Maafushivaru - dovolenka Maledivy
Dĺžka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
2 650 EUR
Vhodné pre: 
páry, svadobnú cestu
Transfer: 
hydroplán, 25 minut
Stravovanie: 
V cene zájazdu
  • plná penzia
za príplatok
  • all inclusive
Počet izieb celkom: 
24 plážových víl (112m2)
   2 plážové vily s bazénom (250m2)
22 vodných víl (100m2)
Ďalšie detaily: 

Zájazdy 10 dní/ 7 nocí

Pobyt v období:Cena zájazdu od:
hlavná sezóna3779EUR
mimo hlavní sezónu2650EUR

 

MAAFUSHIVARU *****

  • romantický rezort
  • plážové a vodné vily
  • výborné šnorchlovanie
  • potápačské lokality
  • krásne pláže

Romantický rezort Maafushivaru bol úplne zrenovovaný a znovu otvorený v roku 2010. Z jednej strany rezort bezprostredne lemuje koralový útes, z druhej sa rozprestiera plytká lagúna - jedinečná kombinácia umožňujúci ako šnorchlovať, tak si užívať plávanie v prehriatej vode lagúny. Resort Maafushivaru sa nachádza v južnej časti atolu Ari a rozmer ostrova je 180x220 metrov. Do 31.10.2015 ubytováva tento rezort iba dospelých hostí.

Popis resortu: 
Resort Maafushivaru je tvorený 48 vilami troch kategórií. Jednoduchá architektúra víl vychádza z tradičného maldivského štýlu, ktorý kombinuje s jednoduchosťou a vzdušnosťou - vily majú strechy z palmového lístia, v reštauráciách je podlaha z bieleho piesku. Na Maafushivaru je jedna hlavná reštaurácia, coffee shop, bazénový bar, vínna pivnica a ďalej SPA, bazén, fitnes a dobrá ponuka pozemných a vodných športov.
 
Reštaurácia
Hlavná vzdušná reštaurácia Cuisine Gallery s terasou s výhľadom na tyrkysovou lagúnu sú raňajky, obedy a večere formou bufetu doplneného o živej varení. Jedlá na večeru je v hlavnej reštaurácii možné si vybrať aj z jedálneho lístka. Možnosť výberu teppanyaki a sushi z jedálneho lístka ponúka tiež nadvodné ázijská reštaurácia 135 ° East.
Na čaj, espresso, kapučíno alebo horúcu čokoládu môžete zájsť do Cofee shopu u knižnice. Osvieženie v podobe džúsov z čerstvého ovocia, koktailov, nealkoholických a alkoholických nápojov Vás čaká v bare pri bazéne. Kolekcia vín z celého sveta uchováva vínna pivnica. Pri romantickej večeri na pláži si môžete vychutnať Päťchodový lobster menu alebo štvorchodové romantické menu. Privátne kuchár vám bude k dispozícii pri romantickej večeri pod hviezdami na neďalekom opustenom ostrove Lonubo.
Popis hotelu a pokojů: 
Plážové vily
Plážové Vily sú obklopené vegetáciou a nachádzajú sa na okraji pláže. K vile patrí plážové ležadlá umiestnená na terase. Vily majú príjemné polootvorené kúpeľne.
 
Plážové vily s bazénom
Vždy dve plážové vily majú spoločný vonkajší bazén. Tieto vily sú vhodné pre rodiny nie skupiny až šiestich priateľov.
 
Vodné vily
Vodné vily sú postavené nad pokojnou hladinou tyrkysové lagúny. Vily majú z terasy priamy vstup do vody. V kúpeľni je okrem dažďovej sprchy vaňa s výhľadom na oceán.
 
Vybavenie vil: posteľ king-size, klimatizácia, ventilátor, televízor s DVD prehrávačom, telefón s medzinárodnou voľbou, dokovacia stanica na iPod, minibar, pressovar, trezor, župany.
 
Zábava a voľný čas
Šnorchlovanie vrátane šnorchlovanie s miestnym bilologem, (zapožičanie výbavy zadarmo), šnorchlovacie výlety na okolité útesy, potápanie, veľký rybolov, paraseiling, plavba pri západe slnka a pod., Nemotorizované vodné športy - kajak, windsurfing, plachtenie na katamaráne, kajak s priehľadným dnom, široká ponuka wellness programov