Embudu Village, Maledivy
Dĺžka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
1 346 EUR
Vhodné pre: 
mladé páry, potápači
Transfer: 
loďou, 45 minút
Stravovanie: 

V cene zájazdu

  • plná penzia (raňajky, obedy, večere)

Iné formy stravovania nie sú ponúkané

Počet izieb celkom: 

106 izieb v plážových bungalovoch
16 izieb v 4 vodných bungalovoch

Ďalšie detaily: 

Zájazdy 10 dní/7 nocí

Pobyt v období:Cena za osobu od:
 hlavná sezóna (november - apríl)1 794EUR
mimo hlavnú sezónu (máj - október)1 389 EUR

> zľavy na ubytovanie, stravovanie a transfer pre deti do 12 rokov

EMBUDU VILLAGE ***

  • menší rezort vhodný pre páry aj rodiny s deťmi
  • pokoj, pohoda, relax
  • jedna z najlepších lokalít pre šnorchlovanie a potápanie
  • nádherné pláže
  • ideálny pre potápačskú dovolenku a mladé páry
  • transfer loďou 45 minút od letiska
  • možnosť večerných príjazdov a odjazdov
  • stravovanie formou plnej penzie
  • ďalšia možnosť stravovania: all inclusive

Rezort Embudu Village s belostnými plážami a úchvatným podmorským životom sa nachádza na malom ostrove Embudu na severovýchode atoly Južného Male. Pláž tvoria dva väčšie piesčité výbežky na severozápadnej a južnej časti ostrova a niekoľko ďalších menších pláží. Na svoje si tu prídu milovníci šnorchlovania, pretože koralový útes sa nachádza len asi 100 metrov od ostrova a v čase odlivu je k nemu možné dôjsť plytkou vodou. Ostrov je 380 metrov dlhý a 140 metrov široký a možno ho obísť za menej než 15 minút.

Popis resortu: 

Rezort ponúka ubytovanie v 122 izbách v dvoch typoch ubytovacích zariadení, a to v superior izbách v bungalovoch rozmiestnených v tropickej zeleni pod palmami a ďalej vo vodných bungalovoch.

Reštaurácia

Jedlá medzinárodnej kuchyne sú podávané formou bufetu v hotelovej reštaurácii. Ďalej je tu kaviareň s terasou pre pozorovanie západu slnka.

Zábava a voľný čas

šnorchlovanie, potápanie, windsurfing, nočný rybolov, výlety k okolitým ostrovov a do Malé, masáže v kúpeľoch Serena SPA, volejbal, badminton, stolný tenis, šípky, biliard, obchod so suvenírmi, pripojenie na internet za poplatok v recepčnej hale alebo vo vodnom bungalove

 

Popis hotelu a pokojů: 

Izby superior
Bungalovy v superior izbe sú rozmiestnené v záhrade v tieni paliem. Sú zariadené jednoducho a majú klimatizáciu, minichladničku, telefón, varnú kanvicu, trezor, kúpeľňu s teplou vodou a sušičom vlasov. Pred každou izbou je terasa. 

Izby vo vodných bungalovoch 

4 bungalovy, každý so 4 izbami, sú postavené niekoľko desiatok centimetrov nad vodnou hladinou a majú čiastočne presklenú podlahu. Izby sú vybavené televízorom so satelitným príjmom, trezorom, prístrojom na prípravu kávy/čaju, trezorom, kúpeľňou s teplou vodou, sedacia vaňa s masážnym systémom, sušičom vlasov. Súčasťou každého bungalovu je drevená terasa s výhľadom na oceán.