Lily beach resort - dovolenka Maledivy
Dĺžka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
4 786 EUR
Vhodné pre: 
páry a rodiny s deťmi
Transfer: 
hydroplán 25 minút
Stravovanie: 
V cene zájazdu
 • ubytovanie s platinum all inclusive
 • medzinárodnú letenku vr. tax
 • transfer z letiska Malé do rezortu a späť
 • služby českého delegáta
 • poistenie úpadku CK
Počet izieb celkom: 
65 plážových víl (68m2)
  2 rodinné plážové vily (136m2)
36 vodných víl deluxe (90m2)
16 víl Lagoon (126m2)
   4 vodné suity Sunset (182m2)
Ďalšie detaily: 

Zájazdy 10 dní/ 7 nocí

Pobyt v období:Cena zájazdu od:
Hlavná sezóna6383 EUR
Mimo hlavnú sezónu4786 EUR

Pre presnú kalkuláciu zájazdu vo Vami požadovanom termíne nás kontaktujte.

LILY BEACH RESORT & SPA *****

 • široký plán platinum all inclusive
 • oáza pokoja
 • rozmanitý podmorský svet
 • skvelé šnorchlovanie
 • potápačské lokality v okolí
 • vyhlásená kuchyňa
 • detský klub

Lily Beach je luxusný 5 * oázou pokoja v krásnom prírodnom prostredí. Ostrov je pokrytý hustou vegetáciou. Lily Beach rezort je vďaka neďalekému atolu Ari vyhľadávaný potápači a vzhľadom ku krásnemu koralovému útesu prístupnému priamo z pláže je vyhľadávaný aj milovníkov šnorchlovania. Na Lily Beach nechýba belostná pláž a bohatá ponuka služieb a aktivít pre deti i dospelých. Rezort Lily beach sa nachádza na atole Južné Ari na ostrove s rozmermi 600x110 metrov.

Popis resortu: 
Lily beach rezort prešiel v roku 2009 kompletnou renováciou a ako prvý na Maldivách začal ponúkať tzv. Platinum plan - široké all inclusive vrátane prémiových nápojov, VIP salón v odletovej hale hydroplánov v Malej, široká ponuka služieb v rezorte zdarma, 2 výlety zadarmo už v základnej cene. S platinum all inclusive už Vás na rezortu nečakajú žiadne ďalšie výrazné výdavky. Platí sa zvyčajne motorizované vodné športy a masáže.
 
Lily beach rezort sa stal víťazom ankety cestovateľov servera Tripadvisor Travellers choice 2014 v kategóriách Luxus a Romantika.
 
Reštaurácia
Lily beach je rezortom vyhláseným svojou exkluzívnou kuchyni. Jedlá tu môžete vyberať v štyroch reštauráciách a baroch. Hlavná reštaurácia LilyMaa ponúka pokrmy formou tematických bufetov, ďalej grilované jedlá a nechýba 70 druhov prémiových vín.
Reštaurácia Tamarind ponúka vybrané špeciality indickej a čínskej kuchyne. Reštaurácia Wave servíruje špeciality z rýb a plodov mora - najmä homárov.
Osviežiť nápojmi a ľahkými jedlami sa môžete v 3 baroch.
 
Zábava a voľný čas
V rezorte sa nachádza mnoho zábavných aktivít a vybavenie ako napríklad telocvičňa, centrum vodných športov, osvetlený tenisový kurt, stolný tenis, volejbal a biliard.
Detský klub zaisťuje vonkajšie aj vnútorné aktivity pre najmenších návštevníkov rezortu. Večer vás pobaví živá hudba, tradičné miestne vystúpenie, nočné rybárčenie alebo diskotéka. WiFi internet je zdarma vo všetkých vilách.
Popis hotelu a pokojů: 
Plážové vily
Plážové vily harmonicky splívají s prírodou na ostrove. Obklopuje je bujná vegetácia a snehovo biely piesok. Vonkajšia kúpeľňa s masážnou vaňou je malou oázou v celej vile. Pred vilou sa nachádza súkromná terasa s dvomi lehátkami.
 
Vybavenie: klimatizácia, stropný ventilátor, minibar, kávovar, trezor, internetové pripojenie, televízor s plochou obrazovkou, domáce kino s CD / DVD prehrávačom
 
Rodinné plážové dvojvily
Dve plážové vily spojené vnútornými dverami len pár krokov od pláže. Zariadenie v zmesi maldivského a moderného čistého štýlu. Nechýba polootvorené vonkajšia kúpeľňa s oddelenou sprchou a veľkou masážnou vaňou.
 
Lagoon vily
Vstup do týchto víl je z pevniny a terasa víl je umiestnená nad vodou. Na terase môžete relaxovať v hojdacej sieti, alebo zísť po schodoch rovno do vody. Vybavenie je rovnaké ako v plážových vilách.
 
 
Vodné vily Deluxe
Vodné vily sú postavené priamo nad hladinou oceánu. Chodba víl má čiastočne presklenú podlahu. Na terase sa nachádza súkromný bazén s jacuzzi.
 
Vodné Suite Sunset
V tejto vodnej vile zažijete naozajstný luxus a súkromie. Okrem spálne a otvorené kúpeľne sa tu nachádza aj obývacia izba a terasa so súkromným bazénom (14m2) s vírivkou. V týchto vilách je k dispozícii 24hod servis komorníka.