Angsana Ihuru, Maledivy
Dĺžka pobytu: 
10 dní
Cena od: 
2 946 EUR
Vhodné pre: 
páry, svadobnú cestu
Transfer: 
rýchloloď 35 minut
Stravovanie: 
V cene zájazdu
 • polpenzia
za príplatok
 • plná penzia
 • all inclusive Limited
 • all inclusive Premium
Počet izieb celkom: 
20 plážových víl (max. 4 osoby)
25 plážových víl s jacuzzi (max. 4 osoby)
Ďalšie detaily: 

Zájazdy 10 dní/ 7 nocí

Pobyt v období:Cena zájazdu od:
mimo hlavnú sezónu2946 EUR
hlavná sezóna3218 EUR

Uvedené ceny sú platné pri zaplatení zájazdu minimálne 90 dní pred odletom.

Pre presnú kalkuláciu zájazdu vo Vami požadovanom termíne nás kontaktujte.

ANGSANA IHURU *****

 • luxus malého rezortu plného zelene
 • nádherné pláže s bielym pieskom
 • skvelý korálový útes pre šnorchlovanie
 • potápanie priamo pri rezorte
 • priestranné elegantné plážové vily
 • pokojný rezort pre svadobné cesty
 • možnosť nočných odchodov
 • transfer rýchloloďou 35 minút

Angsana Ihuru - zajazdy

Angsana Ihuru je zhmotnením snov o nádhernej dovolenke na tropickom ostrove uprostred Indického oceánu. Malý ostrov takmer dokonalého kruhovitého tvaru porastený bujnou vegetáciou obopína prstenec širokých belostných pláží. Blízky domáci korálový útes pri Angsana Ihuru je domovom mnohých morských živočíchov a poskytuje tak skvelé podmienky pre šnorchlovanie. Príroda tu vytvorila luxusnú kombináciu zeleného ostrova, belostných pláží, tyrkysové lagúny a podmorského života a v štýle neokázalého luxusu sú aj plážové vily rozmiestnené pozdĺž pláží. Rezort Angsana Ihuru sa nachádza na ostrove s rozmermi 220x165 metrov na atole Severné Malé.

Popis resortu: 
Angsana Ihuru rezort pozostáva z 20 plážových viliek a 25 plážových víl s jacuzzi. Všetky vily sú rozmiestnené pozdĺž pláží a majú nádherný výhľad na oceán. Ďalej je tu hlavná hotelová reštaurácia a bar.
 
Reštaurácia
Hlavná hotelová reštaurácia Rivel servíruje jedlá formou bufetu a výberom z jedálneho lístka. Plážový bar Velaavani podáva osviežujúce kokteily a občas je z neho možné zahliadnuť delfíny a korytnačky.
Romantickú večeru môžete zažiť na piesčine neďaleko rezortu, na pláži, na lodi pri západe slnka alebo vo Vašej vile. Rezort organizuje kurzy varenia tradičných maledivských jedál.
 
 
Zábava a voľný čas
šnorchlovanie, potápanie, windsurfing, plachtenie, kanoe, SPA s vírivkou a parnou komorou, výlety na blízke ostrovy, do Malej, nočný rybolov, obchod so suvenírmi.
Popis hotelu a pokojů: 
Plážové vily (57m2)
Plážové vily pozostávajú zo spálne s posteľou veľkosti king-size, v dennej časti je gauč a konferenčný stolík, jedálenský stôl a stoličky. V zadnej časti vily je kúpeľňa a súkromná záhradka s vonkajšou sprchou, pred vilou je terasa s posedením a výhľadom na oceán a typická maldivská hojdačka.
 
Vybavenie: klimatizácia, stropný ventilátor, minibar, prístroj na prípravu čaju / kávy, telefón, televízor s plochou obrazovkou a satelitom, CD prehrávač, trezor, internetové pripojenie, v kúpeľni sušič vlasov a župany
 
Plážové vily s jacuzzi (68m2)
Plážové vily s jacuzzi sú zariadené podobne ako plážové vily. Pri kúpeľni je navyše súkromná záhradka s jacuzzi.