Centara Ras Fushi - dovolenka Maledivy
Dĺžka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
2 688 EUR
Vhodné pre: 
páry, svadobná cesta
Transfer: 
rýchloloď, 20 minut
Stravovanie: 
V cene zájazdu
 
  • polpenzia plus (raňajky, večere a pitie 3h počas večerou)
 
za príplatok
 
  • plná penzia
  • all inclusive
Počet izieb celkom: 
Izby celkom: 140 izieb a víl
40 plážových izieb ocean front (45m2)
10 plážových izieb ocean front deluxe (51m2)
70 vodných víl deluxe (42m2)
26 vodných víl sunset deluxe (42m2)
14 vodných víl premium deluxe spa (42m2)
Ďalšie detaily: 

Zájazdy 10 dní/ 7 nocí - vodná vila deluxe

Pobyt v období:Cena zájazdu od:
11.4.-31.10.20152688EUR
1.11.-24.12.20152936EUR
9.1.-29.2.20163237EUR
1.3.-31.3.20163015EUR
 

Pre presnú kalkuláciu zájazdu vo Vami požadovanom termíne nás kontaktujte.

CENTARA RAS FUSHI ****

  • počet nocí: 7
  • stravovanie v cene zájazdu:polpenzia plus ďalšie možné stravovanie: 2 typy all inclusive
  • typ ubytovania: izba ocean front , vodná vila deluxe
  • kapacita izby: 2 dospelí
  • doprava na maledivy: letecky z Prahy/Viedne
  • doprava do rezortu: rýchloloď 15 minút

Centara Ras Fushi je moderný dizajnový rezort na malom ostrove. Väčšina ubytovacích kapacít rezortu je tvorená vodnými vilami niekoľkých kategórií. Pred plážovými vilami sa nachádzajú široké biele pláže. Tiahly koralový útes hneď pri rezorte poskytuje veľmi dobré podmienky na šnorchlovanie. Centara Ras Fushi sa nachádza na atole Severné Malé.

Popis resortu: 
Rezort Centara Ras Fushi ubytováva iba deti staršie ako 12 rokov, ktoré sú tu považované za dospelých. Pobyt na tomto ostrove je ideálny pre páry a novomanželov na svadobných cestách. 30 minút jazdy loďou od rezortu sa nachádzajú najlepšie potápačské lokality na tomto atole.
 
Reštaurácia:
V rezorte nájdete 4 reštaurácie ponúkajúce lahodné pokrmy a 3 bary. Hlavná reštaurácia Oceans umiestnená v strede ostrova ponúka jedlá formou bufetu venovaného najmä svetovej a ázijskej kuchyni, ponuka bufetu je tématická a každý deň sa obmieňa. Reštaurácia Al Kaimah v ostrovnej záhrade je venovaná arabským a grilovaným pokrmom. La Brezza pri bazéne potom ponúkne taliansku kuchyňu a jedlá z rýb a plodov mora. Autentickú thajskú reštauráciu Suan Bua nájdete tiež neďaleko bazéna.
Tri bary ponúkajú široký výber nápojov a ľahké pokrmy. Vilu Bar sa nachádza pri vodných vilách, Waves Pool Bar pri bazéne a Glavarru Lobby Bar neďaleko recepcie.
Základným stravovacím plánom na Centara Ras Fushi je polpenzia, ktorá zahŕňa tiež nápoje počas večerí. Ďalej je možné all inclusive a all inclusive gold, kedy môžete neobmedzene využívať všetky reštaurácií v rezorte.
 
Zábava a voľný čas:
Centara Ras Fushi láka najmä na potápanie a výlety do neďalekého Malé a mnoho ďalších výletov. Nechýba tu vybavené fitnes centrum, zábavná miestnosť s hernými konzolami a široká ponuka motorizovaných aj nemotorizovaných vodných športov - windsurfing, kitesurfing, kajaky, wakeboarding. Rezort organizuje jazdenie na surférske lokality aj za šnorchlovaním. Veľmi dobré šnorchlovanie možno podniknúť aj priamo pri rezorte. Na rezorte sa ďalej nachádza Welness centrum so širokou ponukou procedúr. WiFi tu je zadarmo.
Popis hotelu a pokojů: 
Plážová izba ocean front:
Izba sa nachádza na pláži s výhľadom na lagúnu a sú vybavené spálňou s manželskou posteľou alebo dvoma oddelenými posteľami a terasou s priamym prístupom na piesočnatú pláž.
 
Plážová izba ocean front deluxe:
Moderne zariadená izba na okraji pláže s polootvorenou kúpeľňou a súkromnou vírivkou, pred vilou nájdete vlastné slnečník a plážové ležadlá.
 
 
 
Vodná vila deluxe:
Prebudenie s výhľadom na indický oceán a ranné plávanie v teplom oceáne a nielen to si môžete vychutnať pri pobyte v tejto romantickej vile.Vily sú postavené priamo nad vodou a sú vybavené manželskou posteľou, alebo dvoma oddelenými lôžkami a kúpeľňou so sprchovacím kútom.
 
Vodná vila sunset deluxe:
Tieto vily sú vybavené rovnako ako vodné vily deluxe, len sú natočené na západ, preto máte jedinečný výhľad na západ slnka.
 
Vodná vila premium deluxe spa:
Vybavenie tejto vily je obohatené o vonkajšiu vaňu s jacuzzi, ktorá sa nachádza na súkromnej terase s výhľadom na oceán. Z terasy sú schody priamo do mora, teda priamy prístup do lagúny.
 
Vybavenie izieb a víl: televízor s DVD prehrávačom, dokovacia stanica, klimatizácia, stropný ventilátor, mini bar, príslušenstvo na prípravu kávy / čaju, trezor, sušič vlasov, telefón.