Four Seasons Landaa Giraavaru resort, Maledivy
Dĺžka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
4 719 EUR
Vhodné pre: 
páry i rodiny s detmi
Transfer: 
hydroplán, 30 minút
Stravovanie: 

V cene zájazdu

 • raňajky

Dalšie stravovanie

 • výberom z jedálneho lístka v reštauráciách v rezorte
Počet izieb celkom: 
27 plážových bungalovov s bazénom
26 plážových viliek s bazénom
  4 rodinné plážové vily s bazénom
  2 dvojspálňové rodinné bungalovy s bazénom
  1 Royal plážová vila s bazénom
28 vodných vil
10 vodných vil s bazénom
  2 dvojspálňové vodné suity
Ďalšie detaily: 


Ochrana životného prostredia:

 • morské biolaboratórium s náučným programom
 • korytnačia záchranná stanica
 • program na podporu tvorby nových koralov
 • vlastná výroba pitnej vody vedie k zníženiu spotreby vody balenej v plastoch

 

Zájazdy 10 dní/7 nocí

Pobyt v období:Cena zájazdu od:
mimo hlavnú sezónu4720EUR
hlavná sezóna
11.1. - 10.5.
6440 EUR
 
Uvedené ceny neobsahujú špeciálne cenové akcie a zľavy ponúkané rezortom.
Pre presnú kalkuláciu zájazdu vo Vami požadovanom termíne nás kontaktujte.

 

 

FOUR SEASONS LANDAA GIRAAVARU RESORT*****

 • luxusný rezort strednej veľkosti
 • farebný maledivský štýl
 • súkromie a pokoj v priestranných vilách
 • bohatý podmorský život
 • výborný servis
 • zábavné programy pre deti
 • morské biolaboratórium

Four Seasons Landau Giraavaru je luxusný rezort kladúci dôraz na pokoj a súkromie. Nádherné biele pláže a pôvodná hustá tropická vegetácia s vysokými palmami sa tu snúbi s elegantnými priestrannými vilami s vysokými stropmi v maledivskom štýle. V okolí sa nachádza 20 potápačských lokalít s výskytom žralokov veľrybích, rají a mánt od júna do decembra. Resort Four Seasons Landau Giraavaru sa nachádza na ostrove s rozmermi 1005x300 metrov na atole Baa severozápadne od Malé.

Popis resortu: 
Four Seasons Landau Giraavaru resort sa nachádza na ostrove v prírodnej rezervácii zapísanej na zozname Unesco a obklopuje ho 2km dlhá lagúna s výbornými podmienkami na šnorchlovanie. Častými návštevníkmi lagúny sú korytnačky, delfíny a veľké množstvo rýb. Vily sú rozmiestnené pozdĺž pláží alebo na koloch nad lagúnou. Na konci pieskovej cesty, vedúcej hustou pôvodnou zeleňou podobnou džungli, Vás čakajú jasné modré dvere vedúce do záhrady Vašej vily. V interiéroch vil prevažuje biela farba s akcentmi modrej, ružovej a žltej.
 
 
Reštaurácia
V rezorte sú štyri reštaurácie a štyri bary.
V plážovej reštaurácii Blue s výhľadom na tyrkysovou lagúnu si môžete pri obedoch a večerách vychutnávať vynikajúce talianske pokrmy. S reštauráciou susedí Blue Bar.
Štýlová reštaurácia Al Barakat servíruje v čase večere marocké, libanonské a grilované špeciality.
V Café Landau začína deň. Sú tu podávané raňajky a ďalej na obed a večeru pokrmy indickej, ázijské a medzinárodnej kuchyne. V čase večerou sú pripravované tiež japonské špeciality.
Fuego Grill s nábytkom z tíkového dreva priamo na pláži, Vás naláka na grilované čerstvo ulovené ryby a čerstvé šaláty.
Všetky pokrmy môžu byť servírované 24 hodín denne priamo vo Vašej vile.
Pre jedinečné okamihy je rezort pripravený usporiadať večeru pri sviečkach na pláži, na plošine nad lagúnou alebo na opustenom ostrove v štýle Robinsona Crusoea.
 
 
Zábava a voľný čas
Rezort Four Season Landau Giraavaru sa nachádza v jednej z najlepších lokalít na potápanie. V blízkom okolí sa nachádza viac ako 30 neporušených koralových záhrad, pre šnorchlovanie je výborná aj lagúna pri ostrove.
Rezortné kúpele ponúkajú rad relaxačných programov vrátane niekoľkodňových ajurvédskych.
V rezorte je niekoľko bazénov, vrátane detského, detský klub a centrum pre teenagerov, fitnes a tenisový kurt.
Všetky nemotorové aktivity, ako plavba na katamaráne, plachtenie pre jednotlivcov, windsurfing, kajaking a šnorchlovanie sú zadarmo. Za poplatok je ponúkané vodné lyžovanie, vodné boby, wakeboarding, wakesurfing, kite surfing, lekcie plachtenia a windsurfingu.
Rezort organizuje plavby za delfínmi, podvečerný rybolov, pikniky na piesočnatej kose, privátne plavby na luxusnej jachte a výlety na blízke ostrovy.
Popis hotelu a pokojů: 
Plážové bungalovy s bazénom (75m² interér, 91m² exteriér)
Luxusné bungalovy pozostávajú z jednej miestnosti s posteľou veľkosti king-size, ďalej je tu pohovka a konferenčný stolík, písací stôl. V kúpeľni je vaňa, sprchovací kút, oddelené toalety. V záhrade je zastrešený pavilón s pohovkou a jedálenským stolom a tradičná maledivská hojdačka. Z bungalovu je výhľad cez bazén a pláž na oceán.
 
Vybavenie bungalovov: klimatizácia, trezor, telefón, televízia so satelitom, CD/DVD prehrávač, prístroj na prípravu kávy a čaju, minibar, vysokorýchlostný internet, v kúpeľní sušič vlasov.
 
Plážové vily s bazénom (137m² interiér, 260m² exteriér)
Hlavné izby s kúpeľňou sú rovnaké ako u plážových bungalovov. Vo veľkom zastrešenom poschodovom pavilóne je pohovka, stolík, kreslá a jedálenský stôl so stoličkami. Po točitých schodoch vystúpite do prvého poschodia, ktoré je vhodné na relaxáciu a má výhľad na oceán. Bazén je 12 metrov dlhý. Pri pláži je zastrešený pavilón s denným lôžkom.
 
Rodinné plážové vily s bazénom (164m² interiér, 260m² exteriér)
Rodinné plážové vily majú oproti plážovým vilám navyše detskú izbu s dvoma menšími posteľami, s vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom. Rodinné vily sú vhodné pre rodiny s malými deťmi.
 
Dvojspálňové rodinné bungalovy s bazénom (159m² interiér, 91m² exteriér)
Tieto dvojizbové bungalovy sú vhodné pre rodiny s dvoma väčšími deťmi alebo pre 4 dospelých. Sú to prakticky 2 samostatné bungalovy prepojené dlhšou chodbou. Postele v izbe pre deti sú oddelené a táto izba má vlastnú kúpeľňu s toaletou a sprchou. V záhrade je bazén s ležadlami na opaľovanie a zastrešený pavilón s pohovkou, jedálenským stolom a stoličkami.
 
Dvojizbová Royal plážová vila (interiér 310m², 890m² exteriér)
Plážová vila Royal ubytuje až 6 dospelých alebo 4 dospelých a 2 deti. Sú to dve samostatné plážové vily a medzi mini spoločná časť, v ktorej je kuchyňa a obývacia izba s jedálenským stolom, pohovkou a kreslami, toaleta a ďalšia izba pre hostí s vlastnou kúpeľňou.
Pred vilou je 20m dlhý bazén s ležadlami na opaľovanie a zastrešený pavilón s maledivskými hojdačkami. Nad bazénom je "plávajúci" jedálenský stôl.
 
Vodné vily (86m² interiér, 53m² exteriér) a vodné vily s bazénom (86m² interiér, 67m² exteriér)
Vodné vily sú obrátené na východnú alebo západnú stranu. Pozostávajú zo spálne s obývacou časťou, na terase sú ležadlá a priamy vstup do vody. Ďalej je tu zastrešený poschodový pavilón s denným lôžkom.
 
Dvojspálňové vodné suity (182m² interiér, 200m² exteriér)
Suity sa nachádza na konci móla s vodnými vilami. Ubytujú až 6 dospelých alebo 4 dospelých a 2 deti