One and Only Reethi Rah, Maledivy
Dĺžka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
4 074 EUR
Vhodné pre: 
páry a rodiny s deťmi
Transfer: 
hydroplán, 25 minut
Stravovanie: 
V cene zájazdu
  • raňajky
Ďalšie stravovanie
  • výberom z jedálneho lístka v reštauráciách v rezorte
Počet izieb celkom: 
49 plážových víl (135m2)
30 plážových viliek s bazénom (165m2)
6 duplex plážových víl (z toho 4 s bazénom)
7 grand plážových viliek s bazénom (322m2)
30 vodných víl (149m2)
2 grand vodné vily s bazénom (241m2)
 
Služby zdarma:
 
služby butlera 24 hodín denne
vybalední a zabalenie batožiny
denne čerstvé ovocie
balená minerálna voda
ponuka čaju a espressa
pranie bielizne pre deti mladšie ako 2 roky
uvítací balíček pre deti
Ďalšie detaily: 

Zájazdy 10 dní/ 7 nocí

Pobyt v období:Cena zájazdu od:
v hlavné sezóne4074 EUR
mimo hlavnú sezónu5839 EUR
 
Uvedené ceny neobsahujú špeciálne cenové akcie a zľavy ponúkané rezortom.
Pre presnú kalkuláciu zájazdu vo Vami požadovanom termíne nás kontaktujte.

ONE AND ONLY REETHI RAH ******

  • luxusný rezort, jeden z najväčších v krajine
  • vynikajúci servis prvotriedneho rezortu
  • bezchybné krivky belostných pláží
  • pokojná tyrkysová lagúna
  • široká ponuka služieb a zábavy
  • špeciálne zábavné programy pre deti

One and Only Reethi Rah patrí k špičkovým rezortom na Maldivách. Luxus, štýl, elegancia a dokonalosť sú hlavnými charakteristikami rezortu One and Only Reethi Rah a jeho bezchybných 6km dlhých belostných pláží. Široká ponuka služieb a zábavy predurčuje tento rezort na trávenie aktívnej dovolenky. Rozľahlé plážové a vodné vily a súkromie pláže však poskytujú zároveň dostatok súkromia a pokoja pre relaxáciu v tropickom raji. Resort One and Only Reeth Rah sa nachádza na atole Severné Malé na ostrove s rozmermi 2000x450 metrov.

Popis resortu: 
Ostrov, na ktorom je rezort One and Only Reethi Rah postavený, aj jeho pláže boli z väčšej časti vybudované ľudskou rukou. Všetko je preto tak dokonalé. V polovici ostrova bol vybudovaný kanál, ktorým voľne prúdi morská voda. Vzhľadom k veľkosti ostrova majú hostia k dispozícii bicykle a elektromobily. Resort One and Only Reethi Rah je pre náročných - všetko je tu precízne, dokonalé a luxusné.
 
Reštaurácia
Elegantná hlavná hotelová reštaurácia Reethi Rah s podlahou z lešteného dreva (pre vstup je vyžadovaná obuv) sú raňajky, obedy a večere. Menu obsahuje všetky chute sveta, od kuchyne ázijskej po stredomorskú.
 
Rah bar umiestnený pri hlavnom bazéne podáva čerstvé šaláty, snacky, ľahké občerstvenie, nealkoholické nápoje vrátane čerstvých džúsov a nízkokalorických smoothie z exotického ovocia a zeleniny. Večer si tu pri živej hudbe môžete vychutnať pohárik studeného Martini, exotických koktejlov alebo šumivého šampanského. Tu je tiež vyžadovaný vstup v obuvi.
 
Reštaurácia Tapasake podáva iba večere a je tu nutná rezervácia. Menu pozostáva z japonského sushi a sashimi, saké a výberu kvalitných vín. Vonkajšia časť reštaurácie umožňuje vychutnávať si pokrmy pod šírym nebom. Vyžadovaný je spoločenský odev a obuv.
 
Ležérne reštaurácie Fanditha s piesočnou podlahou v severnom výbežku ostrova servíruje pokrmy arabskej kuchyne výberom z jedálneho lístka. Na pitie je podávaný výber najlepších ružových vín a šampanského. Sú tu organizované tematické večery, kedy sú podávané pokrmy kuchýň stredného východu, a DJ party pod holým nebom. K odpočinku pozývajú pohodlné diván, leňošky z bambusového dreva s mäkkými vankúšmi, arabské koberce alebo drevené hojdačky.
 
Čerstvé grilované špeciality a ďalšie lahodné pokrmy si môžete vychutnať pod holým nebom v tropickej záhrade obklopenej bujnou vegetáciou v reštaurácii Chef's Garden. Otvorené je iba na večere.
 
Zábava a voľný čas
veľká ponuka vodných športov vrátane parasailingu a vodného lyžovania, šnorchlovanie, big game rybolov, plavba za delfínmi, exkurzie na okolité ostrovy, plavby pri západe slnka, niekoľko bazénov a bazén len pre deti, tenis, horolezecká stena, golfový simulátor, kreatívne štúdio, obchod s oblečením a suvenírmi, každodenný špeciálne programy pre deti od 4 do 9 rokov a od 9 do 11 rokov, baby sitting.
Popis hotelu a pokojů: 
Plážové vily s bazénmi
Tieto vily sú rovnaké ako plážové vily, pred vilou je navyše bazén (23m2).
 
 
Plážové vily Grand
Plážové vily Grand sú najväčšie na ostrove. Sú obklopené sviežou tropickou zeleňou a majú súkromné ​​pláže. Vily pozostávajú z dvoch spální, oddeleného obývacej izby a jedálne, veľké luxusné kúpeľne s vaňou pre dvoch. Pred vaňou je priestranná veranda s jedálenským stolom pre romantické večere, bazén (50m2), lehátka so slnečníkom a veľké denné lôžko.
 
 
Duplex plážové vily s bazénmi
Duplex plážové vily sú ideálne pre rodiny s väčšími deťmi. Sú to dve samostatné plážové vily postavené 5 metrov od seba a spojené vonkajším chodníkom. Každá vila má svoju verandu a vonkajšiu sprchu, bazén (23m2) je spoločný.
 
 
Vodné vily
Vodné vily sú rovnaké ako vily plážové, sú postavené na pokojnú vodou tyrkysové lagúny a pozdĺž celej terasy je nad vodu zavesená sieť pre relaxáciu. Z terasy je po schodoch prístup do vody lagúny.
 
 
Vybavenie víl: televízia s plochou obrazovkou a satelitom, DVD / CD prehrávač, dokovacia stanica pre iPod, minibar, luxusná kúpeľňa s veľkou vaňou, luxusné 30cm vysoké matrace a kvalitné uteráky a obliečky z egypské bavlny