Gili Lankafushi Maledivy
Dĺžka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
5 180 EUR
Vhodné pre: 
páry, páry na svadobnej ceste
Transfer: 
rýchloloď 25 minut
Stravovanie: 
V cene zájazdu
 • raňajky
Ďalšie stravovanie
 • obedy
 • večera
Upgrade zo raňajkami na polpenziu pri včasnej kúpe zájazdu
Ďalšie detaily: 

Zájazdy 10 dní/ 7 nocí

Pobyt v období:Cena zájazdu od:
mimo hlavnej sezóny4015 EUR
hlavná sezóna5594 EUR
 
Uvedené ceny neobsahujú špeciálne cenové akcie a zľavy ponúkané rezortom.
Pre presnú kalkuláciu zájazdu vo Vami požadovanom termíne nás kontaktujte.
 
 
 
Akcia noci zadarmo:
 
zaplaťte 4 / zostaňte 5 nocí
zaplaťte 6 / zostaňte 7 nocí
zaplaťte 9 / zostaňte 11 nocí
zaplaťte 11 / zostaňte 14 nocí

GILI LANKAFUSHI *****

 • luxusný nadvodné rezort
 • priestranné vily z dreva
 • nádherné belostné pláže
 • osobné sluha pre kážu vilu
 • maximálne súkromie
 • bohatý podmorský život
 • zodpovedný prístup k životnému prostrediu
 • ocenenie Najlepší hotel sveta pre rok 2015

Gili Lankafushi je luxusný rezort v štýle moderného Robinsona Crusoe. Všetky vily a rezidencie z tropického dreva pestovaného na plantážach az prírodných obnoviteľných materiálov sú postavené nad vodou tyrkysovej lagúny a sú maximálne otvorené prírode. Ak hľadáte luxus v podobe súkromí, úchvatných pláží, skvelého šnorchlovanie a prvotriednych služieb, zamierte do Gili Lankafushi. Gili Lankafushi Vás jednoducho očarí. Rezort Gili Lankafushi sa nachádza na atole Severné Malé.

Popis resortu: 
Gili Lankafushi je unikátny rezort pre náročných, ktorí chcú stráviť dovolenku v prírodnom štýle. Drevené vily a rezidencie sú spojené s ostrovom, na ktorom sa nachádza reštaurácia a spoločenské zázemie rezortu, drevenými lávkami. Hostia majú k dispozícii bicykle. Rezort sa snaží správať čo možno najšetrnejšie k životnému prostrediu. Klimatizácia je vo vodných suitách nahradená prirodzeným prúdením vzduchu, ktoré doplňujú stropné ventilátory. Tento rezort ako jeden z mála pochopil, že naozaj nie je nutné meniť posteľnú bielizeň každý deň (kto z nás to doma robí, že?), Ale keď o to hosť požiada. Tým sa znižuje spotreba vody a energie potrebnej k jej odsolenie, spotreba pracích práškov a spotreba energií potrebných na likvidáciu odpadových vôd. Pláže ostrova sú nádherné, široké a žiarivo biele.
 
Reštaurácia
 
Raňajky a večere medzinárodnej kuchyne si môžete vychutnávať v hlavnej reštaurácii s výhľadom na oceán postavené na západnom konci ostrova.
V nadvodnom bare s panoramatickým výhľadom na oceán sú podávané obedy, večere a ľahké občerstvenie počas dňa.
V strešnej reštaurácii s úchvatným výhľadom By The Sea sú podávané večera z japonského menu maximálne pre 26 osôb.
V podzemnom vínnej pivnici držaných na 500 fliaš vína z 30 svetových vinárskych oblastí. Chuť na sladké môžete uspokojiť v čokoládovej jaskyni s ručne vyrábanými cukríky.
 
Zábava a voľný čas
aktivity ponúkané zadarmo: ranná joga, vodné športy ako kajaking, plachtenie, windsurfing, kanoe, tenis, stolný tenis, volejbal, stolný hry, knižnica s počítačom s internetom
aktivity za poplatok: plavby na lodi dhoni pri východe a západe slnka, piknik na piesočnatej kose, výlet za delfínmi, výlet do Malé a na okolité ostrovy, privátne sledovanie filmov v miestnom kine Jungle Cinema alebo kdekoľvek inde.
Popis hotelu a pokojů: 
Villa suity (210m2)
Priestranné villa suity sú rozmiestnené nad vodnou hladinou po oboch stranách móla. Môžete si v nich užívať výhľady na nekonečný oceán alebo leňošiť na slnečnej terase na prvom poschodí, kde si môžete dopriať aj romantické večere pri západe slnka. Vily obsahujú okrem spálne ešte veľkú polootvorenú obytnú miestnosť s denným lôžkom a jedálenským stolom so stoličkami. V polootvorené kúpeľni je vaňa a vonkajšia sprcha. V prízemí je vonkajšia terasa s lehátkami.
 
Vodné rezidencie (250m2)
Vodné rezidencie ubytujú až 4 dospelé osoby alebo rodinu s 2 deťmi. Majú vlastné vodné záhrady, obývacia izba je klimatizovaný a je v ňom televízia so satelitom a DVD prehrávač. V obývacej izbe sú dve veľké denné lôžka, ktorá slúži zároveň aj ako nočný lôžka pre 2 osoby. Niektoré rezidencie majú v polootvorené kúpeľni jacuzzi.
 
Crusoe rezidencie (250m2)
Ak túžite po absolútnom súkromí narušovanom iba špliechaním vlniek tyrkysové lagúny, potom Crusoe rezidencie sú tou pravou voľbou. Rezidencie sú postavené nad vodnou hladinou a spojenie s ostrovom je zaistené súkromnú lodí. Crusoe rezidencie ubytujú až 4 dospelé osoby alebo rodinu s 2 deťmi. Vybavenie je podobné ako u vodných rezidencií, navyše je tu kuchynka, malá vinotéka.
 
Súkromné ​​rezidencie (1400m2)
Súkromné ​​rezidencie sú oslavou súkromia vo veľkom štýle pre až 8 dospelých. Sú postavené nad vodnou hladinou 500 metrov od ostrova a 300 metrov od najbližšej vily. Na prepravu klientov na hlavný ostrov je u každej vily snadnoobslužná motorová loď. Rezidencia pozostávajú z dvoch víl, medzi ktorými je spoločenská miestnosť. V prízemí je ďalej SPA so saunou a parné komorou, izba pre sluhu s kuchynkou a jedáleň. V poschodí je izba pre hostí, jedáleň a SPA. Všetky izby (okrem kúpeľní) sú klimatizované.