Holiday Inn Kandooma - dovolenka Maledivy
Dĺžka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
1 803 EUR
Vhodné pre: 
páry i rodiny s detmi
Transfer: 
rychloloď, 45 minut
Stravovanie: 
V cene zájazdu
 • raňajky
za príplatok
 • polpenzia
 • plná penzia
 • all inclusive
 • all inclusive Premium
Počet izieb celkom: 
44 plážových víl
74 plážových domčekov
19 vodných víl
3 rodinné plážové domčeky
Ďalšie detaily: 

Zájazdy 10 dní/ 7 nocí 

Pobyt v období:Cena zajazdu od:
1.8. - 30.9.20162274 EUR
1.10. - 31.10.20162392 EUR
1.11. - 21.12.20162050 EUR
22.12.2015 - 9.1.20763116 EUR
10.1.-15.4.20172050 EUR
16.4.-31.7.20171802 EUR
1.8.-30.9.20171931 EUR
 
Pre presné nacenenie zájazdu vo Vami požadovanom termíne nás kontaktujte.

 

HOLIDAY INN KANDOOMA ****

 • moderný rezort pre rodinnú dovolenku
 • luxus za rozumnú cenu
 • pokojný rezort na menšom ostrove
 • skvelé potápanie a šnorchlovanie
 • široká ponuka aktivít a výletov
 • veľký detský klub
 • výhodný Tranfer rýchloloďou
 
RESORT ODPORÚČAME PRE RODINY S DEŤMI
 

Holiday Inn Kandooma je moderný dizajnovo zariadený rezort s pokojnou a priateľskou atmosférou. Rezort Holiday Inn Kandooma je na menšom ostrove s krásnymi širokými plážami. Kandooma je vhodný pre rodiny s deťmi, ale nielen pre nich. Na svoje si tu prídu aj potápači a surferi. Holiday Inn Kandooma je luxusne zariadený 4 * rezort, ktorý úrovňou služieb a ubytovania predbehne niektoré maldivské rezorty s 5 *. Ponuka vodných športov a aktivít je široká a WiFi internet je zadarmo v celom rezorte. Detský klub patrí k najväčším v krajine.

Popis resortu: 
Holiday Inn Kandooma je menšia moderný rezort s kvalitnými službami. Ubytovanie vo vilách zariadených v modernom štýle poskytujúcim priestor a pohodlie. Plážové vily a domčeky sú rozmiestnené pozdĺž širokej pláže, vodné vily sú v rade nad pokojnou lagúnou.
 
reštaurácie
Jedlá môžete vyberať v 3 reštauráciách ponúkajúcich pokrmy najmä z medzinárodnej kuchyne okorenené miestnou maledivskou. Viac priestoru je venované talianskej kuchyni a jedna z reštaurácií sa špecializuje na thajskú, indickú, indonézsku a čínsku kuchyňu s dôrazom na čerstvé a vybrané suroviny. V rezorte sa ďalej nachádzajú 3 bary rozmiestnené po ostrove, ktoré ponúkajú ako jedla, tak aj alkoholické a nealkoholické nápoje z jedálneho lístka.
 
Zábava a voľný čas
naozaj široká ponuka aktivít a exkurzií - šnorchlovanie, potápanie na niekoľkých miestach v tesnej blízkosti rezortu: k videniu sú korytnačky, žraloky, delfíny, barakudy, raje a ďalšie veľké ryby, viditeľnosť až 45 m, bohatá ponuka aktivít pre deti v detskom klube, služba stráženie detí, surfovanie: priamo pri rezorte je vyhľadávaná surferská lokalita, a ďalšie sú neďaleko, ďalej windsurfing, kajak, wakeboarding, vodné lyže, bohatá ponuka exkurzií: napr. šnorchlovanie so žralokom veľrybím, výlet do tradičnej maldivskej dediny, šnorchlovanie s morským biológom, pozorovanie delfínov, nechýba vybavené welness centrum a SPA s masážami
 
detský klub
Moderné detský klub bol zrenovovaný na jeseň 2014 a patrí k najväčším v krajine. Klub je dvouúroňový - na prízemí nájdu zábavu deti vo veku 4-7 rokov, na poschodí potom väčšie deti od 7 do 12 rokov. Klub ponúka ručné práce, hry, zábavné aktivity, knižnicu .... vaše deti sa tu rozhodne nudiť nebudú.
Popis hotelu a pokojů: 
Plážová vila (48m2)
Moderne zariadená plážová vila poskytuje priamy výhľad na oceán. Vily majú formu dvoudomků. Veľké francúzske dvere dávajú pocit vzdušnosti a priestoru a drevená podlaha a kvalitný nábytok zaručuje pohodlie. K vile patrí polootvorené vonkajšia kúpeľňa s dvoma sprchami (jedna vonkajšia a jedna pod strechou), súkromná terasa s prístreškom, kreslom, sofa a hojdacia sietí.
 
Plážový domček (72m2)
Poschodový domček s oddelenou spálňou a obývacím priestorom umiestnený priamo na pláži. V poschodí sa nachádza spálňa s balkónom poskytujúce krásny výhľad na oceán. Prízemný obytný priestor je polootvorený, je vybavený moderným dizajnovým nábytkom, podlahu je tvorená "piesočným kobercom", ktorý sem siaha priamo z pláže.
 
Plážový rodinný domček (144m2)
Plážové rodinné domčeky sú určené pre rodiny alebo menšie skupiny. Pozostávajú z dvoch plážových domčekov. Nájdete v nich 2 spálne na poschodí s výhľadom na oceán a na prízemí polootvorený obývacia izba s drevenou podlahou a jedáleň s gaučom, stolíkom a menším jedálenským stolom a štyrmi stoličkami.
 
Vodné vila (85m2)
Priestranná vila ktorej spálne prechádza na súkromnú verandu s hojdacia sietí v podlahe. Pri prílive je hojdacia sieť čiastočne pod morskou hladinou a tak si môžete dopriať morskú kúpeľ priamo na verande. Ďalej priestorne polootvorená kúpeľňa s vaňou, všetko opäť v štýlovom dizajne. Jednoduché, pohodlné v kontakte s vonkajším prostredím.
 
Štandardná výbava všetkých izieb: adaptér, klimatizácia, župany, uterák a taška na pláž, ventilátor, výber vankúšov navyše, televízor s miestnymi a sateltitními programy, minibar, nádoba na ľad, trezor, dokovacia stanica pre iPod, žehlička a žehliaca doska, fľaša s vodou, rýchlovarná kanvicu, žabky, dáždniky, wi-fi, telefón na medzinárodné hovory, svietidlo