Banyan Tree Vabbinfaru - dovolenka Maledivy
Dĺžka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
3 900 EUR
Vhodné pre: 
páry, svadobná cesta
Transfer: 
rýchloloď, 20 minut
Stravovanie: 
V cene zájazdu
  • plná penzia
za príplatok
  • limited all inclusive
  • preminum all inclusive
Počet izieb celkom: 
19 víl s výhľadom na oceán
27 plážových viliek
  2 Vabbinfaru vily
Ďalšie detaily: 

Zájazdy 10 dní/ 7 nocí

Pobyt v období:Cena zájazdu od:
V SEZONE5200 EUR
MIMO SEZONU3900EUR

 

BANYAN TREE VABBINFARU *****

  • luxusný menší rezort
  • nádherné pláže
  • fantastické šnorchlovanie
  • korálové záhrady
  • pokojný relax v raji

Banyan Tree Vabbinfaru je malým pokojným romantickým rezortom s nádhernými širokými plážami okolo celého ostrova a s koralovým útesom plným podmorského života. Banyan Tree Vabinfaru je miestom, kde oceán hrá všetkými odtieňmi modrej, biely piesok je jemný ako soľ a kde sa budete cítiť naozaj ako v raji. Rezort Banyan Tree Vabbinfaru je postavený na kruhovom ostrove o priemere 220 metrov na atole Severné Malé.

Popis resortu: 
Rezort Banyan Tree Vabbinfaru pozostáva z celkom 48 kruhových plážových viliek postavených pri belostnej pláže a víl s výhľadom na oceán postavených za plážovými vilami. Je tu jedna reštaurácia, jeden bar a dobrá ponuka služieb pre trávenie voľného času. Každý deň tu prebieha kŕmenie rají a korytnačiek.
 
Reštaurácia
Všetky Vaše chute uspokojí svojimi lahodnými pokrmami reštaurácia Ilaafathi. Na ľahký snack počas dňa a osviežujúce nápoje môžete zájsť do baru Naiboli.
Romantickú večeru pri sviečkach a svite mesiaca si môžete vychutnať vo Vašej vile, na pláži alebo na piesočnatom výbežku obklopenom oceánom.
 
Zábava a voľný čas
šnorchlovanie, potápanie, PADI kurzy, rybárčenie, vodné lyže, wakeboarding, kajak, windsurfing, plachtenie, jazda na banáne, volejbal, stolný tenis, knižnica, stolové hry, fitness, plavba na jachte, morské laboratórium
 
> Zľavy na ubytovanie a stravovanie pre deti do 11 rokov
 
Popis hotelu a pokojů: 
Vily s výhľadom na oceán
Vily s výhľadom na oceán sú postavené pri pláži za plážovými vilami. Z víl je výhľad na oceán. Pred vilou je terasa s lehátkami a zastrešený altánok s lehátkami pre denné relaxáciu alebo romantickú večeru.
 
Plážové vily
Plážové vily sú postavené priamo na belostnej pláži. Pred vilami na okraji oceánu sú zastrešené altánky s lehátkami, ktoré sú z víl prístupné po drevených mólach.
 
 
Plážové vily aj vily s výhľadom na oceán sú jednoizbové so súkromnou záhradkou, v ktorej je umiestnený bazén, vírivka, ležadlo a ležadlá. V polootvorenej kúpeľni je vonkajšia a vnútorná sprcha.
 
Vybavenie víl: posteľ typu king-size, stôl a kreslá, klimatizácia, stropný vetrák, televízia s plochou obrazovkou, CD prehrávač, dokovacia stanica pre iPod, telefón, trezor, minibar, prístroj na prípravu kávy a čaju, WiFi internet. V kúpeľni je sušič vlasov a župany.
 
Vabinfaru vily
Priestranné Vabinfaru vily s veľkou záhradou, v ktorej je umiestnený whirlpool bazén, altánok s posedením a kreslá so stolíkom a slnečníkom, poskytujú svojim hosťom maximálne súkromie.