostrovov Maledív postavili v pôvodnej hustej vegetácii iba 65 víl, čo je zárukou pokoja a súkromia pre všetkých hostí. Rezort je vystavaný v štýle Robinsona Crusoa - v čo najväčšej miere boli použité prírodné materiály, ako hrubo opracované drevo, konáre, kameň. V korunách stromov je reštaurácia, ku ktorej sa ide po lanovom moste. Veľký dôraz sa kladie na ekológiu a recykláciu. Rezort má vlastnú zeleninovú záhradu a hvezdáreň. Ostrov sa nachádza na atole Baa severne od Malé a jeho rozmery sú 1400x380 metrov.

Popis resortu: 

Rezort pozostáva z vil, ktoré ubytujú najmenej 3 dospelé osoby a maximálne 14 dospelých osôb a 3 deti. Väčšina niekoľkoizbových vil s bazénmi je vhodná na trávenie spoločnej dovolenky pre viacero rodín alebo skupinu priateľov. Vily sú umiestnené na okrajoch ostrova pri pláží v hustej pôvodnej vegetácii, ktorá zaisťuje všetkým hosťom dostatočné súkromie. Ostrov obklopuje jeden z najkrajších maledivských koralových útesov a rezort organizuje potápačské výpravy k ďalším 30 potápačským lokalitám v okolí. Zaujímavé informácie o podmorskom živote Vám podá morský biológ, ktorý je v rezorte k dispozícii. Ostrov, ktorý patrí k najväčším na Maldivách, môžete preskúmať na zapožičaných bicykloch. V ubytovaní s kúpeľmi je v cene ubytovania zahrnutá jedna kúpeľná procedúra pre dve osoby denne. Dovolenka v tomto rezorte bude rozhodne patriť k tým nezabudnuteľným.

Reštaurácia

Stravovanie v tomto rezorte bude výnimočným pôžitkom pre všetky Vaše zmysly. Vybrané lahôdky svetových kuchýň sa servírujú v reštauráciách s piesočnou podlahou, koktaily si môžete vychutnať v sieťach napnutých v rámoch nad vodou, večeru si môžete vychutnať pri sviečkach na pláži alebo si ju nechať priniesť do vily. Špecialitou rezortu je reštaurácia postavená v džungli nad korunami stromov a banánovníkov s lanovým mostom. Je tu aj vínna pivnica so 7000 fľašami vína. Na raňajky sú ponúkané domáce marmelády a osviežiť sa môžete až šesťdesiatimi druhmi domácej zmrzliny a sorbetov.

Popis hotelu a pokojů: 

Interiéry vil sú zariadené dizajnovým rustikálnym dreveným nábytkom. Pri konštrukcii nábytku boli použité silné kmene stromov, drevené fošne aj vetvy. Všetko plastové zariadenie je dômyselne ukryté vo vnútri skriniek a zásuviek. V súlade s heslom rezortu "No news, no shoes" nie je štandardným vybavením vil televízor. Je však možné oň požiadať na recepcii. Všetky Vaše požiadavky splní sluha, ktorý Vám bude vždy k dispozícií v dvojspálňovom ubytovaní, Soneva retreat a Jungle Reserve.

Vybavenie vil
klimatizácia, stropný ventilátor, telefón, trezor, minibar, CD a DVD prehrávač, ďalekohľad, polootvorená kúpeľňa s vaňou a vonkajšou sprchou, terasa s posedením a ležadlami na opaľovanie,
WiFi na požiadanie.

Zábava a voľný čas

Široká ponuka zábavy je pripravená ako pre dospelých, tak pre deti predškolského veku. Vyberať si môžete z týchto aktivít:
šnorchlovanie, potápanie, vodné lyžovanie, wakeboarding, kanoe, plachtenie, windsurfing, piknik v štýle Robinsona Crusoe na opustenom ostrove, pozorovanie delfínov pri západe slnka, kino Paradiso pod širým nebom, masáže, kúpele, tenis, stolný tenis, fitness, volejbal, jóga, rybolov a veľký rybolov, obchod so suvenírmi a ďalšie.