Medhufushi island resort, dovolenka Maledivy
Dĺžka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
2 019 EUR
Vhodné pre: 
páry i rodiny s deťmi
Transfer: 
hydroplán, 40 minut
Stravovanie: 

V cene zájazdu

  • polpenzia (raňajky, večere)

Za príplatok

  • plná penzia (raňajky, obedy, večere )
  • all inclusive
Počet izieb celkom: 
Celkom izieb:
 
14 plážových dvojvil
44 plážových viliek
   8 suit v plážových vilách (196m2)
44 vodných víl
   2 vodné suity v lagun
Ďalšie detaily: 

Zájezd 10 dní/ 7 nocí

Pobyt v období:Cena zájázdu od:
1.5. - 15.7.20152000 EUR
16.7. - 31.8.20152338 EUR
1.9. - 31.10.20152218 EUR
 
* V cene nie je zahrnutý príplatok za štedrovečernú a silvestrovskú večeru
 
Pre presné nacenenie zájazdu vo Vami požadovanom termíne nás kontaktujte.

MEDHUFUSHI ISLAND RESORT ****+

  • menšÍ pokojný rezort
  • vhodný pre romantickú dovolenku alebo svadobnú cestu
  • vynikajúce podmienky na šnorchlovanie
  • ubytovanie v autentických tropických vilách
  • transfer cca 40 minút hydroplánom

Medhufushi Island rezort je pokojnou oázou relaxu zariadenú v autentickom maldivskom štýle. Ostrov Medhufushi je husto porastený vegetáciou a ponúka tak ozajstné súkromie ako stvorené na odpočinok. V okolí rezortu sa nachádza rad výnimočných potápačských lokalít a v bezprostrednej blízkosti koralový útes poskytujúce skvelé podmienky na šnorchlovanie. relaxáciu môžete zavŕšiť v miestnom welness postavenom na lagúne. Medhufushi Island rezort sa nachádza na atole maam južne od Malej. Rozmer ostrova je 750x230 metrov.

Popis resortu: 
Medhufushi Island rezort je určený pre pokojnú dovolenku so širokou ponukou zábavy a služieb. Ubytovanie v plážových vilách so strechami z palmových listov s kompletným vybavením a výhľadom na more alebo záhrady. Belostná pláž a veľký bazén pozývajú k odpočinku.
 
Reštaurácia
Hlavná rezortný reštaurácie Malafayi umiestnená vedľa bazéna s výhľadom na tyrkysovou lagúnu servíruje raňajky, obedy a večere formou bufetu. Pokrmy sú ovplyvnené kuchyňami celého sveta.
V restauce Alfresco si môžete užívať širokej ponuky špecialít z jedálneho lístka pri západe slnka. Koktaily a značkový alkohol môžete popíjať vo Vilu bare postavenom nad tyrkysovú hladinou s výhľadom na lagúnu a pláž.
 
Zábava a voľný čas
windsurfing, plavba na katamaráne, kanoe, plachtenie, stolný tenis, volejbal, fitness, biliard, internet za poplatok, potápanie, šnorchlovanie, SPA
 
Popis hotelu a pokojů: 
Plážové dvojvily (129m2)
Dvojvily s výhľadom na pláž sú rozmiestnené po celom ostrove. Vily sú zariadené veľkou posteľou King size alebo dve oddelenými lôžkami. Podlaha a nábytok sú z dreva. Súčasťou vily je vonkajšia sprcha, terasa s posedením a zavesená maldivská hojdačka na terase. Dvojvily sú vhodné pre rodiny s deťmi.
 
Plážové vily (80m2)
Plážové vily sú sú samostatné, tiež rozmiestnené po celom ostrove s výhľadom na pláž. Vybavenia a príslušenstva je rovnaké ako u dvojvil.
 
Plážové suity (196m2)
Plážové suity sú dve prepojené plážové vily s rozšírenú vonkajšou terasou. Výhľad je na pláž. Vybavenie je rovnaké ako u predchádzajúcich víl, v kúpeľni je navyše vaňa.
 
Vodné vily (68m2)
vodné vily sú postavené na koloch nad vodnou hladinou. Presklená stena umožňuje nádherný výhľad na oceán priamo z postele. Kúpeľne víl sú vybavené sprchou a vaňou. Z priestrannej terasy so zavesenou maledivskú hojdačkou vedú pohodlné schodíky do tyrkysovej lagúny.
 
Vodné suity v lagúne (96m2)
Vodné suity v lagúne sú vzdialené ďalej od pláže a nemajú prístup na pláž suchou nohou. Prevoz na ostrov je zaistený privátne loďou Dhoni. Priestranné kúpeľne suit sú vybavené veľkou vaňou pre 2 osoby s výhľadom na oceán a vonkajšie sprchou. Suity majú vonkajšie posedenie a priestrannú slnečnú terasu. Suity sú vhodné pre novomanželov