Makunudu Island resort, Maledivy
Dĺžka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
2 106 EUR
Vhodné pre: 
páry i rodiny s deťmi
Transfer: 
rýchloloď, 50 minút
Stravovanie: 

V cene zájazdu

  • polpenzia

Za príplatok

  • plná penzia
  • all inclusive
Počet izieb celkom: 

36 plážových bungalovov

Ďalšie detaily: 

Zájazdy 10 dní/ 7 nocí

Pobyt v období:Cena zájezdu od:
1.8.-31.10.20162106 Eur
1.11.-20.12.20162723 Eur
21.12.-10.1.20173352 Eur
11.1.-14.4.20172626 Eur
15.4.-31.10.20172272 Eur
 
Pre presnú kalkuláciu zájazdu nás kontaktujte.

MAKUNUDU ISLAND RESORT ***+

  • MALÝ POKOJNÝ RESORT V PRÍRODNOM ŠTÝLE
  • ŠIROKÉ BELOSTNÉ PLÁŽE
  • DOMÁCI KORÁLOVÝ ÚTES PRE ŠNORCHLOVANIE
  • POTÁPAČSKÉ LOKALITY V OKOLÍ
  • UBYTOVANIE V BUNGALOVOCH PRIAMO NA PLÁŽI

Makunudu Island Resort - zájezdy

Makuudu Island rezort je malým kúzelným ostrovom husto porasteným zeleňou a výbornou voľbou pre tých, ktorí o dovolenke netúžia po nezmerné ponuke aktivít a zábavy a chcú si predovšetkým oddýchnuť od každodenného zhonu. Makunudu je rezort v prírodnom štýle a ponúka pokoj, dobré podmienky pre šnorchlovanie, niektoré výlety a aktivity zadarmo. Makunudu ctí maldivskej heslo "Žiadne topánky, žiadne správy" - televíziu v izbách tu nenájdete. Resort Makunudu sa nachádza na ostrove s rozmermi 300x130 metrov na atole Severné Malé, 35km od hlavného mesta Malé.

Popis resortu: 
Makunudu Island rezort pozostáva z plážových bungalovov, reštaurácie a baru. Jednotlivé plážové bungalovy sú rozmiestnené v tieni svieži tropickej zelene s výhľadom na pláž. V tomto rezorte panuje pohodová pokojná atmosféra
 
Reštaurácia
Všetky jedlá sú podávané v jedinej rezortný reštaurácii Ara Iru. Alkoholické a nealkoholické nápoje si môžete vychutnať v Sand bare.
 
Zábava a voľný čas
šnorchlovanie - výbavu na šnorchlovanie tu požičiavajú neobmedzene zadarmo, potápanie, škola potápania - úvodná lekcia potápania zdarma, zadarmo je aj jeden šnorchlovacie výlet a jeden nočný rybolov, vodné lyžovanie, windsurfing, plavba na katamaráne a tradičné lode dhoni, plavba loďou s preskleným dnom, volejbal, bedminton, stolný tenis, stolové hry, výlety na okolité ostrovy a do rybárskej dediny, podvečerná rybolov, výlet za delfínmi, piknik na opustenom ostrove, grilovanie pri splne, výlet do Male
Popis hotelu a pokojů: 
Plážové bungalovy
V súlade s prírodným charakterom ostrova sú izby bungalovov so strechami z palmových listov vybavené nábytkom z dreva a prírodnými materiálmi. Drevená je aj podlaha.
 
Vybavenie izieb: spálňa s posteľou veľkosti king size alebo oddelenými posteľami, ratanový stôl a kresielka, písací stôl, polootvorené kúpeľňa so sprchou, sušič vlasov, mini bar, trezor, telefón. V izbách nie je televízia, v rezorte je však televízna miestnosť.