Maalifushi by COMO - dovolenka Maledivy
Dĺžka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
2 995 EUR
Vhodné pre: 
páry aj rodiny s deťmi
Transfer: 
lietadlo+loď, 35+25min
Stravovanie: 

V cene zájazdu

  • raňajky
Ďalšie stravovanie
  • polpenzia
  • plná penzia
Počet izieb celkom: 
6 záhradných izieb (72m2)
14 plážových suit s bazénom (101m2)
9 plážových viliek s bazénom (116m2)
17 vodných suit s bazénom (107m2)
13 vodných víl s bazénom (120m2)
1 vodná vila Maalifushi s bazénom (213m2)
2 vodné vily COMO s bazénom (408m2)
Ďalšie detaily: 

Zájazdy 10 dní/ 7 nocí

Pobyt v období:Cena zájazdu od: 
mimo hlavnú sezonu2995 EUR
 
Rezort ponúka zľavy za skorú rezerváciu a noc zadarmo.
Pre presnú kalkuláciu zájazdu a kalkuláciu v ďalšom období nás kontaktujte.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MAALIFUSHI BY COMO *****

  • elegantné vzdušné vily
  • špičkové služby
  • priateľská atmosféra
  • výborné šnorchlovanie
  • potápačské lokality
  • krásne pláže

 

Adaaran Select Meedhupparu - zájezdy

Maalifushi by COMO je novým luxusným rezortom postaveným na menšom ostrove porasteným pôvodnou hustou tropickou vegetáciou. Svieži koloniálny dizajn víl s nádychom japonského minimalizmu, belostné pláže, krištáľovo čistá voda oceánu s bohatým podmorským životom, priateľský personál, výborné služby a lahodné pokrmy uspokoja aj náročných hostí. Maalifushi by COMO sa nachádza na atole Thaa v južnej časti Maledív na ostrove s rozmermi 600x160 metrov.

Popis resortu: 
Rezort Maalifushi by COMO bol otvorený v júli 2014 a je vôbec prvým rezortom vybudovaným na atole Thaa v južnej časti Maldív 200km od Malé. Maalifushi by COMO je vďaka pôvodnej ostrovnej hustej vegetácii zelenou oázou uprostred nekonečného Indického oceánu. Oceán tu prekypuje podmorským životom, bývajú tu k videniu neškodné žraloky útesové, žraloky Kladivák, žraloky veľrybie, manty a veľké množstvo rýb a koralov. Pri ostrove sú od mája do septembra veľmi dobré podmienky pre surfovanie.
 
Maalifushi by COMO ponúka ubytovanie vo vilách na pevnine a vo vodných bungalovoch nad vodou. Vzdušné elegantne zariadené izby a vily s podlahami z teakového dreva a veľkými oknami siahajúcimi od podlahy k stropu Vám naplno umožnia užiť si pokojnú dovolenku v tropickom raji. Hosťom plážových a vodných víl s bazénmi, vodné vily Maalifushi s bazénom a vodných vily COMO s bazénom je k dispozícii komorník 24 hodín denne.
 
reštaurácie
Reštaurácia Madi s výhľadom na oceán je celodenná reštaurácia, ktorá kreatívne využíva tradičné miestne tropické suroviny na prípravu pochúťok maledivských, stredomorských, thajských a indonézskych.
Japonská reštaurácia Tai je fine dining reštaurácia, kde si môžete vychutnať sushi pri vnútornom bare alebo morské plody na romantickej vonkajšej terase pri sviečkach. Ľahké šaláty, pizzu a morské plody Vám pripraví Thila bar umiestnený pri bazéne.
 
Zábava a voľný čas
šnorchlovanie, potápanie, nadvodné SPA COMO Šambhaly retreat s pavilónom pre jogu a fitness, 44 metrov dlhý bazén, vodné športy, potápanie, obchod so suvenírmi, iPod / DVD / knižnica, WiFi zadarmo v celom rezorte, zadarmo nemotorizované vodné športy, zadarmo zapožičanie výbavy na šnorchlovanie a denne šnorchlovacie výlety
 
-------------------------------------------------- -----------------------------------
 
Vodné vily COMO s bazénom
Tieto nadvodné rezidencie sú vhodné pre rodiny s väčšími deťmi alebo dva páry. V postranných častiach rezidencie sú umiestnené spálne a obývacie izby, čo zaručuje dostatok súkromia pre všetkých hostí. Každé krídlo má svoju vonkajšiu terasu s orientáciou na západ. V strednej časti je potom spoločná obývacia izba, vonkajšia terasa a na nej nadvodný bazén.
Popis hotelu a pokojů: 
Záhradné izby
Záhradné izby sa nachádzajú v centre ostrova v blízkosti pláže a sú obklopené sviežou tropickou vegetáciou zaisťujúcu dostatočné súkromie. K izbám patrí polootvorená kúpeľňa s vaňou a vnútorná a vonkajšia sprcha. Pred izbou je terasa s lehátkami a jedálenským stolom. Izby majú spojovacie dvere a sú vhodné ako pre páry, tak aj pre rodiny s deťmi.
 
Vybavenie všetkých typov ubytovania: posteľ typu king-size, denné lôžko, klimatizácia, stropný ventilátor, minibar, prístroj na prípravu kávy a čaju, telefón, LED televízory so satelitom, CD a DVD prehrávač, internet
 
Plážové suity s bazénom
Plážové suity obsahujú okrem spálňovej časti časť dennej s jedálenským stolom a leňošky. K izbám patrí polootvorená kúpeľňa s vaňou a vnútorná a vonkajšia sprcha. Pred vilou je veľká terasa s lehátkami, bazén a altánok pre dennú relaxáciu. Suity sú umiestnené pri pláži a obklopené sviežou vegetáciou.
 
Plážové vily s bazénmi
Priestranné plážové vily umiestnené pri pláži pozostávajú zo spálne a obývacej izby. Tieto 2 miestnosti možno oddeliť posuvnými dverami. V každej izbe je televízor. K izbám patrí polootvorená kúpeľňa s vaňou a vnútorná a vonkajšia sprcha. Pred vilou je veľká terasa s lehátkami, bazén a altánok pre dennú relaxáciu.
 
Vodné suity s bazénom
Vodné suity sú postavené na koloch nad pokojnou hladinou tyrkysovej lagúny na západnej strane a sú ideálne pre romantickú svadobnú cestu. Na terase, z ktorej vedú schody do vody a z ktorej môžete pozorovať dychberúci západy slnka, je nadvodný bazén, altánok a jedálenský stôl. V priestrannej izbe je veľká posteľ a ďalej denná časť s kreslami, stolíkom a leňošky.
 
Vodné vily s bazénom
Vodné vily sú obdobné ako plážové vily, sú však postavené nad hladinou lagúny. Obývaciu izbu je možné oddeliť od spálne posuvnými dverami a vytvoriť tak spálňu pre deti.
 
Vodná vila Maalifushi s bazénom
Vodná vila Maalifushi je dvojspálňová vila postavená na konci móla a predurčená na pobyt rodín. Okrem spální, ku ktorým patria samostatné šatne a kúpeľne, vila obsahuje v strednej časti medzi spálňami priestrannú obývaciu izbu s pohovkou a jedálenským stolom, kuchyňu a študovňu. Na terase pred vilou je veľký nadvodný bazén a altánok.