Filitheyo Island Resort
Dĺžka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
2 148 EUR
Vhodné pre: 
páry i rodiny s deťmi
Transfer: 
hydroplán, 40 minút
Stravovanie: 

V cene zájazdu

 • polpenzia (raňajky, večere)

Za príplatok

 • plná penzia (raňajky, obedy, večere)
 • all inclusive
   
Počet izieb celkom: 

94 superior vil (95m2)
15 deluxe vil (111m2)
16 vodných vil (146m2)

Ďalšie detaily: 

Zájazdy 10 dní/7 nocí

Pobyt v období:Cena za osobu od:
Hlavná sezóna2460 EUR
Mimo hlavnú sezónu2148 EUR

* v cene nie je zahrnutý povinný príplatok za gala večeru 

> zľavy na ubytovanie, stravovanie a transfer pre deti do 12 rokov

FILITHEYO ISLAND RESORT ****

 • menší rezort vhodný i pre rodiny s deťmi
 • transfer hydroplánom 40 minút z letiska
 • pokoj, pohoda, romantika
 • rezort vhodný pre svadobnú cestu
 • krásne pláže s bielym pieskom
 • výborné šnorchlovacie a potápačské lokality
 • prírodné materiály
 • ostrov porastený bujnou vegetáciou
 • dobrá ponuka zábavy a aktivít
 • možnosť plnej penzie a all inclusive

Filitheyo Island Resort je menší pokojný rezort, postavený v prírodnom štýle na trojuholníkovom ostrove, zarastenom sviežou tropickou bujnou vegetáciou. Pôvabné belostné pláže s jemným pieskom, tyrkysová lagúna, blízky domáci útes vhodný na šnorchlovanie i potápanie a plážové vily obložené drevom s výhľadom na oceán a strechami z palmových listov vytvárajú skvelé podmienky pre trávenie pohodovej dovolenky alebo romantickej svadobnej cesty. Rezort je vhodný aj pre rodiny s deťmi. V okolí sa nachádza niekoľko ďalších vynikajúcich potápačských a šnorchlovacích lokalít. Rezort sa nachádza juhovýchodne od Malé na atole Faafu.

Popis resortu: 

K dispozícii je ubytovanie v plážových vilách postavených v bezprostrednej blízkosti najkrajšej pláže ostrova v príjemnom tieni vysokých kokosových paliem. Vodné bungalovy sú umiestnené na koloch len niekoľko desiatok centimetrov nad pokojnou priezračnou vodou tyrkysovej lagúny a z ich drevených terás je výhľad na oceán.

Reštaurácie

Hlavná reštaurácia ponúka jedlá medzinárodnej kuchyne zo všetkých kútov sveta formou bufetu. Reštaurácia a bar Sunset ponúka okrem iného čerstvé džúsy, koktaily, kávu a ľahké občerstvenie. V bare Filitheyo sa koná každodenné "Happy hours" - 1 +1 nápoj zdarma od 16:00 do 18:00 hod.

Zábava a voľný čas

bazén, šnorchlovanie, potápanie, plachtenie, windsurfing, kanoe, volejbal, stolný tenis, telocvičňa, knižnica, biliard, kúpele, masáže, salón krásy, sauna, obchod so suvenírmi, výlety na blízke ostrovy, rybolov a nočný rybolov, vonkajšie hry, internet za poplatok

Popis hotelu a pokojů: 

Superior plážové vily
Plážové dvojvily sú okrem pohodlnej veľkej postele vybavené denným lôžkom, klimatizáciou, TV so satelitom, CD prehrávačom, telefónom, trezorom, minibarom a prístrojom na prípravu kávy a čaju. V polootvorenej kúpeľni je vonkajšia sprcha. Na drevenej terase pred izbou je stôl a dve kreslá.


Deluxe plážové vily
Samostatné deluxe plážové vily sú vybavené obdobne ako plážové vily. V polootvorenej kúpeľni je navyše vaňa.


Vodné vily
Izby vodných víl sú vybavené obdobne ako plážové vily. V kúpeľni je vaňa s jacuzzi. Na veľkej zastrešenej terase s priamym vstupom do vody je stôl s dvoma kreslami a tradičná maledivská hojdačka "hindoli" nabádajúca k leňošeniu. Na menšej nezastrešenej terase sú plážové ležadlá.