Baros Maldives Maledivy
Dĺžka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
2 088 EUR
Vhodné pre: 
páry, svadobnú cestu
Transfer: 
rýchloloď, 20 minút
Stravovanie: 
V cene zájazdu
  • raňajky
 
Ďalšie stravovanie
  • polpenzia
Počet izieb celkom: 
24 deluxe víl (89m2)
10 Baros víl (103m2)
   8 Baros víl s bazénom (134m2)
   2 Baros prémium vily s bazénom (160m2)
   2 Baros rezidencie (268m2)
20 vodných víl (92m2)
10 vodných víl s bazénom (126m2)
Ďalšie detaily: 

Zájazdy 10 dní/ 7 nocí

Pobyt v období:Cena zájezdu od:
mimo hlavnú sezónu
1.5. - 22.12.
2793 EUR
hlavná sezóna
11.1. - 30.4.
3461 EUR
 
Uvedené ceny obsahujú špeciálne cenové akcie a zľavy ponúkané rezortom.
Pre presnú kalkuláciu zájazdu vo Vami požadovanom termíne nás kontaktujte.
 

BAROS MALDIVES *****

  • trojnásobný víťaz ankety "Najromantickejšie rezort Indického oceánu"
  • svadobná cesta
  • pokojná dovolenka
  • perfektné služby
  • najjemnejšie piesok na Maldivách
  • výborné šnorchlovanie
  • v dosahu loďou z letiska

Baros Maldives rezort je luxusný malý rezort s elegantným ubytovaním, belostnými plážami a fantastickým korálovým útesom. Baros je ideálny pre luxusné svadobnú cestu a pokojnú dovolenku. Nič tu obťažovaní hlukom motorizovaných vodných športov a dopravných prostriedkov, pobyt detí do 8 rokov tu nie je povolený. Baros Maldives je postavený na ostrove s rozmermi 250x170 metrov na atole Severné Malé.

Popis resortu: 
Baros Maldives rezort pozostáva z plážových víl a rezidencií postavených v bezprostrednej blízkosti pláže v tieni kokosových paliem a vodných víl postavených na pilieroch nad pokojnú hladinou tyrkysové lagúny. Všetky typy ubytovanie ubytujú maximálne 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 1 dieťa staršie ako 8 rokov. Občerstvenie a osvieženie v horúcich dňoch pre Vás pripraví v troch reštauráciách a dvoch baroch.
 
Reštaurácia
 
V reštaurácii Lime s výhľadom na oceán začína deň. Sú tu podávané raňajky formou bufetu a jedlá kuchýň celho sveta počas dňa a večera výberom z jedálneho lístka.
V reštaurácii Cayenne na okraji lagúny sú podávané ľahké obedy, čerstvé šaláty, pizza, japonské špeciality, steaky, čerstvé ryby a ďalšie špeciality.
Bar The Lighthouse s panoramatickým výhedem na oceán je Pýchová rezortu Baros. Je postavený na koloch nad hladinou lagúny a môžete si tu vychutnávať šampanské a koktaily pri západoch slnka. každý piatok tu živá hudba jazz a blues.
V Sail bare uprostred ostrova v tropickej záhrade s pohodlnými kresielkami, leňošky a hojdacími sieťami po kokosovými palmami sa môžete osviežiť alkoholickými a nealkoholickými nápojmi a koktaily.
Pre výnimočné okamihy je pre Vás rezort pripravený usporiadať večeru a pikik kdekoľvek na ostrove, na piesočnatej kose alebo na lodi pri západe slnka. Jesť môžete aj priamo vo vile alebo rezidencii.
 
Zábava a voľný čas
 
šnorchlovanie iba 15 metrov od pláže, potápanie (v okolí sa nachádza na tridsať skvelých potápačských lokalít), morské centrum s morským biológom, kanoe s preskleným dnom, windsurfing, vodné lyžovanie a wakeboarding (iba za lagúnou), nadvodné bazén, fitnes, stolný tenis , SPA a masáže, knižnica a CD / DVD požičovňa, WiFi zadarmo na celom ostrove a vo všetkých vilách
Popis hotelu a pokojů: 
Deluxe vily
Deluxe vily sú rozmiestnené pozdĺž pláže a oddelené sviežou tropickou zeleňou. Podlaha spálňa je z teakového dreva. V polootvorené kúpeľni je vaňa a vo vonkajšej časti sprcha. Pred vilou je veranda s posedením, jedálenský stolom a lehátka na opaľovanie.
 
Vybavenie vil: posteľ typu king-size, denné lôžko, stôl a kreslá, klimatizácia a stropný ventilátor, trezor, minibar, rýchlovarná kanvica na prípravu čaju a pressomaty, televízia s plochou obrazovkou, CD / DVD prehrávač, telefón, žehliaca doska a žehlička, dokovacia stanica pre iPod, výber vankúšov, karimatka pre cvičenie jogy, v kúpeľni župany a sušič vlasov
 
Baros vily sú obdobné ako deluxe vily, ale priestrannejšie.
 
Baros vily s bazénom majú naviac bazén o rozmere 4x2,4 metrov a priestrannú drevenú terasu.
 
Baros prémium vily majú pred vilami smerom k pláži vonkajšie jacuzzi bazén o rozmere 1,7x1,7 meru a ďalej bazén 3,4x2,4 metrov. Na pláži sú slnečníky s lehátkami, na verande pred vilou denné lôžko pre 2 osoby, teakový jedálenský stôl a kreslá. Pridelený sluha je pripravený splniť Vaše priania 24 hodín denne.
 
Baros rezidencie
Priestranná Baros rezidencie vo sviežej tropickej záhrade s bazénom 7x3 metrov a sluhom, ktorý Vám bude k dispozícii 24 hodín denne, vám poskytne maximálne súkromie na trávenie ničím nerušenej dovolenky.
 
Vodné vily
Vodné vily sú postavené na pilieroch na lagúnou u severozápadnej časti ostrova a ostrovom je spája drevené mólo. Vily majú slnečné terasy so vstupom do vody, uzatvorenej kúpeľne s vaňou a sprchou as úžasným výhľadom na oceán.
 
Vodné vily s bazénom
Vodné vily s bazénom majú naviac bazén o rozmere 6,6x3,6 metrov. Sluha je pripravený splniť Vaše priania 24 hodín denne.