The Barefoot Eco hotel - dovolenka Maledivy
Dĺžka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
1 396 EUR
Vhodné pre: 
páry i rodiny s deťmi
Transfer: 
lietadlo+auto, 45+15min
Stravovanie: 
V cene zájazdu
  • polpenzia
za príplatok
  • plná penzia
Počet izieb celkom: 
20 izieb s výhľadom na oceán na poschodí
20 plážových izieb na prízemí
Ďalšie detaily: 

Zájazdy 10 dní/ 7 nocí

Pobyt v období:Cena zájazdu od:
Hlavná sezóna1838 EUR
Mimo hlavnú sezónu1396 EUR

> Zľavy na ubytovanie a transfer pre deti do 12 rokov

THE BAREFOOT ECO HOTEL ****

  • malý resort
  • krásna pláž
  • výborné šnorchlovanie
  • pokojná dovolenka
  • pre nenáročných
  • WiFi internet zadarmo

Barefoot Eco Hotel - zajazdy

The Barefoot Eco hotel sa riadi heslom "Menej je viac". Desať moderných poschodových domov s jednoduchými izbami s výhľadom na oceán je postavené priamo na belostnej pláži. Oceán je tu tyrkysovo modrý a podmienky pre šnorchlovanie výborné. Resort The Barefoot Eco hotel je postavený na ostrove Hanimadhoo s rozmermi 6,8kmx750 metrov v najsevernejšej časti Maldív na atole Baa. Na ostrove sa ďalej nachádza letisko a malá dedina s pôvodným obyvateľstvom a lekárom.

Popis resortu: 
The Barefoot Eco hotel bude otvorený od 22.novembra 2014 a je ideálny pre tých, ktorí chcú uniknúť každodennému zhonu a užiť si pokoja, belostných pláží, tyrkysového oceánu a šnorchlovanie. V okolí sa nachádza na 30 potápačských lokalít s výskytom žralokov veľrybích, mant a delfínov.
Na opačnom konci 6,8km dlhého ostrova než je postavený rezort sa nachádza miestne malé letisko. 1,5km od rezortu je pôvodná dedina s domorodým obyvateľstvom.
V rezorte je reštaurácia, bar, potápačské centrum, SPA a bazén so slanou vodou 22x5 metrov.
 
Reštaurácia
Reštaurácia s výhľadom na oceán servíruje raňajky, obedy a večere. Pochutnať si tu môžete na kuchyni stredomorskej, medzinárodnej, orientálne a vegetariánske. V bare sa môžete osviežiť nealkoholickými nápojmi, lahodnými čerstvými džúsy, kokteily a zmrzlinou. Alkoholické nápoje budú podávané v plávajúcej lodnej reštaurácii spojené s ostrovom dreveným mólom.
 
Zábava a voľný čas
zadarmo bazén, fitnes a kanoe; za poplatok windsurfing, kitesurfing, šnorchlovacie výlety, cyklovýlety so sprievodcom, pozorovanie hviezd s vkladom, big game a nočný rybolov, výlety kajakom s doprovodom.
 
 
UPOZORNENIE: je striktne ZAKÁZANÉ kúpať sa a pobyhovat sa v plavkách mimo priestorov rezortu. Pri výlete do miestnej dediny je nutné obliecť si odev zakrývajúci kolená a ramená a vyvarovať sa veľkých výstrihov.
Priamo v rezorte ani na pláži nie sú žiadne restikce týkajúce sa obliekania, len, tak ako v iných rezortoch, je vyžadované oblečenie (nie plavky) v reštauráciách a baroch.
Popis hotelu a pokojů: 
Izby sú umiestnené v 10 jednoposchodových domoch na pláži, vždy 2 izby sú na prízemí a 2 na poschodí. Každá izba má vlastnú kúpeľňu a verandu alebo terasu s posedením. Niektoré izby majú spojovacie dvere a sú vhodné pre rodiny s deťmi. Celková plocha izieb vrátane terasy alebo verandy je 50m2.
Pred domami na pláži sú lehátka a slnečníky.
 
 
Izby s výhľadom na oceán
 
Tieto izby sú v prvých poschodiach a majú terasu s úchvatným výhľadom na nekonečný oceán.
 
plážové izby
Plážové izby sú na prízemí az verandy je vstup priamo na pláž.
 
 
Vybavenie izieb: posteľ typu king-size alebo 2 oddelené postele, klimatizácia, stropný vetrák, trezor, v kúpeľni sprcha a sušič vlasov.
 
Za poplatok je možný telefón s medzinárodným volaním, prístroj na prípravu kávy a čaju, minibar.
 
 
Na izbách NIE JE TELEVÍZIA.