Kihaa Maldives, Maledivy
Dĺžka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
2 408 EUR
Vhodné pre: 
páry a rodiny s deťmi
Transfer: 
lietadlo+loď, 20+10 min
Stravovanie: 

V cene zájazdu

  • all inclusive
Počet izieb celkom: 
36 plážových víl reserve (77 m2)
34 prestížnych plážových viliek lagoon (89 m2)
18 prestížnych plážových viliek s altánkom (110 m2)
10 vodných víl (150 m2)
  4 rodinné apartmány junior (200 m2)
  4 rodinné apartmány executive (250 m2)
  2 vodné apartmány (270 m2)
  2 rodinné apartmány executive s dvoma spálňami (310 m2)
Ďalšie detaily: 

Zájazdy 10 dní/ 7 nocí

Pobyt v období:Cena zájazdu od:
hlavná sezóna3291 EUR
mimo hlavnú sezónu2724 EUR

V cenách sú započítané zľavy za včasné rezervácie.

Pre presné nacenenie zájazdu nás kontatujte.

KIHAA MALDIVES *****

  • Pokojné LUXUSNÉ DOVOLENKY
  • výborné POTÁPAČSKÉ LOKALITY V OKOLÍ
  • široká ponuka aktivít a služieb
  • rôzne typy UBYTOVANIE
  • ŠIROKÉ belostné pláže
  • KORÁLOVÝ ÚTES DOSTUPNÝ PRIAMO S PLÁŽE
  • DETSKÝ KLUB

Kihaad Maldives - zajazdy

Kihaa Maldives je exkluzívny 5 * rezort na atole Baa neďaleko zátoky Hanifaru (prírodná rezervácia UNESCO) ponúkajúce kombináciu pokojnej dovolenke v luxuse, dlhých belostných pláží, prvotriedneho potápanie, šnorchlovanie a rodinného rezortu s detským klubom. Kihaa Maldives je postavený na ostrove s rozmermi 600x350 metrov. Ostrov je porastený bujnou vegetáciou a jeho veľká časť si zachováva pôvodný prírodný ráz. Kihaad je oázou pokoja a relaxácie.

Popis resortu: 
Kihaad Maldives rezort pozostáva zo 118 víl rozmiestnených v dvoch radoch po obvode rezortu a na priľahlom móle. Prvý rad víl má priamy výhľad na oceán druhá má priechod vegetáciou na pláž. Súčasťou rezortu sú 3 reštaurácie a 2 bary a jeho veľkú časť (až 70%) tvoria pôvodnú vegetácie.
 
Reštaurácia
Jedla môžete vyberať v 3 reštauráciách ponúkajúcich pokrmy najmä európske a ázijské kuchyne. Samozrejmosťou je prvotriedny využitie čerstvých surovín, z ktorých niektoré sa pestujú priamo v rezorte. Reštaurácie majú vnútorné a vonkajšie priestory. V rezorte sa ďalej nachádzajú 2 bary ponúkajúce bezpočet alkoholických i nealkoholických kokteilov, zmrzliny a malých dobrôt z jedálneho lístka.
 
Zábava a voľný čas
potápanie - potápačské lokality na atole Baa (UNESCO), šnorchlovanie - koralový útes dostupný priamo z pláže, centrum vodných športov, bazén s rannými lekciami cvičenie vo vode, tenisové kurty s umelým osvetlením, squash, plážový volejbal, biliard, posilňovňa, detský klub a služba stráženie detí, wellness - masáže, sauna, para, manikúra atď. wifi vo verejných priestoroch, knižnica, služby lekára v rezorte, široká ponuka exkurzií - pozorovanie delfínov, šnorchlovanie a potápanie, výlet do maldivskej dediny, večerné rybárčenie a ďalšie.
 
Vodná vila
Priestranná vila nad hladinou lagúny s veľkým obývacou izbou, ktorý je zároveň spálňou. Z terasy je priamy vstup do vody a na vile patrí súkromný bazén ..
 
Vodný apartmán
Apartmán nad hladinou lagúny s priamym vstupom do mora. Pozostáva z priestrannej spálne, veľkého obývacej izby, kúpeľne s vírivkou a priestranné terasy s vlastným bazénom. Tento typ ubytovania je vhodný pre rodiny i skupiny, ktoré hľadajú priestrannú vilu a zároveň maximálne súkromie. Rozľahlá terasa môže slúžiť nielen na relaxáciu, ale napr. Aj pre večere v súkromí.

 

Popis hotelu a pokojů: 
Plážová vila "reserve"
Priestranná vila zariadená v tradičnom maldivskom štýle. Nachádza sa v páse vegetácie neďaleko pláže. Ponúka priehľad medzi palmami na pláž a more. Súčasťou vybavenia je vonkajší kúpeľňa so samostatnou sprchou a vaňou.
 
Prestížna plážová vila "lagoon"
Vila priamo pri pláži zariadená v tradičnom maldivskom štýle, s veľkým obytným priestorom, ktorý je zároveň spálňou. K vile patrí polootvorené vonkajšia kúpeľňa so samostatnou vaňou a sprchou, terasa pri pláži a nechýba plážové ležadlá.
 
Prestížna plážová vila s altánkom
Priestranná vila s veľkou spálňou a zároveň obývacou izbou, zariadená v tradičnom maldivskom štýle. Súčasťou vybavenia je vonkajší polootvorené kúpeľňa, terasa priamo pri pláži a plážový altánok so sedacou súpravou a stolíkom. Altánok možno využiť na súkromím večeriam pri sviečkach alebo masážam. Vila sa nachádza na západnej strane ostrova, preto umožňuje obdivovať prekrásne západy slnka.
 
Rodinný junior apartmán
Apartmán tvorený dvoma izbami určený pre rodiny s deťmi. Apartmán poskytuje súkromie pre rodičov a zároveň dostatok pohodlia a priestoru pre trávenie rodinnej dovolenky. Nechýba polootvorené kúpeľňa s oddelenou sprchou a vaňou a vlastné terasa. Apartmány sa nachádzajú v druhej rade víl od pláže, preto poskytujú priehľad na pláž medzi palmami.
 
Rodinný apartmán executive
Prvotriedne apartmán s dvoma spálňami a vlastným bazénom pri pláži určený pre rodiny s deťmi alebo malé skupiny. K apartmánu patrí veľká terasa s altánkom, ktorú možno využiť na súkromné ​​večeriam, obývacia izba a samozrejme polootvorené vonkajší kúpeľňa s oddelenou sprchou a vaňou. Nechýba vlastný slnečník s lehátkami ihneď pri pláži. Dva apartmány sú postavené ako susedné v rámci jednej veľkej dvojvily - pre väčšiu skupinu či rodinu možno prenajať celú budovu.