Dĺžka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
3 720 EUR
Vhodné pre: 
páry, svadobnú cestu
Transfer: 
rychloloď 35 minút
Stravovanie: 

V cene zájazdu

 • raňajky

Ďaľšie stravovanie

 • polpenzia
 • plná penzia
Počet izieb celkom: 

13 Vil Ocean house (300m2)
  6 vil Beach house (300m2)
  1 dvojlôžková rezidencia (600m2)

Ďalšie detaily: 

Zájazdy 10 dní/ 7 nocí

Pobyt v období:

Cena zájazdu od:         
hlavná sezóna, dom Ocean4810 EUR
mimo hlavnú sezónu , dom Ocean3720 EUR

Resort ponúka zľavy za včasnú rezerváciu a noci zdarma.
Pre presnú kalkulaciu zájazdu nás kontaktujte.

NALADHU MALDIVES *****

 • luxusnÝ malý resort
 • maximálne súkromie
 • špičkové služby
 • pokojná dovolenka
 • svadobná cesta
 • romantika
 • korálové záhrady
 • šnorchlovanie
   

Adaaran Select Meedhupparu - zájezdy

Naladhu Maldives je malým luxusným rezortom ideálnym pre pokojnú dovolenku alebo svadobnú cestu. Na ostrove je len 20 priestranných víl s vlastnými bazénmi a vďaka ich orientácii tu nájdete maximálne súkromie. Hosťom Naladhu je k dispozícii komorník. Všetky služby sú tu špičkové, piesok žiarivo biely a voda krištáľovo čistá. Resort Naladhu Maldives susedí s rezortmi Anantara Dhigu a Anantara Veli, ktorých služby a reštaurácie môžu hostia Naladhu tiež využívať. Resort je postavený na ostrove s rozmermi 260x130 metrov na atole Južné Malé.

Popis resortu: 
Rezort Naladhu ponúka ubytovanie vo vilách a domoch Ocean a plážových domoch. Všetky kategórie ubytovania majú vlastný bazén.
Vily a domy Ocean sú umiestnené na východnej strane ostrova na vonkajšej strane atole. Z víl a domov je úchvatný priamy výhľad na oceán, pred vilami je nadvodná terasa. Nie je tu piesočná pláž, čo prispieva k dokonalému súkromua vo vilách a vo vonkajších častiach víl. Pláž s belostným pieskom a tyrkysová lagúna sa nachádza na druhej strane ostrova (vzdialenosť 130 metrov). Domy Beach house sú postavené na severnej a južnej strane ostrova pri piesočných plážach V rezorte je jedna reštaurácia a jeden bar.
 
Reštaurácia
Všetky Vaše chute je pripravená uspokojiť ležérne reštaurácie The Living Room s výhľadom na lagúnu. Šéf kuchár Vám pripraví grilovanie na terase vily, na pláži pod hviezdami alebo na inom romantickom mieste. Na jedálnom lístku nie je Vaše obľúbené jedlo? Šéfkuchár Vám ho pripraví s kreativitou jemu vlastnou.
Po moste nad lagúnou sa môžete vydať do reštaurácií v susednom rezorte Anantara Veli alebo sa nechať previezť loďou do neďalekého rezortu Anantara Dhigu.
 
Zábava a voľný čas
šnorchlovanie, potápanie, bazén, vodné športy, volejbal, bedminton, rybárčenie, fitness, plavba na katamaráne, windsurfing, kajak, výlety na blízke ostrovy a do Malé, SPA, sauna a salón krásy, biliard, živá hudba
Popis hotelu a pokojů: 
Vily Ocean s bazénom
Vily Ocean sú orientované na východnú stranu ostrova, zvonku atolu. Pred vilami nie je piesočná pláž, je tu však maximálne súkromie. Vily pozostávajú zo spálne zariadené v koloniálnom štýle s prvkami moderny, bazéna a slnečnej terasy s výhľadom na oceán. Vily ubytujú max. 2 dospelé osoby.
 
Vybavenie vil: posteľ typu king-size, denné lôžko, klimatizácia, stropný ventilátor, minibar, prístroj na prípravu espressa, telefón, LCD televízor so satelitom, iPod a CD prehrávač, audio systém Bose, WiFi internet, trezor, vinotéka, knižnica, internet
 
Domy Ocean s bazénom
Domy Ocean majú navyše oproti vilám Ocean na terase zastrešený altánok pre denné relaxáciu alebo romantické večere. Bazén má plochu 35m2 a je u neho vodopádový sprcha a parná komora.
 
Plážové domy s bazénom
Plážové domy sú postavené po troch na severnej a južnej strane ostrova pri pláží. Ubytujú max. 2 dospelých a 1 dieťa. Plážové domy sú obdobné ako domy Ocean s tým rozdielom, že sú priamo pri pláží na strane s pokojnou lagúnou.