Kandolhu Island - dovolenka Maledivy
Dĺžka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
2 748 EUR
Vhodné pre: 
páry, svadobnú cestu
Transfer: 
hydroplán, 30 minut
Stravovanie: 
V cene zájazdu
  • raňajky
Ďalšie stravovanie
  • večere a lá carte
  • all inclusive a lá carte
Počet izieb celkom: 
6 plážových víl s jacuzzi (85m2)
5 plážových viliek s bazénom (150m2)
8 dvojposchodových víl s bazénom (150m2)
4 vodné vily Ocean (80m2)
7 vodných víl Ocean s bazénom (90m2)
Ďalšie detaily: 

Zájazdy 10 dní/ 7 nocí

Pobyt v období:Cena zájezdu od:
mimo hlavnú sezónu2748 EUR
hlavná sezóna3742 EUR
 
Uvedené ceny obsahujú zľavy za včasné rezervácie a noc zdarma v období mimo hlavnej sezóny a neobsahujú špeciálne cenové akcie a zľavy ponúkané rezortom v priebehu sezóny.
Pre presnú kalkuláciu zájazdu vo Vami požadovanom termíne nás kontaktujte.

KANDOLHU ISLAND *****

  • pokojný rezort na malom ostrove
  • belostné pláže
  • výborné šnorchlovanie
  • vynikajúca kuchyňa
  • romantika
  • dizajnové vily

Kandolhu Island ponúka ubytovanie v iba 30tich vilách, ktorých štýl kombinuje modernú architektúru a prírodné materiály ako drevo a palmové lístie striech. Celý rezort preto budí dojem modernej sviežosti, ktorá je v úplnom súlade s panenskou krásou pláží a pôvodné tropickou vegetáciou. Kandolhu sa nachádza na ostrove o veľkosti 200x150 metrov na atole Severné Ari.

Popis resortu: 
Kandolhu Island rezort je malým komorným rezortom poskytujúcim svojim hosťom dostatok súkromia. Plážové vily sú rozmiestnené pri pláži v bujnej tropickej vegetácii s výhľadom na oceán. Dizajnové vodné vily sú postavené nad pokojnou lagúnou Indického oceánu. Domáci koralový útes poskytuje výborné podmienky pre šnorchlovanie.
 
Reštaurácia
Vaše chuťové bunky sú na Kandolhu pripravené uspokojiť 4 reštaurácie s ponukou a lá carte. Hlavná reštaurácia The Market sa nachádza na brehu mora s uvoľnenou atmosférou. Raňajky formou bufetu doplnená o prípravu pokrmov priamo na mieste na požiadanie. Reštaurácia Olive ponúkne pokrmy talianskej a stredomorskej kuchyne a prostredí pod šírym nebom. Sea Grill sa nachádza priamo na pláži a vychutnať tu môžete mäsa a čerstvé úlovky z mora pripravené na grile. Banzai Vás zavedie do sveta japonskej kuchyne vybraným sushi, sashimi alebo pokrmy pripravenými na teppaniyaky. Okrem reštaurácií môžete využiť aj Vilu bar so širokou ponukou nápojov vrátane veľkej palety kokteilov a uvoľneným prostredím.
 
Zábava a voľný čas
Šnorchlovanie vrátane šnorchlovanie s miestnym bioologem (zapožičanie šnorchlovacie výbavy zadarmo), šnorchlovacie výlety na ďalšie útesy, potápanie, veľký rybolov, parasailing, plavba pri západe slnka a pod., Nemotorizované vodné športy - kajaky, windsurfing, plachtenie na katamaráne, kajaky s priehľadným dnom, široká ponuka wellness
 
Vybavenie vil:
Klimatizácie a stropný vetrák, k dispozícii iPad, reprosouprava pre iPad a iPhone, TV s plochou obrazovkou s ponukou filmov, telefón, mini bar, mini vínna pivnica priamo vo vile, presovar, varná kanvica, elektrický safe, žehlička sa žehliacou doskou, kúpeľňové a plážové uteráky, v kúpeľni je fén, župany, kúpeľňové papuče, nabíjací baterka, zadarmo internetové pripojenie WIFI
Popis hotelu a pokojů: 
Plážová vila s jacuzzi
Plážové vily s jacuzzi s výhľadom na oceán sa nachádza na západnej strane ostrova. Priestranné vily vkusne kombinujú moderný štýl a drevo a hladké línie, čím budí dojem ľahkosti. K vile patrí otvorená kúpeľňa s vírivkou, dvoma umývadlami a dvoma sprchami, raz vonkajší a raz vnútorné. Na verande nechýba denné lôžko, plážové ležadlá a slnečník.
 
Plážová vila s bazénom
Extravagantné vily smerujú na východ. Majú veľkú spálňu a krásny výhľadom na súkromný bazén a modrú lagúnu za ním. V otvorenej kúpeľni pozýva k realxaci veľká vaňa, ďalej tu nájdete leňošku, vnútorné sprchu a sprchu pod otvoreným nebom. Každá vila má vlastnú terasu s denným lôžkom, ležadlami a slnečníkom.
 
Dvojposchodová vila s bazénom
Dvojposchodovej vily sa nachádza na západnej strane ostrova. V prízemí je priestranná kúpeľňa s vonku sprchou, obývacia izba s terasou, na ktorej sa nachádza súkromný bazén. V prvom poschodí budete zaspávať v spálni s výhľadom na oceán. Ďalej sa tu nachádza druhá kúpeľňa a balkón s vonkajší leňošky.
 
Vodné vila Ocean
Tieto elegantné vily sa nachádza priamo nad vodou. Majú priestrannú spálňu s výhľadom na oceán. Výhľad na oceán Vás čaká aj z veľkej kúpeľne s jacuzzi a sprchovacím kútom. Z vonkajšej terasy je po schodíkoch priamy prístup do oceánu.
 
Vodné vila Ocean s bazénom
Týchto 7 vodných víl s výhľadom na západ slnka ponúka to najlepšie na Kandolhu. Každá vila má vlastné prístupové mólo, spálňu so šatníkom a kúpeľňu s posuvnými dverami na terasu. Na terase sa nachádza súkromný bazén a schodíky priamo do oceánu.